Skocz do zawartości

L51 vs FSR


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o kwestię podliczania procent z RW w wojnie, to myślę, że będziemy musieli nad tym usiąść i przedyskutować to w gronie teamu.

 

Wojen mało u Nas było, więc nikt tego nie sprawdzał. Nie zdarzało się również tak, żeby agresorzy podbijali procenty z siebie dla samych cyfr. To już jest raczej poziom poniżej krytyki.

Myślę, że rozwiązanie "każdy liczy swoje straty" będzie tutaj najbardziej trafne, ale zobaczymy, może uda się wymyślić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z czego sie cieszysz ?i nie uciekaj tak a nie jak ktos z ae cie szpiegowal to twoich smiesznych owczarkow juz nie bylo skoro jestes taki cwany to je zostawiaj pokaz ze jest chlop a nie pierdo*** co skarzy mamie:)a btw ponczo tez jest cienki bo na taka mala flotke nie mogl leciec to wyslal ciebie i doczekasz sie mam na ciebie przygotowana specjalna niespodzianke w postaci zajebis*** rw a przytocze sobie twoje slowa zrezygnowania z dalszej polemiki w temacie wojny - niechaj przemówią czyny ;) no czyny ale za kase bo tak za normalnie to jestes zerem i to gorszym od totalnego hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za polemika, rzeczywiście godna sojuszu. Flotkę, żeby dorwać trzeba się postarać Wiesiu, na gotowca każdy baran może. Pokaż że masz mózg, znajdź i zniszcz(chyba, że czekasz jak Cie sama odwiedzi). Elektra good game. Tak dalej a wygrasz tą nierówną walke. Obrońcom szoszon, a sojuszowi, no cóż, trochę kultury( może do teatru sie wybierzcie z wychowawcznią czy coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogame.pl wyglądało to tak:

 

 

Jest bitwa, robi się % na podstawie złomu.

 

Liczy się straty atakującego i obrońcy (te z RW, nie wlicza się automatycznej odbudowy obrony).

 

Wlicza się zbiórki złomu.

 

Po tym ten kto ma mniejsze straty/ większy zysk jest wygranym w starciu i na jego korzyść jest wynik.

 

 

 

 

Nie wiem jak można mówić o "podbijaniu procentów". Przecież jak ktoś ma 10x więcej obrony niż floty, to bez wysłania dodatkowych statków nie wygra się walki. Nie może być tak, że ktoś buduje obronę, i nikt na nim nie może zrobić % do wojny. Ktoś poświęca dużo floty, żeby przebić się przez obronę i zniszczyć flotę przeciwnika. Argumentuje się, że % są w większości z floty zwycięzcy. TAK, BO NIE MA % Z OBRONY, i wtedy znaczna większość % by była z obrony i floty obrońcy.

 

Powody tego że nie ma u nas % z obrony są inne, i wg mnie słuszne, ale chciałbym ukrócić głupią argumentacje nt większość % z floty agresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek przypomnę Tobie że gra ogam( lekka przeróbka ogame) jest grą team-ową co za tym idzie że wspomagamy się wzajemnie każde info jest wykorzystywane . (Teraz pomyśl dlaczego cały moj sojusz dostał info o tej flocie) Druga sprawa to taka że w ogame się gra ,a nie stoi w miejscu .... skoro chcesz walczyć i pokazać jaki z Ciebie macho to rób to w praktyce ,a nie w teorii . Jedną z zasad flociarza to taka aby nikt Ci floty nie rozdmuchał mówiąc grzecznie więc nie wiem w co Ty grasz na tym forum ale nikomu nie imponujesz no może swojemu sojuszowi który Cię ceni za to że próbujesz pokazać coś ale Ci to nie wychodzi :) Dziękuje

 

tyle na ten temat ganiamy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONCZO

 

Wiesiek przypomnę Tobie że gra ogam( lekka przeróbka ogame) jest grą team-ową co za tym idzie że wspomagamy się wzajemnie każde info jest wykorzystywane . (Teraz pomyśl dlaczego cały moj sojusz dostał info o tej flocie) Druga sprawa to taka że w ogame się gra ,a nie stoi w miejscu .... skoro chcesz walczyć i pokazać jaki z Ciebie macho to rób to w praktyce ,a nie w teorii . Jedną z zasad flociarza to taka aby nikt Ci floty nie rozdmuchał mówiąc grzecznie więc nie wiem w co Ty grasz na tym forum ale nikomu nie imponujesz no może swojemu sojuszowi który Cię ceni za to że próbujesz pokazać coś ale Ci to nie wychodzi :) Dziękuje

 

tyle na ten temat ganiamy dalej :)

 

a z ciebie to taki wojownik ze ja nie moge xD nawet 1 skana od ciebie chlopaki nie dostali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponczo powiem ci tak jak chesz to ja tez moge wydac kase i to gruba kupie sobie 40kkk owczarek plus surowce i zbuduje potezna flote tylko pytanie po co zeby dopasc 1 osobe a potem sie zdemontowac ? na elektre poluje duzo ludzi i na kazdym kroku jestem informowany w jakich galach jest jej flota i jeszcze raz sie powtorze skoro z niego jest dobry gracz to nie zostawi ja na noc a moge sie przekonac ze jak wstanie to juz jej nie bedzie miala btw ja jestem ekowcem nie flociarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teraz ja zacytuje wypowiedz mojego poprzednika który w innym temacie.

 

"6. Powód wypowiedzenia wojny.

 

a) Odniesienie do naszego pkt regulaminu sojuszu :

 

 

Cytat

c). Ze względów rozwojowych Rada Sojuszu ma prawo, przynajmniej raz w roku, podjąć decyzję o uczestnictwie sojuszu w wojnie.

