Skocz do zawartości

[U2] Aeon Empire [AE] vs [Templars] Templars


RockHorn

Rekomendowane odpowiedzi

berkas np. w czasie wojny zapodał urlop i dwa dni pozniej go zdjoł co można sprawdzić i właśnie za to jest ban 10 dni .

 

 

Tak sie składa niedoinformowany człowieku że berkas włączył urlop przed wojną, jak nie wierzysz sprawdź sobie to u SGO.

 

Co prawda JD flociazem nie jest i nie ma doświadczenia we flocie ale nie sadze żeby trząsł portkami przed tobą bo tak na prawdę co ty mu możesz zrobić? Moona mu ściągniesz? Dąsasz się że flotę straciłeś i teraz wszyscy są źli co są przeciw tobie. Dobrze wiesz że dałeś ciała stojąc w nocy na moonie. Teraz próbujesz wszystkich wyśmiać i zmieszać z błotem a na razie udowadniasz że z ciebie wyjątkowo niekulturalny osoba. Zamiast pogratulować bądź nie, ciągniesz temat o tym że AE to straszne wymoderowano. Chwały ci to nie przynosi ani zdania innych graczy nie zmienia, jak ktoś nas nie lubi to nie lubi i ma do tego prawo, za to ty zachowujesz się chyba teraz poniżej swojego standardowego poziomu.

 

Osobiście uważałem cie za wielkiego flociaża o jakiejś kulturze osobistej, kogoś do kogo miałem szacunek, teraz uważam że umiesz latać... tyle.

 

 

Zamiast posłuchać Dexa który istotnie mówi mądrze my się pierzemy bez sensu po gębach jak jakieś niedorosty. Panowie (i panie jak są) trochę powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że bronisz swoich jestem przekonany na 100 % o tym co mówiłem o berkasie ja tego nie zgłaszałem ponieważ uważam ten punkt regulaminu za śmieszny i bezsensowny . Nie próbuj ze mnie robić kogoś kim nie jestem bo ja tu jeszcze nikogo od skurw... nie wyzywałem a co do flociarzy itd to postawcie sobie jakąś flote i ją utrzymajcie przez miesiąc dwa odkąd damielek od was odszedł już w ST nie zagościcie i dobrze o tym wiecie choć do soja pisałeś co innego i to najbardziej cię boli że masz kreta i nie wiesz kim on jest , jakbyście nie próbowali ze mnie zrobić bóg wie kogo to bym się tu nie wypowiadal ale jak na razie ja się tylko bronie i nadal podtrzymuje swoje zdanie że wygraliście przez oszustwo , bo tym czym dysponowaliście czyli łącznie 5.2 miliarda auror to moglibyście wlecieć ale zostałby JD na pz , swoją drogą RH to ty prowokujesz tą dyskusje namawiając resztke swojego soja do bezsensownych wpisów a jeżeli jesteś pewien tego co wczoraj napisałeś to owszem ja przyjmuje wyzwanie tylko tym razem napisz JD żeby zachował troche honoru i nie przepraszał na pw a najlepiej jak już nic na pw od was nie otrzymam , ja się odbuduje wy także róbcie swoje trzymam za słowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nikogo nie robię bóg wie kogo, każdy gra jak chce i każdy będzie grał jak chciał. Każde z nas ma również trochę racji, nie umniejszam twojej racji fluks bo pomoc istotnie była ale nie umniejszaj też naszej bo istotnie zniknąłeś ;). Z mojej strony to tyle, już sie na ten temat nie odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja się wypowiem. Fluks, rozumiem że strasznie ciebie to boli że straciłeś flotę, ale nie rozumiem dlaczego Nas wyzywasz od lam, jak to ty zlamiłeś flotę! Tak, zlamiłeś, bo zostawiłeś na moonie na całą noc, a jak dobrze widzimy największe floty tego serwera padają właśnie przez zostawienie floty na planecie/moonie. Jak ściągnąłeś moją flotę ok. 2 tygodnie temu, to nie pisałem że jesteś lamą i kupiłeś dodatki - bo po prostu bym się przed całym serwerem ośmieszył. Ty właśnie to robisz.

