Skocz do zawartości

Spowolnienie statków na nowym uni


Tarn-vedra

  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spowolnienie statków na nowym uni

    • Opcja nr. 1
      1
    • Opcja nr. 2
      2
    • Opcja nr. 3
      2
    • Opcja nr 4
      19
    • uni bez zmian (predkość jak teraz)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Zagadam sie w 100 % z wypowedzią Pacierkowca jak ktoś będzie chciał i ma zapał do tej gry to może być ganiany niszczony wyliczany i tak utrzyma flotę ale Nereil skąd Ty masz to wiedzieć jak Ty patrzysz tylko pod siebie xd ze TY byś nie potrafił utrzymać floty to Twoj problem ale musisz patrzeć na całokształt gry a nie tylko na siebie ; ) Tak jak napisał wyżej Paciorek On czy ja czy wielu inny graczy nie jesteśmy wielkimi pro graczami ale mamy chęci do tej gry dlatego potrafliliśmy wybydować flotę i ją utrzymać a Ty chesz tylko chroni ludzi maja gdzieś granie flotą i robić i tak zeby gra flotą była jak klepanie eka bez rezyka bez emocji xd a to co chodzi chyba w grze flotą żeby byłe emocje i stres ,rano wstajesz a tu nie mas żadnego moona i czy ktoś Ci nie liczy xd ale skąd Ty masz to wiedzieć ?:> jak nie masz zielonego pojecia o grze flotcie i nie pisz że sie czepiam Cb ale zobacz ze nie tylko ja tak sądzę ; ) Deusx powinniem brać pod uwagę wskazówki doświadczonych graczy a nie osób którę tylko eko klepia a o graniu flota nie mają pojecia i potem wychodzi takie pomysł ze 5 minut jest wieksza szansa na uratowania floty xd

 

Po 1 jak ktoś jest na kocnie i odbera fs nie olewa tej gry to czy ja będe do niego leciał 30 s czy 5 minut to flotę ocali ale jak nie odbierze fs to możesz Nerile nawet zrobić lot który będzie trwał jak na normlanej ogam 40 miniut Panckami i tak straci flotę xd

Wiec nie wiem co to ma dać to spowolnienie gry chyba tylko spadną emocje w tej grze xd i ta prędkość dzięki której tyle osób tu gra nawet na zwykłym ogam już tak przyspieszaja serwer bo ludzia sie to podoba a Wy chcecie tu zwolnic xd

Edytowane przez StoProCent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie ze jest roznica siedzac na kacie i grajac juz nikt nie wezmie cie z zaskoczenia bo bedziesz mial te 4min ...a to ze czas dolotu bedzie dluzszy to daje szanse dla innych i ogranicza farmienie... dzieki czemu tych 97 slabych ma szanse cos zrobic a nie zostac tylko sfarmionym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ZDECYDOWANIE NA TAK.

 

Opcja nr 2 byłaby najlepsza.

Nie ma sensu budować flot jak ktoś dolatuje do Ciebie 2 minuty.

 

@DOWN

I co ta wypowiedź ma niby znaczyć?

 

 

/// Warn za odkopywanie starych tematów. Ten temat jest już nieaktualny.

+ jak masz spamować pytaniem nie na temat, to używaj opcji edytuj i dodawaj np. "@down" pisząc dalej w tym samym poście.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu budować flot jak ktoś dolatuje do Ciebie 2 minuty.

chyba zapomniałeś o tym, że Ty również możesz do kogoś dolecieć w 2 minuty... :)

to działa w obie strony, niektórzy chyba o tym zapominają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayonez jest z tych, co uważają, że nie warto odkopywać tematów, tylko lepiej jest założyć drugi taki sam, aby reszta mogła autora zj***ć za to, że się powtarza.

 

Ja osobiście byłbym za opcją nr 4.

Szybkość jest fajna, ale fajnie też jest móc iść się odlać bez FS'a. Ew. móc napisac PW w grze (pozdrawiam Klima ;) ).

W tej chwili jakąs tam flotę mam na u4, ale 99% czasu spędza ona w powietrzu, bo wiem, że wystarcza chwila moment, aby tej floty nie mieć. Jakbym mial pewność, że mam te 5 minut na zorganizowanie podstawki czy ucieczkę, to i flota może była by większa, a na pewno była by częściej na planecie moonie, niekoniecznie moim :P

Edytowane przez Straps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayonez jest z tych, co uważają, że nie warto odkopywać tematów, tylko lepiej jest założyć drugi taki sam, aby reszta mogła autora zj***ć za to, że się powtarza.

Nie odkopuje się nieaktualnych już tematów. Przypominam, że każdy użytkownik, który zwraca uwagę "odkopującemu" łamie regulamin (spam nie na temat). Takie rzeczy prosiłbym zgłosić przyciskiem "zgłoś" lub poprzez PW czy SB.

I jeszcze mała rada, jeśli ktoś chce już odkopać temat, bo "wypadałoby" odświeżyć lub chciałby coś sensownego napisać, to jest opcja PW i można oto poprosić, żeby potem nie było nieprzyjemności.

 

Dyskusja dotyczyła teraźniejszego uni6. Prędkość niestety została taka jaka była. Żeby nie robić zamieszania pomiędzy dyskusją z czasu przed uni6, bo być może rozmowy zajdą na zmianę prędkości na przyszłym uniwersum, proponuję założyć nowy temat lub zakończyć sprawę.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.