Skocz do zawartości

błąd zadania


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem suma jest oki jak ktoś ma odpowiednie eko ale zadania mają być do przejścia nie tylko dla tych co już mają bardzo dużo więc propozycja Neriela jest oki 100KKKK każdego surowca jest osiągalne ze średniego eko i farmienia więc zmusi graczy do latania i nie zniechęci ich :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że 300bln to gruba przesada.

 

Ludzie będą na to zbierać miesiącami, wymrze ruch w grze.

Zadania miały zajmować Nas w jakimś stopniu, ale nie pochłaniać kompletnie całą egzystencję w grze. Na dodatek nie można wybrać zadań, więc zapewne większość graczy przy tym odpuści.

Zadanie to faworyzuje dość znacznie osoby, które korzystają ze sklepu.

 

Uważam, że powinno się albo zmniejszyć to o jedno zero, albo przesunąć gdzieś dalej, w przyszłość ;].

 

A ja popieram Kiche. 300kkkk to troszkę przesada nawet dla top 250, który ma samo eko :)

 

No chyba że ścisła czołówka to top50...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram Kiche. 300kkkk to troszkę przesada nawet dla top 250, który ma samo eko :)

 

No chyba że ścisła czołówka to top50...

 

Tylko po co byłyby zadania które można zrobić w powiedzmy 10 dni? Jaki byłby ich sens? Na wykonanie ich potrzeba powiedzmy 3 miesięcy gry by mieć i eko i flotę którą nalezy latać. Inaczej każdy by je wykonał natychmiast i jaka dalej motywacja by latac oraz budować? Zadania mają swój określony cel i to że są duże sumy powoduje że gracze jeśli chcą tego dokonać muszą się postarać a nie tylko zająć się 5 minut i finito. Dla mnie poziom trudności jest oki tylko jak pisałem wyżej zjechać z 300 do 100KKKK bo to jest osiągalne w niedługim czasie przy tej predkości gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za długo sie nie zabawię tymi zadaniami i lipa. Kicha to nie jest zabawa w podanie floty i zrobienie symulacji co można zrobic w 1 dzień a ty przeciągasz ją do np. 2 tygodni. Zbieranie zapisów, składu flot i jeszcze cały tydzień symulacje, a chciałbyś zabawę w zadania rozwiązać w miesiąc? Nie patrzysz przyszłościowo na to albo nie rozumiesz idei zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanah może Ty nie rozumiesz idei zadań ?

 

Jaki sens ma zrobienie jednego z początkowych zadań, które dla graczy z U5 będzie trwało miesiącami ?

Najpierw płaczesz, ze jest bank, że wszyscy tylko wpłacają i nie ma na kogo latać, teraz piszesz o zapasach. Większość graczy przestanie albo latać, albo robić zadania.

 

Zadania na 300 bln surowców można dać jako jedno z ostatnich, bo nie jest to ilość surowców, którą można normalnie zgromadzić.

Zadania miały rozruszać Uni na trochę dłużej niż parę dni. Na dodatek jakie zadanie jest potem ? Łatwiejsze ? W takim razie powinno być wcześniej.

Jeszcze trudniejsze ? W takim razie 99% graczy na pewno go nie zrobi. Jeżeli taka idea przyświecała Ci myśląc o zadaniach to przestaję rozumieć Twoje podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania na 300 bln surowców można dać jako jedno z ostatnich, bo nie jest to ilość surowców, którą można normalnie zgromadzić.

 

Nie wiem jak Ty ale ja potrafiłem na upadającym ponoć uni 3 w miesiąc uzbierać na 200KK GŚ po sprzedaży swojej floty i wsadzeniu wszystkiego w eko. Zaczynałem od początku budować tylko z tym co mogłem zebrać z eko oraz z farm a robiłem to dla udowodnienia wszystkim niedowiarkom między innymi takim jak Ty, że jednak opłaca się latac i jest możliwe szybkie wybicie się. Mnie się udało i po 2 -3 miesiącach zrobiłem ST TOP 4 uni 3. Więc nie pisz mi że ja mam. Mam bo na to zapracowałem. A Ty grasz tu od początku i co takiego osiągnąłeś? Trzeba mieć czas i umiejętności oraz zaciętość by tu dojść do czegoś. I moje konto jako nieliczne jest nie za pieniądze i pokazałem że i bez zakupów można mieć. Fakt II miejsce w konkursie dało mi 2200 dodatków ale inni też mogli wygrać. Więc uważam że 100KKKK byłoby dobrą sumą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co cały czas robisz źle ? Patrzysz tylko na siebie.

