Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 6 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to zeby losowo zostali przydzielani teraz po tej seri gracze bedzie wiecej ciekawosci na kogo sie trafi itp a nie tak jak jest teraz.

 

To jest swietne rozwiazanie dla ostaniej pary bo jak wiemy raz sa tam 2 osoby a raz 3 i z wlsnego doswiadczenia wiem ze to troche nie fer bo gosc idacy z dobra flota od dolu ma wiecej przeciwnikow.

 

Kto jest za niech napisze moze to cos zmieni przeciez to tylko losowanie graczy nie trwa dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to zeby losowo zostali przydzielani teraz po tej seri gracze bedzie wiecej ciekawosci na kogo sie trafi itp a nie tak jak jest teraz.

 

To jest swietne rozwiazanie dla ostaniej pary bo jak wiemy raz sa tam 2 osoby a raz 3 i z wlsnego doswiadczenia wiem ze to troche nie fer bo gosc idacy z dobra flota od dolu ma wiecej przeciwnikow.

 

Kto jest za niech napisze moze to cos zmieni przeciez to tylko losowanie graczy nie trwa dlugo.

 

Zgadzam się z powyższym. Bedzie ciekawiej, i nikt nie bedzie czuł się pokrzywdzony. W każdym razie pomysł popieram :brawo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest swietne rozwiazanie dla ostaniej pary bo jak wiemy raz sa tam 2 osoby a raz 3 i z wlsnego doswiadczenia wiem ze to troche nie fer bo gosc idacy z dobra flota od dolu ma wiecej przeciwnikow.

 

Jak widzisz już tak nie ma.

Zgodnie z tym co radziłem już we wcześniejszych konkursach zamiast przepuszczać 2 z 3 przepuszczono tylko 1 co dało parzystą ilość graczy i już trójka nie wystąpi.

 

@EDIT

Pomyłka, teraz jest 62, a w następnej 31 więc będą trójki nadal ^^'

 

Mi jednak to z kim walczę nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

konserwator (u5) vs seartch (u4) :goraco:

spieriz (u5) vs konserwator (u5) :goraco:

 

 

 

:rant::cenzura: III faza:

konserwator (u5) :rifle: Bluelord (u5)

na remis sie moge zgodzic, ale blue oddaje mi wygrana ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno wiem napewno... Zostali juz tu jedni z lepszych zawodnikow i napiecie bedzie roslo z kazda faza.

 

wszyscy ktorzy dotarli tak daleko to juz naleza sie gratulacje, gdyz dotarcie az tu to nie lada wyzwanie...

 

tak wiec gratuluje i bawmy sie dalej w milej atmosferze. Pokonanym lizaka badz po piwku i powodzenia w nastepnej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadłem :) ale dziwi mnie jedno jak 2 raz z rzędu mogę trafić na tą samą osobę przy takiej ilości uczestników. Harmonogram tworzony losowo, a prawdopodobieństwo duże (liczone dla 150 osób: 11175 coś takiego tyle kombinacji wybrania par ze 150 osób) a ja trafiam 2 raz już na tego samego przeciwnika ;D

 

Edit: Jeżeli coś pomieszałem proszę o poprawę. Mój nauczyciel od matmy nie jest zbyt zaawansowany :)

Edytowane przez harunia33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M (u5)vs Pawe00 (u5)

 

 

Jestem w szoku

Ja też. ;D Bumble dałeś ciała. Haha ;D To ciekawe jaką Pawe00 masz flotę. ;>

 

Umarłomi się...

Mi też. o.O Kolejny dowód na to, gdy myślimy, że nic nas nie pokona i że dojdziemy do finału i 450zł w astatach są nasze. ;D Dowodem na to jest M, mirai i ja. Każdy z nas myślał na pewno chociaż o finale, a tutaj taka niespodzianka. Powiem szczerze, że jestem bardzo zaskoczony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ziomki wziołem udział w tym evencie pierwszy raz dla jaj , z myślą ,ze odpadne w pierwszej fazie. A tutaki zonk patrze dzisiaj ,ze jestem jzu w 3 fazie ,to specjalnie konto na forum załozyłem aby zyczyć panu up szczescia w starciu miedzy nami , skoro moja losowa flota robiona na szybko chodz 4 razy poprawian dotarła tak daleko myśle ,ze moze i duzo wiecej. Ale jednak liczy sie zabawa wiec dla mnie nawet przegrana w tej fazie bedzie dosyc mocnym zwycięstwem . Jeszcze raz zycze powodzenia , poniewaz później moge nie wejsc komp moze pojdzie do naprawy więc wszystko ujołem w tej krótkiej wypowiedzi.

Dobranoc.

ps.sorki za błedy pisane na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.