 

A co do mojego urlopu - założyłem go pewien czas przed rozpoczęciem wojny. Ściągnąłem 2 dni po rozpoczęciu bo miałem z powrotem czas na gre.

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam tych Templarsów, którzy nie postanowili obrzucić nas błotem i jeszcze wieloma rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berkas ja sie tylko zastanawiam po co ciągniesz ten temat ? kazali ci coś napisać ażeby nie wylecieć z tego czegoś co nazywacie sojuszem ? powtarzam to po raz kolejny nie zezłomowalibyście mnie gdyby nie oszustwo którego sie dopuściliście i za które powinniście zostać zbanowani .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja tej gry to sklep.....bezdennie nieuczciwa. Opcja tej gry to bank sojuszowy....bezdennie nieuczciwa.Opcja tej gry to demontownia....bezdennie nieuczciwa.

 

Podam przykłady, choć życie podaje lepsze. Kilka lam nie znających się na grze ma za dużo kaski od tatusia......kupuje flotę....kupuje surowce....atakuje graczy, którzy z mozołem zbierają, farmią, wyliczają, złomują....i wiedzą jak to się robi....znają się na tym. Po takim ataku demontują flotę i kaskę z niej wpłacają do banku. COŚ TU JEST NIE TAK. Te zasady są do miejsca gdzie się plecy kończą, a uda nie zaczynają.

 

I tak lama, który nie ma pojęcia co to jest FS(no boki mnie bolą od śmiechu) atakuje flotę top 1 na uni i to z powodzeniem....po czym demontuje flotę i oddaje surowce innym lamom, które się na ten proceder ściepły. I wyobraźcie sobie, że te lamy są z siebie dumne........za tak "udany" atak. Co więcej nic w tym zdrożnego nie widzą.....nie widzą i nie zobaczą bo to lamy.

 

Pozdrowienia dla kilku zawodników oraz dla lam które muszą się jeszcze wiele nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Ogwall a ty jak zawsze wszędzie te 5 groszy swoje musisz wsadzić :D Jak ci się tak te dodatki, sojuszowy bank i demontownia nie podobają to po jaką cholerę ty tu ciągle siedzisz? Jest wiele ogameli bez takich rzeczy ale nie ty TU twardo żeby tylko mieć na co i na kogo ponarzekać.

 

Weźmy takiego mnie na przykład. Gram tutaj bo zwykły ogame jest dla mnie zbyt nudny i trudny a tu jest dużo ułatwień i przyjemnie mi się gra, nie muszę poświęcać jakieś wielkiej ilości czasu i jest fajnie :D Ja akceptuje każdą cześć tego serwera bo jak zaczynałem grać to wiedziałem na co się piszę.

 

Dodatki (czy cokolwiek innego co ci się tu nie podoba) są stałą częścią gry a jak są częścią gry to znaczy że można z nich korzystać a nawet twórcy mają nadzieje że będziesz korzystać bo po to je zrobili. Więc jak ci się nie podoba to idź gdzie indziej uwierz mi że nikt za tobą płakać nie będzie. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, poddaliście się ... jestm uczyciwym graczem, za multi 30 dni minelo, a dodatki zapłaciłem więc jest ok :) push wczesniejszy odsiedzialem wiec mam czyste sumienie teraz :) Ty napewno i cale AE pokazaliscie klase i uczciwosc :) wiecej krecicie, tylko nie potraficie nawet tego sobie uswiadomic, stalo sie dla Was to normalnoscia ... pomyslcie o swoich przekretach a pozniej wytykaj komus bany :)

 

