Skocz do zawartości

cześć ;d


ProKielbasa

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam dobre oceny w szkole (składnia taka sobie) , (brak przecinka) same 4,5,6 (czwórki, piątki i szóstki powinno być :D albo przynajmniej 4,5 i 6) :P tylko tu se (SOBIE !, tak samo nie pisze się kocham CIE tylko CIEBIE [taki głupi przykład :) ) ) robię błędy , (brak przecinka) bo pisze na szybko :P (piszę szybko powinno być).

 

Test ortografii oblany, witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się czepiamy szczegółów:

 

ja mam dobre oceny w szkole (składnia taka sobie) //Nie zaczyna się zdania od "ja", samo "mam dobre oceny w szkole" jak najbardziej by wystarczyło.// , (brak przecinka) same 4,5,6 (czwórki, piątki i szóstki powinno być :D albo przynajmniej 4,5 i 6) :P tylko tu se (SOBIE !, tak samo nie pisze się kocham CIE tylko CIEBIE [taki głupi przykład :) ) ) //"Poprawnie jest „KOCHAM cię”, ale ”Tylko CIEBIE kocham”. Forma cię występuje bowiem w pozycji nieakcentowanej, a forma ciebie w pozycji akcentowanej. To samo dotyczy pary mi – mnie, go – jego i kilku innych." prof. Mirosław Bańko. Nie wprowadzaj w błąd deusie ; ).// robię błędy , (brak przecinka) bo pisze na szybko :P (piszę szybko powinno być). //akurat w tym wypadku bardzo dobrze napisał. Robić coś "na szybko", w tym wypadku pisać, czyli: pisać w krótkim czasie, ew. tak żeby to (pisanie) trwało krótko. Jedyne czego można się przyczepić, to tego nieszczęsnego braku ogonka przy "ę".//

 

Amen.

 

 

Witaj ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę bardzo mili dla niego...

Przyje...praktycznie za nic. Nikogo nie obraził, nie miał i nie ma do nikogo problemów a wy go gnębicie za ortografię...

Powinniście się wstydzić, on pewnie z podstawówki jeszcze nie wyszedł i już ma wszystko perfekt umieć ?

Widać teraz po was napradę niski poziom.

Jak chcecie ripostować by pokazać, że jesteście lepsi to znajdźcie sobie kogoś co ma do was jakieś wąty lub jest na porównywalnym poziomie.

Technika tchórzy, tyle osób na tego jednego o tym samym biadoli.

Dosłownie zero taktu...

Witam Cię, życzę miłej gry i aby atmosfera panująca tu była i dla Ciebie przyjazna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi trafiłeś :D chodzę do szóstej klasy ;)

 

Skuz się wpisał, nie Skuzi.

A tak w ogóle, to pamietam jak was Deusx na SB testował pod względem multi. Chętnie bym powitał, ale nie wiem kogo ;) Dymka, Taśka czy ProKielbase.

Mimo wszystko, witam w piekle ;D

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam się przeczepiamy, po prostu żartujemy i jednocześnie uczulamy, bo jak widać za orty ludzie są gnębieni na każdym forum, szczególnie od czasów podkreślania w przeglądarkach (z którego radzę korzystać, by być poważniej traktowanym). Choć może faktycznie, po co te dyktando, nie każdy jest magistrem polonistyki.

Jak się poczułeś urażony to przepraszamy, tylko żartowaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.