Skocz do zawartości

błąd zadania


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie zadania 463 pola.

Trochę może nie w temacie, bo wątek jest o błędach więc sorry.

 

A więc gram sobie na wszystkich Unii i zazwyczaj kolonizuję tylko powyżej 400. Bywa, że na u3 latam po 40 slotów kolonizatorami. Ale nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek trafił na +463.

Trafiłem dwa razy 462.

Szczerze mówiąc, jest to chyba najbardziej demotywujące zadanie ze wszystkich dotychczasowych.

Moje pytanie jest następujące:

Czy mógłbyś Deusx napisać jaki jest % szansy na trafienie +463 i jaka jest możliwa max. ilość pól?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość postawienia 22 kolona, będzie można na nim próbować, zapewniam, że jest sporo osób, którzy mają planety i powyżej 463.

467 jest maksymalna. Mogę zmienić na 462 ew. bo widzę, że nikt do tej pory nie trafił większej

 

ej no. Albo rybki albo trąbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pozostałymi uni? Na U5 jest jeszcze sporo wolnych miejsc pod kolonizacje z dużą ilością pól, jednakże na np. U4 jest ich niewiele. Planety w układzie oznaczane jako 14 w ~99% są zajęte m.in. przez idlerów którzy praktycznie nie idzie sfarmić gdyż mają zbyt małe magazyny bądź wydobycie więc wykonanie na takich uni tego zadania jest praktycznie niewykonalne. Proponuję albo zrobić czyszczenie uni lub zmniejszyć ilość wymaganych pól w zadaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można się pomęczyć bo o to chodzi z zadaniami z tym że nie mogę wykonać tego zadania, gdyż mam maksymalną ilość planet a na każdej poziom kopalni 68/60/64. Więc co mam zrobić? Wykasować jakąś planetę gdzie nagroda będzie 1/10 tego co w nią wsadziłem? To raczej nie jest logiczne i opłacalne dla mnie.

 

DOWN: I to jest rozwiązanie :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem całą listę propozycji... 2 strona tego tematu na dole..

Mógłbyś pomyśleć, że większość już dałeś ale to błąd. Dałeś niszczenie 300 moonów, co jest dość powolne i wszyscy na uni tracą przez to moony. Ja proponuję dać niszczenie moonów na zasadzie zniszczenia moona o wymaganej wielkości, a np. 100 moonów zrobić swoich z tym, że nie tak jak jest - zadanie 1,2,3,4...25 i nagle zrób 300 moonów. Niech to będzie stopniowo 1, 10, 25, 50, 100, 250, 1000 - od razu mamy więcej zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że dałeś całą listę propozycji bezsensownych zadań ?

 

Zrób moony 1,2,3,4,5

Wygraj walki 1,2,3,4,5

Tak to każdy może, stworzone przeze mnie zadania mają inne zastosowanie, nie można sobie wybierać jakie chcę aktualnie zrobić i nie będzie można.

 

Ost. zadania:

zniszcz 300 moonów

462 minimalna planeta

nanity 28

 

Czekam na konkretne propozycję dalszych zadań, bo twoje posty neriel:

 

- w początkowych zadaniach skolonizować 21 planet (jest zadania, aby skolonizować jedną planetę, po co więcej w zadaniu ? Gracz wie jak się kolonizuje i będzie miał tyle planet, ile mu się podoba.)

- uzyskać dostęp do wszystkich statków (lub inaczej zapełnić na zielono całą zakładkę technologii ;P) (jest już, zadania "na tym etapie powinieneś mieć gs i aurora)

- zniszczyć moony co najmniej [3.500, 5.000, 7.000, 8.000, 9000, 9500] (można zastosować, jednak wolę stawić na ilość, do opinii graczy)

- zdobyć [1, 10, 50, 200, 500, 1000] moonów (zdobyć ?)

- wykonać atak kwalifikujący się do ST (można zastosować, wymyśl konkretny procent po prostu, bo progi się zmieniają)

- zdobyć łącznie [1.000, 10.000, 50.000, 500.000, 1.000.000, 2.000.000] jednostek trytu (to tak na przyszłość) ()

- zamiast robić nieopłacalne kopalnie - uzyskać określone dzienne wydobycie z wszystkich planet (najlepiej w przeliczeniu na 1 surowiec) (konkret jakiś może dasz i po jakim zdaniu jaka suma?)

- ostatnie po trochu żartem - przeczytać regulamin i wykonać quiz na jego temat dostępny raz dziennie...^^ (uważam za całkowicie zbędne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalej już nie doczytałeś..?

 

5 zadań - mało? Tyle sam zaakceptowałeś (o ile " () " oznacza brak sprzeciwu)

 

- zniszczyć moony co najmniej [3.500, 5.000, 7.000, 8.000, 9000, 9500] (można zastosować, jednak wolę stawić na ilość, do opinii graczy)

- wykonać atak kwalifikujący się do ST (można zastosować, wymyśl konkretny procent po prostu, bo progi się zmieniają) - właśnie dlatego, że progi się zmieniają trzeba by zmieniać te progi. Stałe nie mają sensu ale jeśli chcesz.. - 200.000.000% oraz/lub 500.000.000%

- zdobyć łącznie [1.000, 10.000, 50.000, 500.000, 1.000.000, 2.000.000] jednostek trytu (to tak na przyszłość) ()

- zamiast robić nieopłacalne kopalnie - uzyskać określone dzienne wydobycie z wszystkich planet (najlepiej w przeliczeniu na 1 surowiec 1 bln metalu, 5 bln, 15 bln, 25 bln)

- to czego nie doczytałeś tj. uzyskanie rang poprzez zdobycie określonej liczby % sumowanych z wygranych walk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie ST najwyzej co to moze byc po jakims zadaniu z flota

było zrobienie obrony na 180kkk pkt to czemu niemoze byz floty za 180kkk pkt

Przynajmniej by było potemna co latac ;D gra by sie odmuliła :P

 

Moze tez byc rozwiniecie kopalni na koloniach

były techy na 25 lvl to i moga byc napedy :P

potem znowu techy ale tym razem wszystkie na 27-28 lvl

msbn na 18 lvl np :)

mysle ze tutaj mozna sporo pokombinowac

 

Edit//

albo znalezc 4 osoby chetne do acsa :)

No i przydało by sie tez zadanie ze zrobieniem moonow

bo jak wszyscy dojda do zadania ze zdjecie 300 moonow to ich z czasem zabraknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.