Skocz do zawartości

błąd zadania


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

Bilans zniszczonych moonów powinien wynosić 300.

 

Kolejne przegięcie. Deus masz sporą tendencję do przesady :D.

Dajmy na to, że chociaż 30 osób robi te zadanie, co daje Nam 9k zniszczonych moonów.

Załóżmy optymistycznie, że każdy gracz ma 15 moonów. Daje to Nam 600 graczy. Deus, nie ma opcji, żeby zadanie miało rację bytu. Graczy mamy na Uni może 100 aktywnych ? Reszta to i, oraz iI, którym się moony nie odbudują.

Trzeba tą ilość drastycznie zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wykonaniu zadania z niszczeniem 300 monów przyznaje nagrodę i gdy chcę przejść do kolejnego zadania

 

Wystąpił błąd. Skontaktuj się z administratorem.

Numer błędu: #29, kod błędu:

OGamtest@gmail.com

kliukam kolejny raz i zmieniaja sie tylko numery bledów doszedlem do #34 ;)

 

 

 

EDIT by Kicha: Jest już zbiorowy temat o zadaniach, po co tworzyć następny ?

Przyklejam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha moona można postawić w 5 minut i dużo osób to zrobi więc nie ma problemu. Ja 300 monów zdjąłem w 6-7 godzin. Ale w następnym zadaniu znów jest błąd. "Błąd Wystąpił błąd. Skontaktuj się z administratorem. Numer błędu: #37, kod błędu: OGamtest@gmail.com"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest tak jak mówisz.

 

Jeżeli ktoś zaczyna grać od początku, to skany czy zniszczone moony ma już w znaczącej części (skany na pewno) wykonane. A jak jest to liczone od wprowadzenia zadań to się wydają bezsensu. Moim zdaniem wybieranie sobie zadań jest bezsensu, bo popsuje to całą zabawę a stanie się tylko dodatkowym źródłem dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus czy Ty nie widzisz, że nikogo nie bawi czekanie na następne zadanie? Wszyscy i tak się dowiadują jakie jest następne chociażby pytając na SB.

 

Przecież każdy robi to tylko dla właśnie tego dochodu... z tym, że nie znając nagrody raczej są zawiedzeni kiedy po wydaniu grubych bilionów na kopalnie otrzymali 10% tego co włożyli. Nie, żeby coś było nie tak z tym zadaniem ale gdyby wiedzieli co za nie dostaną pewnie odłożyli by je na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadaj jedną planetę, której maksymalne pole zabudowy wynosi 463 pola (bez powiększenia terrapormerem czy sklepem).

 

zadanie moim zdaniem nieco za trudne;) jak na starszych uniiach ma sie kolonie po 400 pol trzeba kasowac zeby te jedna skolonizowac;) a jeszcze traf 463 pola:D 20 kolonow i nic :D a skasowana kolonia 300 mln pkt w plecy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest tak jak mówisz.

 

Jeżeli ktoś zaczyna grać od początku, to skany czy zniszczone moony ma już w znaczącej części (skany na pewno) wykonane. A jak jest to liczone od wprowadzenia zadań to się wydają bezsensu. Moim zdaniem wybieranie sobie zadań jest bezsensu, bo popsuje to całą zabawę a stanie się tylko dodatkowym źródłem dochodu.

 

ja zaczynałem od zera mimo iż dużo moonow sciagalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Deusx obniż o 3 do 460 ta opcję z wielkością planety bo ja nie zrobię tego. Wielkość nie zależy od pracy włożonej i moze być taka sytuacja że nawet za 10 miesięcy moge nie trafić tak dużej. Mam 21 planet i musiałbym wykasować jedną z nich a nigdy za to zadanie nie otrzymam 600.000.000.000.000 metalu a coś koło tego mam wartość każdej z planet. Niech wpisza sie ludzie którzy bez terraformeru i bez sklepu mają planete o wielkości 463 pola. Zobaczymy jak często sie trafiają takowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 100 kolonizatorów... i największa 460 ;) jestem za opuszczeniem do 450 o tak zeby równo było ;)

 

Zadanie hamuje aktywną grę nie zależy od umiejętności ani czasu, lecz od farta wielu może nigdy go nie wykonać...

zamiast farmić skanować złomować i się bawić kolonizator kolonizator kolonizator;)

 

@UP

podbijam i proszę w wolnej chwili deusxa o odpowiedź co o tym myśli :)

 

 

EDIT by Kicha: Nie musisz tutaj nic podbijać, bo temat nigdzie nie zginął.