Powiedz mi, co graczy z U5 obchodzi to, ze Ty doszedłeś do 200kk GŚ ? Obawiam się, że niewiele....

Powtórzę jeszcze raz - na nowym Uni, gdzie floty nie są duże, a farmy nie mają eka - nie ma szans, by uzbierać taką dużą ilość surowców nie zniechęcając przy tym większości graczy.

Dajmy na początek 30 bln, po kilku zadaniach 100, a na koniec 300 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co Ty robisz źle? Patrzysz tylko na uni5 ale jest jeszcze uni 2; 3 i 4 o których zdajesz się zapominać. Myśl sobie co chcesz bo widzę że próżny trud przekonania kogoś kto uważa że wszystko wie najlepiej. Miłego wieczoru

 

Nie doczytałem do końca Twojego postu. :) Z tym się zgadzam że można dać takie schodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa pomysłów jest...

 

- w początkowych zadaniach skolonizować 21 planet

- uzyskać dostęp do wszystkich statków (lub inaczej zapełnić na zielono całą zakładkę technologii ;P)

- zniszczyć moony co najmniej [3.500, 5.000, 7.000, 8.000, 9000, 9500] wielkości

- zdobyć [1, 10, 50, 200, 500, 1000] moonów

- wykonać atak kwalifikujący się do ST

- zdobyć łącznie [1.000, 10.000, 50.000, 500.000, 1.000.000, 2.000.000] jednostek trytu (to tak na przyszłość)

- zamiast robić nieopłacalne kopalnie - uzyskać określone dzienne wydobycie z wszystkich planet (najlepiej w przeliczeniu na 1 surowiec)

- ostatnie po trochu żartem - przeczytać regulamin i wykonać quiz na jego temat dostępny raz dziennie...^^

 

 

Poprawiłbym wygląd zadań. Pojedyncze okno nie jest zbyt atrakcyjne i wolałbym widzieć następne zadania w jakiejś ładnej tabeli. Mogłyby być one blokowane przez wcześniejsze zadania ale zawsze mogą np. nagrodą zmotywować do wykonania wcześniejszych.

 

 

Wpadłem też właśnie na ciekawy pomysł aby po każdej walce sprawdzać czy to my wygraliśmy walkę, jeśli tak to dodać do sumy uzyskany % z ataku.

Od określonej ilości % byłyby nadawane rangi, a zadania polegałyby na uzyskanie tych rang.

I tu by było nieprzyjemnie jakby mi to zadanie blokowało inne, bo niekoniecznie muszę lubić latać :P

Takie zadania mogły by być dostępne od początku.

 

Wszystko mogę sam zaplanować i przedstawić jakoś wizualnie jeśli deus wyraziłby chęć na wprowadzenie czegoś bardziej skomplikowanego, bo nie ukrywajmy, że teraz poszedł na łatwiznę -nawet jeszcze dodaje nowe zadania, zapewne bez sprawdzenia czy zadanie ma sens (30.000 skanów.. kwestia wyklikania kilku godzin), czy też się opłaca (co już poprawiliśmy ale jednak 66/62/64 poziomy to za dużo).

Zawsze lepiej będzie się prezentować coś w co włoży się więcej wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na U5 jest bez moonow po prostu 500 wygranych walk a nagroda to 700.000.000.000 każdego surowca

 

Moje zdanie jest takie iż kopalnie 60/55/57 powinny (nawet patrząc od strony ekowca) pojawić się dopiero w miejscu zadania 65/57/62 a to ostatnie jeszcze dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zadanie jest dużo później :) na wszystkich uniiach zadania są takie same:)

 

 

Nie wiem czy są takie same bo gram tylko na U5, kolejność która miałem to:

 

- 60/55/57

- chyba nanity na 21 ale nie wiem bo wskoczyło samo i nie widziałem tekstu (uważam to za błąd który należny poprawić, tzn. powinna zostać wprowadzona zasada podwójnego kliknięcia w zadanie nawet jeśli warunki są spełnione )

- "na tym etapie gry powinieneś mieć możliwość budowy GŚ oraz auror, posiadaj je na planecie." (błąd logiczny w zdaniu)

- 500 wygranych walk

- bojowa i ochronna na 25lvl

- Rozbuduj kopalnie metalu poziom 65, kryształu poziom 57, deuteru poziom 62

 

Kryształu na 57 ta jasne... Wydaje mi się ze zadania z rozbudowa kopalni są lekko przesadzone (jeżeli chodzi o nowe uni) lub za mało jest zadań miedzy nimi które pozwolą na zebranie przynajmniej jakiegoś tam % ich wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.