Skocz do zawartości

L51 vs FSR


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

L 51 - żałosne są te wasze RW!

W każdym jednym dorzucacie coś by dokręcić procenty :lol:

 

mirai stawia flote, by zaraz po locie ją zdemontować... ;-)

 

laura dwa razy dorzucał ultra transportery (raz 5kk, za drugim razem 30kk) do aureolek, pomimo tego, że bez nich wyszedłby na to samo. Po akcji ucieka na urlop, a kiedy ktoś go uświadamia, że to zabronione w trakcie trwania wojny - schodzi z niego i co? - demontuje się! :boje_sie:

 

Brasilas wysyła 250kk aureoli, by stracić w walce 8kk, pomimo tego, że ma ich ponad 700kk...Po akcji też załącza urlop na trzy dni :foch2:

 

wnc to wogóle pojechał po bandzie. Postawił 15kk gsów na lot w którym zrobił 143 kk% z czego 115 kk% ze swoich własnych gsów - oczywiście po locie się zdemontował :lol2:

 

Sugeruje adminą, aby wprowadzić naliczanie faktyczych procentów z RW pomniejszonych o własne straty, bo to dokręcanie % jest żenujące!

 

Powodzenia obydwu stroną ;)

 

EDIT@

 

Nie wiedzialem, ze najlepsza akcje trzymacie w zanadrzu ;D

 

Jak wykrecic juniora na:

Krążownik - 20.000

Statek kolonizacyjny - 1

Sonda szpiegowska - 136.155

Satelita słoneczny - 60.000

 

???

 

wysłac 12kk gsow zostawiajac prawie 1kk na obronie - grubo :P

...zapraszam do mnie - na moich satelitach wykrecicie w ten sposob tytana :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny elektra ^^ a kto ci kazał sie dołączać do tej wojenki ?

 

My chociaż latamy a wy od początku wymulacie -,- jedyni gracze co u was maja flote godna uwagi siedza na urlopie (lol !) Do tego postawa założyciela sojuszu(siedzi na urlopie chociaz co dziennie wchodzi na ogam ale spoko) TO jest żałosne kolego właśnie to :)

 

A poza tym my chociaż latamy ^^ jakieś RW są :) spełniają wymagania wojenne ? spełniają :) wiec nie wiem poco te nerwy ^^

 

PS.

 

Chyba sobie kpisz sądzac ze % z walki miedzy WNC a Fighterem jest z jego gs xD

 

Dobry patent z ciebie :)

 

Poza tym... z kazdej naszej akcji jest zebrany złom w 100% wiec straty są malusieńkie a wręcz nie widzialne gołym okiem ;P do tego jak to juz ktos napisal wczesniej... to jest gra i liczy sie 4 fun !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym ja powiem tak skad ten wasz szef wiedzial ze ja jestem na urlopie ?ja wiem sam pewnie ma drugie konto i zprawca a poza tym kiedys mi pisal ze ma zmienne ip wiec je zmienia i jedzi na dwoch kontach a poza tym elektra powtorze sie jeszcze raz moja flota wiec ja sobie z nia robie co chce a wy jestescie totalnymi zerami z raidy ktory jest cwany z dodatkami bo bez nich nie potrafi grac i taka prawda jest niech zejdzie wasz zalozyciel to wtedy sobie polatamy i tez wydam gruba kase na dodatki i bedzie cwany jak wy to tyle sith zamnkij ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny elektra ^^ a kto ci kazał sie dołączać do tej wojenki ?

Wstąpiłem do FSR tylko na okres wojny, tylko po to by pograć troche aktywniej no i utrzec wam nosa - cwaniaki ;D

 

Do tego postawa założyciela sojuszu(siedzi na urlopie chociaz co dziennie wchodzi na ogam ale spoko)

Galaksi był na urlopie jeszcze przed tym jak wypowiedzieliscie wojne jego sojuszowi...

...twoja postawa jest za to godna przykładu - najwiecej krzyczysz, a floty nie postawisz - ciekawe dlaczego - przecież nie ze strachu, ze ci ja spakuje ;D

 

Chyba sobie kpisz sądzac ze % z walki miedzy WNC a Fighterem jest z jego gs xD

116.261.892% tyle dokladnie wykrecil wnc na swoich gsach - ale skad ty mozesz to wiedziec? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RW WNC

 

nr 1 :

 

Agresor stracił 21.529.980.000.000 jednostek.

 

Obrońca stracił 65.615.287.984.000 jednostek Fighter

 

nr 2 :

 

Agresor stracił 7.370.350.000.000 jednostek.

 

Obrońca stracił 32.080.329.463.000 jednostek. Ponczo

 

Złom zebrany w 2 tych starciach wiec jak napisałem wcześniej trochę logicznego myślenia i do tego malusieńkie straty to jest WOJNA a nie osobiste porachunki poza tym poco sie wgl kłócić ? tą wojenke sprawiliśmy by nieco rozruszać uni i miałem nadzieje na zdrowa rywalizacje ale sie myliłem co do FSR są jak większa reszta sojuszy potrafią tylko krzyczeć :P !

 

Luknij na Straty Agresora a obrońcy :)

 

 

I co ty na to ?