Deus będzie miał czas, to się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to znowu straci sens.

Nowi gracze, którzy nie widzą o tym zadaniu - kasować i tak będą musieli, a o to chodzi, żeby nie kasować.

 

Myślę, że nie tak wiele osób zrobiło już to zadanie. Jest ich chociaż 10 ? Deus mógłby się z nimi dogadać (backup, czy rekompensata w dodatkach) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu część graczy będzie poszkodowana, bo już zrobili to zadanie i nie dostaną możliwości kolonizacji 22 planety?

Trzeba by ogólnie udostępnić 22 planetę.

 

Można prosto zrobić tak, że będą mogli mieć tą 22 planetę. A to, że ktoś będzie poszkodowany lub nie - pisałem. Jest to wersja beta zadań, czyli skrypt testowany na graczach, jeżeli nie chcesz w tym uczestniczyć, przestań je wykonywać i poczekaj, aż zadania będą w pełni przez nas ustalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

A ja bym miał taką propozycję..

 

zamiast takiego zadania:

Posiadaj jedną planetę, której maksymalne pole zabudowy wynosi 463 pola (bez powiększenia terrapormerem czy sklepem).

 

niech ono bedzie brzmiało tak:

 

Posiadaj jedną planetę, która ma conajmniej 450 pól (bez powiększenia terrapormerem czy sklepem).

 

oczywiscie ten pomysł z 22 kolonią przy tym powinien zostać no ale żeby trafić taka dużą kolonie też będzie problem..

puściłem 25 kolonizatorów i najwieksza była 427 pól ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

A ja bym miał taką propozycję..

 

zamiast takiego zadania:

Posiadaj jedną planetę, której maksymalne pole zabudowy wynosi 463 pola (bez powiększenia terrapormerem czy sklepem).

 

niech ono bedzie brzmiało tak:

 

Posiadaj jedną planetę, która ma conajmniej 450 pól (bez powiększenia terrapormerem czy sklepem).

 

oczywiscie ten pomysł z 22 kolonią przy tym powinien zostać no ale żeby trafić taka dużą kolonie też będzie problem..

puściłem 25 kolonizatorów i najwieksza była 427 pól ;P

450 za łatwe...

 

Będzie możliwość postawienia 22 kolona, będzie można na nim próbować, zapewniam, że jest sporo osób, którzy mają planety i powyżej 463.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flota osiągnęła pozycję [x:xxx:x], lecz kolonizacja jest nie możliwa. Posiadasz maksymalną ilość planet.21 planet !

 

zmienić liczbe koloni mozna w kilka sekund... troszke to nie sprawiedliwe ze zarywa sie nocki zeby sciagac moony i miec przewage nad innymi w zadaniach... zeby utknac na takim zadaniu . Prosze deusxa o mozliwie szybka zmiane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flota osiągnęła pozycję [x:xxx:x], lecz kolonizacja jest nie możliwa. Posiadasz maksymalną ilość planet.21 planet !

 

zmienić liczbe koloni mozna w kilka sekund... troszke to nie sprawiedliwe ze zarywa sie nocki zeby sciagac moony i miec przewage nad innymi w zadaniach... zeby utknac na takim zadaniu . Prosze deusxa o mozliwie szybka zmiane;)

 

W kilka sekund da się napisać kod, który po wykonaniu konkretnego zadania dodam nam możliwość kolonizacji 22 planety, wystarczy tylko przerobić;

plik misji

plik kolonizacji

globalna zmienna liczby planet

 

Na moje oko jest to z 15 minut, nie kilka sekund, z iplusem (do końca lipca) jest to troszkę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.