Pozdrawiam :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawi mnie to że wszystkie bany donbambossa znikają z pręgierza. Jesteś uczciwym graczem? Uczciwy gracz handluje kontami? No ciekawe, nie wiedziałem że aż tak radykalnie się zmienił regulamin. Oczywiście że my nie pokazaliśmy klasy! Jedynie wy pokazujecie klase na tym uni, a jak! My - całe AE jesteśmy największymi lamami, krętaczami! Tak na prawde, to wszystkie nasze surowce, punkty zostały kupione za dodatki, pomnożone w banku sojuszowym i bóg wie (nie, nawet On nie wie) co jeszcze. Patrzcie, pisałem że już więcej się nie odezwę a się odezwałem. Jestem lamą, a lamy mają to do siebie że piszą coś, a robią co innego. Z takim podejściem powodzenia wam życzę, nie tylko na OGamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wypowiadałem na temat dodatków , nie mam nic przeciwko im ponieważ grając tu podpisałem się że zaznajomiłem się z regulaminem i chcą grać będę go przestrzegał tyle że w regulaminie nie było napisane że można się złożyć w kilku na flote aby zniszczyć innemu graczowi flote bo jeżeli wiedziałbym że można w ten sposób grać to powiedzmy sobie szczerze że taki gracz jak vlad nie miałby dawno swojej floty ale oczywiście AE regulamin potrafi odczytać pod siebie i nie ważne co inni uczciwi gracze mają do powiedzenia w tej kwestii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikaja bo odbanowany zostalem... Nie sprzedawalem konta donbamboss, wiec musialo zostac odbanowane... handlowac tez nie handlowalem, nie napisalem Ci ze cos chce za konto wtedy to co Ci dalem ...

Ty niek upujesz ani nie mnozysz, bo nic w pkt nie rosniesz :) jak dostales konto nie skoczylo wrecz spadlo w statach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem graczem aktywnym na forum, ale nie potrafie przejść obojętnie obok wypowiedzi kolegi ogwalla.

Drogi kolego ogwallu, czy mogłbyś wsadzić sobie te swoje dyrdymały tam gdzie się "plecy kończą, a uda nie zaczynają."?!!! Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam posty malkontentów tobie podobnych. Czy ktoś cię chłopie zmusza, byś męczył się z "bezdennie nieuczciwymi" realiami tej gry?

Mógłbyś swoje prawdy moralne wygłaszać kolegą przed blokiem, a niekoniecznie na forum? Żaden bowiem sklep, żaden bank sojuszowy, a nawet żadna demontownia nie zniechęca mnie do tej gry tak bardzo jak twoja osoba!!!

p.s.

"opcja tej gry to (ogwall).....bezdennie(...)" głupi.

bez pozdrowień "zawodniku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można tak zrobić jak fluks pisał, z tym, że nie w ten sposób.. Zamiast przekazać surkę wydali by u siebie, zrobili ACS i wychodzi to samo.

 

Gdzież to Kicha jest? Zawsze jak tylko spam się zaczynał to temat był zamykany.. Pewnie siedzi cicho i patrzy jak się kłócicie czy ktoś uczciwie czy nieuczciwie sprawił, że piksele na monitorze układają się w mniejszą liczbę ;] Od tego czy to było oszustwo nie zależy los polskich autostrad - o to możecie tak zaciekle walczyć :D

 

 

@DOWN

Otrzymałeś ode mnie status "Ignore" ;)

Wisi mi co tam pisałeś - ja tu akurat do ciebie nic nie kierowałem, więc bądź tak łaskaw odwzajemnić mój stosunek do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha w pracy siedział, więc od razu nie zareagował. Gdzieś jest reszta teamu ?! :D

 

Powiem Wam, że bardzo lubię wojny.

Pomijając zapach prochu i widok złomu o poranku wojny wiążą się zawsze z przepychankami, zażartymi dyskusjami i ogólnym napięciem.

Zapewniliście obserwatorom wiele emocji, wrażeń i zapewne śmiechu. Niestety od dłuższego czasu ta rozmowa stoi w miejscu, a jedyne co, to została przeniesiona z jednego tematu do drugiego.

 

Wojna zapewne się nie odbędzie, karać za spam Was nie chcę, więc po prostu zamykam temat.

Wszelkie pretensje kierujcie do siebie już na PM, ewentualnie w listach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.