Skocz do zawartości

M_O_N vs RIP


Raidy

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem na tą chwile, aż nam wypowiecie wojne :) zapraszam do siebie, odwiedzajcie jak najcześciej :)

1 mld % min. ? czy nie umiesz nawet wojny wypowiadać ?

 

Lamki do zjechania mamy przed sobą, tak jak to mowią u Was " kupujcie dodatki " !

 

Ciągle ktoś Was jedzie, a sie osmieszacie na każdym kroku :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak :)

Lord Vader to kazdego sie prosi na uni a jest najbardziej falszywym czlowiekiem jakiego znam... Was tez by sprzedal jakby chetni byli :)

Jechany byl i jest jak noob prosil o pakty, blagal wrecz ludzi z u2, do kazdego wiadomosci pisal :)

A Ty zbyt krótko tu grasz, zeby wiedziec co nie co :) i tak juz duzo wpadek masz za soba :)

 

A heban - LiQuidator to już nie wspomne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki. Wojna to wojna nie ważne kto z kim. Jak chodzi o wojnę ja zawsze bylem honorowy ! Mysle ze i wy będziecie bez żadnych płaczów i lamę tow gdy jedno z was przegra straci flote itp. ZABAWA SIE LICZY PO CO AGRESJA SŁOWNA ! A wiec wysokich lotów !!!!

 

 

hahaha nie no co ja bredzę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu można prowadzić swobodną dyskusję na temat w/w wojny.

Proszę jednak pamiętać o regulaminie forum oraz dobrym guście ...

 

 

 

1.Tag i pelna nazwa sojuszu wypowiadajacego wojne i sojuszu, ktoremu wojna jest wypowiadana.

Ministerstwo_Obrony_Narodowej [M_O_N] vs Recycling in Progress [RIP]

 

2.Tagi i pelna nazwa wszystkich sojuszy dolaczajacych sie w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po ktorej sie opowiadaja:

 

 

3.System liczenia:

 

- procentowy

 

 

4.Warunki zakonczenia wojny:

 

- data, do ktorej prowadzone sa dzialania wojenne. Po uplywie wyznaczonego terminu nalezy podliczyc %(straty) uzyskany ze wszystkich zamieszczonych raportow wojennych i na tej podstawie wylonic zwyciezce.

19 kwietnia

 

20 dni

 

 

5.Minimalny prog raportow liczacych sie do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystapieniem do dzialan wojennych i musi znalezc sie w deklaracji wypowiedzenia wojny.

 

1.000.000.000%

 

6.Sojusz ktoremu wypowiedzialo sie wojne nie musi akceptowac tego faktu.

 

 

WOJNE WYPOWIADA CAŁY SOJUSZ! BEZ WYJĄTKÓW

AVE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak wojna się zaczeła i bany sie posypały :

 

lord_david

 

jedno IP + transport surowca

 

01.04.2011 14:36:58

 

01.05.2011 14:36:58

 

SithGrom

 

 

 

henius

 

jedno IP + transport surowca

 

01.04.2011 14:29:41

 

01.05.2011 14:29:41

 

SithGrom

 

 

 

lord_vader

 

mega push

 

01.04.2011 14:27:40

 

11.05.2011 14:27:40

 

SithGrom

 

 

 

raidy

 

mega push

 

01.04.2011 14:27:30

 

11.05.2011 14:27:30

 

SithGrom

 

 

 

Na dodatek świadomie oszukują i pushują nie znając zasad regulaminu :

 

 

04-01 13:38:14 +0200 M_O_N Lord_Vader

Nowa

hahahahaha;D co raz bardziej podoba mi sie ten sojusz;D

 

 

 

04-01 13:37:57 +0200 M_O_N -elektra-

Nowa

Polowa nielegalnych transportow uchodzi płazem, w zaleznosci od tego jak czesto SithGrom, badz deusx zagladaja w panel gry i jak duzo czasu na to maja... :)

 

 

 

04-01 13:36:42 +0200 M_O_N Raidy

Nowa

# W trakcie trwania wojny obydwoch stron nie obowiazuja nastepujace punkty regulaminu gry :

 

- Punkt 3 Regulaminu ( Pushing )

 

- Zasada 2 i 3 Regulaminu bashu.

 

 

 

 

04-01 13:35:02 +0200 M_O_N Lord_Vader

Nowa

hahahahahahahahaa;D raidy przesłał mi transporterem 180.000.000.000.000 dexu;D a drugie tyle wyfarmiłem z jego moona;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04-01 13:36:42 +0200 M_O_N Raidy

Nowa

# W trakcie trwania wojny obydwoch stron nie obowiazuja nastepujace punkty regulaminu gry :

 

- Punkt 3 Regulaminu ( Pushing )

 

- Zasada 2 i 3 Regulaminu bashu.