 

 

b) Podniesienie morale członków sojuszu L51

 

c) Chęć rozruszania uni2

 

d) Chcemy zaszaleć przed wakacjami

 

 

I jeszcze jedno. Sojusz L51 nie jest sojuszem agresywnie nastawionym do reszty świata. Chcemy zdrowej i uczciwej rywalizacji bez oszustw i obelg w naszą stronę. Prosimy tez sojusz przeciwny by byl aktywny w tej wojnie Nie chodzi nam o to by wykończyć FSR czy cos w tym stylu. Można to nazwać sparingiem

 

Pozdrawiam i zyczę sojuszowi FSR wysokich lotow."

 

 

Jak narazie to wojna z gry przeniosła się na forum ...

Tego chcemy ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponczo powiem ci tak jak chesz to ja tez moge wydac kase i to gruba kupie sobie 40kkk owczarek plus surowce i zbuduje potezna flote tylko pytanie po co zeby dopasc 1 osobe a potem sie zdemontowac ? na elektre poluje duzo ludzi i na kazdym kroku jestem informowany w jakich galach jest jej flota i jeszcze raz sie powtorze skoro z niego jest dobry gracz to nie zostawi ja na noc a moge sie przekonac ze jak wstanie to juz jej nie bedzie miala btw ja jestem ekowcem nie flociarzem

 

 

Słuchaj co ci daje to w jakich galach lata :D skoro może być wszędzie.... druga sprawa jeśli jest dostępny pakiet surki za kasę to dlaczego ma nie korzystać dzięki temu istnieje po części server ! trzecia sprawa a czy ktoś Ci broni kupić surki ??? zobacz ile z samych złomowań surki jest teraz 100 bilionów wyzbierała i przelicz ile sobie dokupić może tych owieczek pięknych :) i to dzięki graczom heheheheh którzy nie dopilnowują swoich dobytków ..... I ostatnie co do Ciebie mam to : Skoro do cholery jasnej jesteś ekowcem ,a nie flociarzem to po co się udzielasz że czekasz zeby wpadła do Ciebie lub pozostawiła flotę ?? ( zaprzeczasz samemu sobie nie urażając Ciebie oczywiście , ale ja tak to widzę piszesz ,,zostaw flotę to ją rozwalę , mam dla Ciebie niespodziankę i czekam na Ciebie tylko '' ,a mówisz że ekowiec .... zresztą w statach też nisko nie stoisz więc komu ty chcesz zamydlić oczy bądz robić z kogoś głupa :D? no weź tak na dobry rozsądek zastanów się co piszesz ;]

 

A Co do RW to piękne :D!!! gratuluje tak dalej !!!

 

WNC wybacz ale dziwny jesteś :D skanujesz mnie dzisiaj (więc jesteś online ) , Ja wchodzę żeby Cię przeskanować i widzę PZ 2b surki prawie myślałem ze to zbierasz ,a tu się okazuje że ja na spokojnie 2 loty oddałem żeby z tych twoich recyklerów wyzbierać ten złom ...... pozdrawiam i życzę szybkiej odbudowy WNC!

 

PS. Wojna jeszcze 7 dni trwa bierzcie się chłopaki i dziewczyny mówię to do obydwu stron :D!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie elektra ta wojna byla by nasza... wkoncu za galaxiego ktos musiał odwalic brudna robote

jak poprzednio czekam na te aurorki ;)

 

 

 

Tak można pisać o każdej osobie która by kogoś złomowała,a to właśnie złe podejscie :D Bo ja uważam że każdy w jakiś sposób zasłużył na oklaski ( cała federacja:D) ponieważ ktoś deu dał kto inny skanował:D itp itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie kpisz -,- bylem w federacji i wiem jak dziala wasz sojusz. Elektra wyją z własnej kieszeni a Galaksi nadal boi sie zejsc z urlopu. Wiec jak cos to oklaski dla E nie dla was bo z waszej strony nie bylo żadnych dzialan.

 

Tak czy siak L51 spelnil wszystkie cele jakie sobie postawil w tej wojnie :D

 

TERAZ FSR (elektra) moze sie cieszyc ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh no jest z legionem co ja padłem 1 to nie znaczy że macie sie poddać i żeby cały czas legion by l w reckach ;/;/;/jak nie ta wojna to następna ja sie teraz postaram coś polatać :)

 

 

gratki dla wszystkich agresorów a dla obrońcy SZO :) damy se jeszcze rade wojna jeszcze trwa tylok szkada że wszyscy z fsr oprócz elektry co mają flote są na urlopach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh no jest z legionem co ja padłem 1 to nie znaczy że macie sie poddać i żeby cały czas legion by l w reckach ;/;/;/jak nie ta wojna to następna ja sie teraz postaram coś polatać :)

 

 

gratki dla wszystkich agresorów a dla obrońcy SZO :) damy se jeszcze rade wojna jeszcze trwa tylok szkada że wszyscy z fsr oprócz elektry co mają flote są na urlopach ;(

 

 

AjakSS i takie podejście mi się podoba :D nie można się poddawać ale wojna tak długo nie będzie bo 6 czerwca jest koniec no chyba ze będzie 30mld %%% jesli dobrze pamietam ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm elektra zdemontował flotę więc już nie macie szans wygrać tej wojny. Zrobiło się nudno oglądając porażkę legionu, więc proszę was złóżcie broń :D

 

Podziękowania obu stronom za ciekawe widowisko !

 

Trochę niesportowe zachowanie, tuż przed końcem wojny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.