Skocz do zawartości

błąd zadania


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zadanie miałoby kosztem strat przypuśćmy 80% graczy dać co złomować tym 5-10, którzy czekają na takie okazje?

Zdecydowanie lepszym pomysłem jest uzyskanie określonej liczby % tak jak pisałem wyżej - mieć flotę sobie każdy może ale jeśli % nie zrobi to na nic mu ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek z zadaniami można ciągnąć w nieskończoność. Wystarczy tylko do tych co są, pododawać 2-3 poziomy wzwyż i chętni mogą je robić - a jeśli ktoś uzna, że jest to nieopłacalne, to zaprzestanie wykonywania zadań na pewnym etapie.

Dla jednego gracza wykonanie jakiegoś zadania jest przysłowiowym "pikusiem" / dla innego będzie to tydzień, miesiąc lub dwa miesiące gromadzenia surowca.

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi się, że większość graczy chciałaby zadania wykonywać natychmiast, od ręki. Jeśli zadanie okazuje się za trudne, to podnosimy wrzask. Bo za dużo pól, bo za dużo surowca w banku ma być. Każdy sobie później to przekłada na swoje możliwości.

Dla jednego załadowanie banku na poziomie 300kkkk było niewykonalne / inny gracz zrobi to w tydzień.

Zadania mają takie same brzmienie dla gracza top1 i dla top300.

Nie da się pogodzić jednego z drugim.

 

Chcieliśmy zadania - więc je mamy. A co Deusx ma w zamian? Wrzaski i lamenty, że za dużo, za trudno itp.

 

Moja propozycja odnośnia zadań w związku z powyższym jest następująca.

Pododawać do obecnych 2-3 poziomy i niech się gracze decydują, czy wykonywać kolejne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale juz przy 21 lvl (poprzednie zadanie z nanitami) wszystko buduje się 0sek więc po co mi to?? :) do rekordów ?? ktoś powie że szybciej się kopalnie budować będą... dla mnie to za słaby argument;) nim zrobie jeden lvl na drugi mi sie wydobędzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem z zadaniami ma swoje "korzenie" w tezie opłacalności.

Zdaje się, że wielu kolegów zapomniało, że gra ma się opłacać przede wszystkim komu? A no właśnie. Adminowi.

Dla nas zadania są urozmaiceniem gry - z racji tego, że Deusx dał surkę za ich wykonywanie, zaczęto je przeliczać pod względem opłacalności.

 

Wspomnę tutaj moje pierwsze wykonane zadanie. Na przynajmniej dwa dni, zablokowałem sobie jedna planetę. Powód? Pojawienie się surowca. Nikt nigdzie nie wspominał, że za wykonanie zadanie jest nagroda.

Wszyscy ładowali surkę do banku. Napisało zgłoszenie może ze trzech graczy. Znam nick jednego. Ja jestem drugi.

 

Ja na jednym U zadania pykałem z ciekawości i nie ukrywam, że zysk mnie cieszył. Na Drugim juz wykonanie zadań przychodzi z większym trudem. Na trzecim juz nie liczę zysków i strat. Staram się je wykonać dla samej "zasady" wykonania. I nie ukrywam, że trudno mi postawić kopalnie 60/55 czy jakos tam.

Jest trudno, bo wydobycie mizerne.

Żałuję bo pewnym sensie, że przyczyniłem sie (tak myślę) do obniżenia o te 1 pole (+463) miało być. Jak udało się 462, to i 463 by wpadło.

 

edit:

 

Kolego Browar. Taka mała dygresja odnośnie opłacalności. Nie zapodałem wcześniej tego, bo musiałem tabelki w exel'u przefasonować, zakończyłem je na 75lvl a widzę, że na U2 kolega ma kopalnie metalu na 79lvl.

Ta inwestycja zwróci mu się po 4441 dniach. Myślisz, że zrobił to dla zysku - czy może dla zabawy lub samego faktu posiadania rekordu? Czym w/g Ciebei różni sie dobry RW w ST od takiego rekordu?

 

Powiem Ci - Rw może prawie każdy zrobić / taki rekord wyśrubować zaś nie jest wcale tak łatwo

 

Koszt w deuter takiej kopalni to - 1 222 645 980 557 050 deuteru

 

Zrównaj to pogadamy o opłacalności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przynajmniej na u 3 rekordy należą w kopalniach jedynie do graczy zbanowanych za oszustwa w sklepie.. wyłuidzili dodatki i wyśróbowali rekord... którego teraz pobicie zajmie sporo czasu ( kiedys byl temat o usuwaniu z rekordów zbanowanych)

 

Pozatym chodzi o to ze kopalnia metalu...powoli bo powoli ale zwraca się poprzez wydobywanie surowców... a cowydobywaja nanity na 28? chyba nic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browar nikt ci nie każe tych zadań wykonywać;P

 

gdyby była lista zadań i nagdory po ich wykonaniu to mógłbyś sobie podliczyć ile zarodiłeś na zadaniach i jak odliczysz te nanitki to czy wychodzi Ci zysk czy strata..

 

Jeśli grasz tutaj dla zysku to pozdrawiam Cie. To tylko gra a gry są dla zabawy lub zabicia czasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i zrobil bym te zadanie:) patrz moja sygnaturka:))

Ale jak wiem ze po tym nie ma nic:) to narazie daje sobie spokój :) a jesli to ma być ostatnie zadanie to i nagroda musi być wyjątkowa:) np 100bln kazdego surowca:) ( w koncu wykonalo sie wszystkie zadania:)

 

Tak jak w lidze mistrzów za mecze wygrane płacą ale za finał i zwycięstwo dają najwięcej tak i z zadaniami za ostatnie powinna być mega nagroda;)

Wierzę jednak że to nie ostatnie zadanie i niebawem pojawią się nowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całkiem inna bajka xd

 

Nie było jeszcze zadania z ekspedycją ;>

a może tak dać żeby trzeba było uzbierać z ekspedycji np. 1mld jednostek (statków)

 

wysyłasz 1mld lm i dołączy Ci 10 % z tego czyli 100 mln :) za każdą ekspedycje będzie zapisywało przy zadaniu ile zdobylismy statków oczywiście gdy stracimy częsć floty to nie odejmuje sie ta liczba straconych od tej która już była zdobyta :)

 

Lub uzbieraj z ekspedycji np po 50mld każdego surowca ( to akurat troche dłużej potrwa bo niestety surowce się nie trafiają zbyt często ale zabawa jest ^^)

 

 

Coo wy na takie zadanie ;>

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.