 

Z tego co wiem to zasada pushingu nie zchodzi nawet podczas wojny,

Zasada bashu przestaje tymczasowo obowiązywać a nie pushu...

 

9. Regulamin Wojen

 

# 1) Każdy sojusz może wypowiedzieć każdemu sojuszowi wojnę.

# 2) Podczas trwania wojny przestaje obowiązywać zasada 2 i 3 bashu.

# 3) System liczenia: procentowy.

# 4) Zakończenie wojny określamy datą końcową lub ustalony próg procentowy.

# 5) Musi zostać ustalony minimalny próg % z każdego ataku, który będzie wliczany do puli danego sojuszu.

# 6) Wojna zawsze wypowiadana jest na forum.ogam.online -> Wojny

# 7) Sojusz, któremu wypowiedziano wojnę nie musi jej akceptować, odmowa będzie uznana za formalną, jeżeli będzie widniała na forum.

# 8) Sojusz wypowiadający wojnę, ma obowiązek dokładnie poinformować wyzwany sojusz o wypowiedzeniu wojny.

# 9) W czasie trwania wojny nie można

- zmieniać jej warunków

- przejść na opcję urlop

# 10) Każdy raport spełniający minimalny próg musi być zamieszczony w temacie wojny jako osobny post.

 

 

jak dla mnie to dziwny charakter ma ta wojna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to lord_dawid nie jest u mnie w sojuszu więc bambos jak czegoś nie wiesz to sie nie wtrącaj... po drugie powiedziano mi ze podczas wojny push i bash nie obowiązuje dlatego zostały mi surowce wysłane!! gdy bym wiedział ze bedzie ban nie wysłał by ich...!!

 

Przeniesione do odpowiedniego Działu

EDIT by -NightGhoust-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest ona (wojna) teraz bez sensu ;P

 

...dla mnie ta wojenka również nie ma wiekszego sensu!

 

Trzy razy prosiłem o zmiane progu procentowego RW liczących sie do wojny z przesadzonego 1 kkk% do przyzwoitych 5 kk%. Prosiłem również o poinformowanie Kichy i założyciela sojuszu przeciwnego - Y2k o tym fakcie, widze jednak, że dbałość o szczegóły nie jest mocną stroną kierownictwa M.O.N - u

 

Przemilcze kwestie, że w pierwszym dniu wojny trzech jego członków z największym potencjałem floty zostało zbanowanych.

 

Przeciwnicy osiągneli w sumie efekt podobny, udając się na urlopy. Najmocniejszą aktywną flotą z RIP, bynajmniej pod względem ilościowym są LM-y thebest-a, tylko żeby osiągnąć z nich procent większy, od chociażby sugerowanych przeze mnie, 5 kk% trzeba złomować własną flote, co jak dla mnie osobiście mija się z sensem:

 

 

 

Starcie flot z: 02-04-2011 03:41:00.

 

Agresor -elektra-

    Lekki myśliwiec - 3.500.030.000

Obrońca thebeast

    Ciężki myśliwiec - 1.468.777
    Statek kolonizacyjny - 5
    Recykler - 740.137
    Sonda szpiegowska - 109.552
    Satelita słoneczny - 144.262
    Fleet Slov - 1
    Ultra transporter - 3.452.966
    Aurora - 136.718
    Wyrzutnia rakiet - 1.196.404.171
    Lekkie działo laserowe - 430.746.614
    Działo Gaussa - 907.650
    Wyrzutnia plazmy - 4.952.325
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

(...)

 

Agresor -elektra-

    Lekki myśliwiec - 2.690.230.754

Obrońca thebeast

    Zniszczony!

 

Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił 3.239.196.984.000 jednostek.

Obrońca stracił 4.523.684.511.600 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.658.186.673.900 Metal i 617.970.928.200 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (22.761.576%)

 

 

 

Zasugerowałem sojuszowi, że z braku zbanowanego kierownictwa mógłby przejąć władze w soju i chociażby dla dobra gry, poprowadzic go w tej wojnie. Moja propozycja nie spotkała się jednak z żadnym odzewem - dlatego też dziękuje za namisatke emocji jakich się spodziewałem składając podanie o przystąpieniu do M.O.N na czas wojny, licząc sie z tym, że do RIP-ow raczej nie zostałbym przyjęty...