 

Poza tym zapytaj sie każdego lulka z mojego sojka ze biorę udział w tej wojnie może nie stać mnie na 100kk aurorek bo dodatków nie kupuje mam surke jedynie z farmienia i zbierania z EKO ale za to stać mnie na GS i wspomagam sojuszników ściągając moony FSR. Całymi dniami przesiadujemy razem na skype obmawiamy pewne sprawy i jak narazie dobrze nam idzie :)

 

Wiec pretensje miej tylko do swojego sojuszu a nie do nas .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniasz THC pisałem o procentach, a nie statach... :P

 

My chociaż latamy a wy od początku wymulacie (...)

Przez niecale dwa dni wyslalem ponad 600 skanow i zrzucilem trzy rogale, wiesz ile dostałem skanów z twojego soja? 5 - slownie pięć :P

 

 

p.s.

...kazda wymowka jest dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mirai stawia flote, by zaraz po locie ją zdemontować... ;-)

 

 

 

 

Czuję się urażony tymi oszczerstwami.

 

Zrobiłem na początku wojny flotę, zrobiłem 2 RW. Flotę miałem jeszcze z tydzien. Potem poza wojną zostałem wyliczony i flotę straciłem. Zastanów się następnym razem zanim zaczniesz pisać dyrdymały, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flotę miałem jeszcze z tydzien. Potem poza wojną zostałem wyliczony i flotę straciłem.

 

Flotke udało ci sie utrzymac przez cale trzy dni, a nie tydzien. Nie schlebiaj sobie tym wyliczaniem - Pacyk zrzucil ci kulke z ktorej wyslales aureolki z misja zbieraj - nie bylo czego wyliczac :P aczkolwiek skoro, az tak bardzo

 

Czuję się urażony tymi oszczerstwami.

to zwracam ci honor ile by go nie bylo - moglem lepiej dobrac slowa nazywajac to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flotke udało ci sie utrzymac przez cale trzy dni, a nie tydzien. Nie schlebiaj sobie tym wyliczaniem - Pacyk zrzucil ci kulke z ktorej wyslales aureolki z misja zbieraj - nie bylo czego wyliczac :P aczkolwiek skoro, az tak bardzo

 

 

to zwracam ci honor ile by go nie bylo - moglem lepiej dobrac slowa nazywajac to samo :P

 

 

Złom a zdemonotowanie floty to nie to samo, dobrze by było też nauczyć się liczyć...

 

Cytując znawcę: "Ze zwierzętami nie gadam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mamy koordy FSRu ale od wczoraj do 1 czerwca dajemy wam fory

Taki 4 dniowy dzien dziecka ^^

Ogarnij sie THC :lol:

 

Minelo dwa dzionki jak dolaczylem sie do wojenki. Dostaliscie w tym czasie ode mnie 1183 skany, przy waszych 8 :brawo2:

Zniszczylem wam okolo 20 moonow - wy mi zadnego ;P

Dorzucilem dwa czysciochy na 60kk%, wy w sumie tez dwa, tyle ze z wlasnej floty :P

Wykreciliscie 143.621.889% z udzialem wlasnym w wysokosci 116.261.892% i 39kk %, i tu pokazaliscie szczyt swoich umiejetnosci, bo nikt inny chyba nie potrafilby zrobic takiego procentu z:

Krążownik - 20.000

Statek kolonizacyjny - 1

Sonda szpiegowska - 136.155

Satelita słoneczny - 60.000

i ty dajesz nam fory???

 

Dzieki ci dobry czlowieku za twa laskawosc, aczkolwiek to specyficzne poczucie humoru zostaw sobie do tych twoich sesji fabularnych :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektra nie dubluj posostow za to jest warn.

 

Poza tym :) twoje skany i wielkie sciaganie moonow za satelitami ci sie nie oplacilo :P bo dostales kopniaka w pupe i nic nie znalazles oj biedny edek z krainy kredek zwany elektra ojojoj tak mi ciebie szkoda.

 

Z tego co widze ja i ludzie z calej tej gierencji to MY wygrywamy wojne ;P

 

Wiec zchowaj sie wraz z swoimi dziecmi i kobietami w norach ^^ (nawiązuje do ludnosci na twoich planetach w grze xD)

 

pzdR

 

PS.

 

I ty sie ogarnij bo to ty najwięcej krzyczysz z raidym :) NIE my lulku ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THC pozwolę sobie zacytować twój post.

 

Witam. Nie pisze w imieniu tego gracza ale w swoim i kilku ziomków z gry. Dlaczego to konto jest zbanowane ?! przecież to idler ! z kumplami tak go farmilismy ze teraz za jego sure z planet mamy sury na duuuzeee i mooocneee floty. To chociaż jak już jest ten ban na to konto to niechaj urlop będzie zdjęty. Gracz i tak nie grał przed otrzymaniem bana.

 

Proszę pozytywnie rozpatrzeć moja prośbę.

 

Pozdrawiam wasz kochany THC :)

 

 

Według tego co pisałeś stać was i Ciebie na duże i mocne floty. To za przeproszeniem co ty piep*** że nie stać Cię nawet na 200kk auror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.