 

Poszukam mniej amatorskiego sojuszu <_>

 

 

Sojusznikom i przeciwnikom dziękuje za przedsmak emocji, życze wszystkim wysokich lotów i dobrej zabawy :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, kury...Ale przekręty poszły :D Dobrze, że internet mi padł 31 i nie miałem żadnej świadomości o tych czynach. Troszku wstyd za sojusz jako zastępca założyciela :/ Życzę wysokich %, zobaczym jak to się dalej potoczy. Żeby nie było zostaję w sojuszu do końca wojny, itak tam nic nie robię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_O_N .... ten sojusz to dla mnie jest jakaś porażka. Skupienie graczy którzy nie maja pojęcia o flocie nic zero w jednym miejscu. Do tego ta wojna ! Porywanie sie z motyką na słońce xD RIPy tez siedzą z założonymi rękoma ale to raczej ja sie nie dziwie bo co tutaj złomować... URLOPOWICZÓW ?! Założyciel MONu BAN do tego drugi co mógłby powojować poszedł na urlop bojąc sie utraty floty -,- no żenadaaaaaaaaaaaaaaa Wiec nasuwa sie pytanie... PO CO WGL MON WYPOWIEDZIAŁ TE WOJNĘ ? BY SIE POPISAĆ ZE SĄ TAK ODWAŻNI I ZGRANI ZE MOGA UDŹWIGNĄĆ CIĘŻAR TAKIEGO WYCZYNU ? Nie chce najeżdżać na MONow ale to co robia jest naprawdę poniżeniem dla samych siebie.

 

Tyle z mojej strony na temat tej wojny i dalszej działalności tego para militarnego sojuszu xD

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_O_N .... ten sojusz to dla mnie jest jakaś porażka. Skupienie graczy którzy nie maja pojęcia o flocie nic zero w jednym miejscu. Do tego ta wojna ! Porywanie sie z motyką na słońce xD RIPy tez siedzą z założonymi rękoma ale to raczej ja sie nie dziwie bo co tutaj złomować... URLOPOWICZÓW ?! Założyciel MONu BAN do tego drugi co mógłby powojować poszedł na urlop bojąc sie utraty floty -,- no żenadaaaaaaaaaaaaaaa Wiec nasuwa sie pytanie... PO CO WGL MON WYPOWIEDZIAŁ TE WOJNĘ ? BY SIE POPISAĆ ZE SĄ TAK ODWAŻNI I ZGRANI ZE MOGA UDŹWIGNĄĆ CIĘŻAR TAKIEGO WYCZYNU ? Nie chce najeżdżać na MONow ale to co robia jest naprawdę poniżeniem dla samych siebie.

 

Tyle z mojej strony na temat tej wojny i dalszej działalności tego para militarnego sojuszu xD

 

PozdrO

 

 

 

Najechałeś na nich i to ostro :P

Co do wojny to porażka...

Floty nie mają a wojny chcą. Można już ogłosić zwycięstwo RIP.

 

(...)ale to raczej ja sie nie dziwie bo co tutaj złomować... URLOPOWICZÓW ?! Założyciel MONu BAN do tego drugi co mógłby powojować poszedł na urlop bojąc sie utraty floty -,- (...)

 

Szczera prawda.

Teraz to cytaty mogę wrzucać Bo THC już powiedział to co ja chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna trwa :) a flote moge postawić w każdej chwili. Czekam tylko na okazje. Póki co z tego co widze to prowadzi MON (raport Elektry jest jedynym)

Było troche nieporozumień (te bany) ale nie z naszej winy tylko kolejny absurd regulaminu się do tego przyczynił. Wczoraj unbanik tak więc dzisiaj od 13 zaczynamy impreze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raidy, skoro już nie jesteś w monie to nie masz uprawnień by podejmować takie decyzje nt tej wojny.

 

Co prawda Faf dostał bana a Ty odszedłeś ale sam napisałeś:

 

WOJNE WYPOWIADA CAŁY SOJUSZ! BEZ WYJĄTKÓW

 

Nie kończymy wojny, trwa zgodnie z planem do 19 kwietnia. Mam tylko pytanie do RiPu czy pozostajemy przy progu 1kkk% czy zmniejszymy gdzieś do 20kk% ? Myślę, że obecne warunki trochę przeginają. Ale to jest do waszego ustalenia. Raczej nic tutaj nie osiągniemy ale doprowadzimy tę wojnę honorowo do końca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raidy uciekł jak szczur nic nie poradze ucieka tam gdzie jest sucho ciepło itp... prawdziwi gracze i przyjaciele nadal są w sojuszu i mimo iż dostałem bana oni nie odchodzą bo mają honor...! ja już wiele razy powtarzałem prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie a tak sie pięknie składa ze skrócono mi bana i ban jest do 11.05.2011r Raidy zdradził odchodząc kara będzie bolesna a mi jeden obiekt do latania w tę czy w tę bez różnicy...

 

 

Skracam panu bana na okres 30 dni od dnia dzisiejszego.

 

Nakładam na pana recydywę:

Jeżeli jeszcze raz złamanie pan regulamin z kategorii kultura, będzie miał pan definitywnie zablokowane konto, nawet, jeżeli będzie to prowokacja.

 

 

A to mały dowód na to ze ban został skrócony ze specjalną dedykacją dla Sandrusi1 i całego RIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.