Skocz do zawartości

[U2] Aeon Empire [AE] vs [Templars] Templars


RockHorn

Rekomendowane odpowiedzi

1.Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana.

 

Aeon Empire [AE] vs [Templars] Templars

 

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po której się opowiadają: [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste]

 

wojna prywatna dla zabicia czasu

 

3.System liczenia:

 

procentowy

 

4.Warunki zakończenia wojny: [można wybrać jedna lub obie opcje, jednak w tym wypadku granica końcową jest warunek, który zostanie spełniony jako pierwszy]

 

Wojna zakończy się gdy upłynie okres 7 dni od czasu rozpoczęcia wojny.

 

5.Minimalny próg raportów liczących się do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystąpieniem do działań wojennych i musi znaleźć się w deklaracji wypowiedzenia wojny.

 

Minimalne RW od 7.000.000 %

 

6.Sojusz któremu wypowiedziano się wojnę nie musi akceptować tego faku.

 

Wojna rozpocznie się dokładnie 10 lutego 2011 o godzinie 19:00, strona druga zostanie poinformowana o wojnie w grze dzisiaj przed godziną 8:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej nie mamy floty, z której możnaby zrobić 7kk % ...

 

1)Ninja-edit wolnostojących krążków

 

Starcie flot z: 10-02-2011 22:36:48.

 

Agresor mirai

    Aurora - 100.000

 

Obrońca freeman

    Krążownik - 1.000.000
    Satelita słoneczny - 100

 

Agresor mirai

    Aurora - 100.000

 

Obrońca freeman

    Krążownik - 370.965

 

Agresor mirai

    Aurora - 100.000

 

Obrońca freeman

Zniszczony!

 

 

 

 

Agresor wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 29.000.250.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 12.000.000.000 Metal i 4.200.120.000 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (162.001%)

 

Za mały na wasze wygórowane wymagania procentowe, ale czuję się moralnym zwycięzcą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec spamu - czekamy na konkrety w postaci RW  ;-)

 

jedna mała prośba .....proszę wpisujcie przy nickach TAG Sojuszu aby łatwiej było się połapać kto jest skąd przy sumowaniu % bo jak widać w wojnie na U4 jest problem z poprawnym podliczaniem punktacji a bieganie po galaktykach i szukanie graczy to trochę bez sensu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zamieszczam tą wiadomość jako szef AE.

W nocy 13.02.2011 miedzy 1 a 4 w nocy paru członków AE siedziało w grze i obradowało co dalej z ta przeklęta wojną w której Templarów nie można znaleźć i co gorsza przyjęli takiego silnego gracza jakim jest fluks - co oznaczało, że mamy problem.

 

Cześć uważała, że ta wojna jest właściwie przegrana, ale ja i freeman postanowiliśmy pokazać chłopakom z AE że damy rade. Postanowiliśmy następnie poszukać kogoś z Templarów by zaatakować i przechylić szale wojny na naszą korzyść. Pierw znaleźliśmy Slawkabesta, a potem Ismaela - ale nam zwiali i nie zostali zjechani. Sandry nie szukaliśmy już zbyt wnikliwie. W końcu doszliśmy do wniosku że chociaż sobie poszukamy floty fluksa. Długo nie musieliśmy szukać ponieważ znaleźliśmy jego całą flotę na moonie. Rozdzwoniły sie telefony i pościągaliśmy Aeonowców z odpowiednimi zasobami kasy...

 

Okazało się że naszym głównym wrogiem jest limit 800 bilionów pojemności banku sojuszowego co nas zwalniało, ale daliśmy radę :)

 

 

 

 

O to przebieg bitwy pierwszej:

 

Starcie flot z: 13-02-2011 03:31:51.

 

Agresor JackDaniels

    Aurora - 7.500.253.038

 

Obrońca fluks

    Lekki myśliwiec - 7.970.000
    Statek kolonizacyjny - 13
    Recykler - 10.000.000.000
    Sonda szpiegowska - 10.000
    Gwiazda Śmierci - 600.000.000
    Pancernik - 624.420.540
    Fleet Slov - 16
    Aurora - 2.000.000.000

 

___________________________________________________

 

 

Agresor JackDaniels

    Aurora - 6.051.820.945

 

Obrońca fluks

    Gwiazda Śmierci - 484.133.862

 

 

 

Bitwa zakończyła się remisem. Floty wracają na swoje planety!.

 

Agresor stracił 2.100.226.534.850.000 jednostek.

Obrońca stracił 4.351.769.016.573.600 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.086.099.734.462.000 Metal i 1.387.599.240.283.200 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (34.736.989.747%)

 

 

 

 

Oto przebieg bitwy drugiej:

 

 

Starcie flot z: 13-02-2011 03:37:03.

 

Agresor JackDaniels

    Aurora - 6.051.820.945

 

Obrońca fluks

    Gwiazda Śmierci - 484.133.862

 

___________________________________________________

 

 

Agresor JackDaniels

    Aurora - 5.972.692.540

 

Obrońca fluks

Zniszczony!

 

 

 

 

Agresor wygrał bitwę!

 

Agresor stracił 114.736.187.250.000 jednostek.

Obrońca stracił 4.841.338.620.000.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.490.383.220.400.000 Metal i 1.185.659.790.300.000 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (26.760.430.107%)

 

 

Parokrotnie musiałem obrócić 40 mld recków bo na tyle nam kasy starczało po wybudowaniu auror i uwzględnieniu przelotów flot.

 

 

BITWA Z DEDYKACJĄ DLA POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW SOJUSZU AE.

 

JD przesyła pozdrowienia dla fluxa który któregoś dnia wojny powiedział, że nie powinien z nim się komunikować inaczej niż przez RW.

 

 

SzO dla obrońcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo mi się podoba jak ludzie nie potrafią zaakceptować że kilka osób się potwafi zebrać i silniejszego gracza załatwić BEZ DODATKÓW. Dziwne że nikt nie zauważył ale BARDZO dużo ludzi zawsze miało ochote fluxa załatwić wystarczy poszukać :D Ale taaaaaak dalej wmawiajcie sobie że to wszystk obyło za dodatki jeśli to daje wam poczucie bezpieczeństwa. Nieważne że Aeon Empire ma 3,6 i 9 ekonomie na całym uniwersum nepewno nie mają żadnych zapasów surki XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepiał bym się bo prawde mówiąc mam to gdzieś , rockhorn wypowiedziałeś wojne na swoich zasadach , jednym z warunków było : Wojna zakończy się gdy upłynie okres 7 dni od czasu rozpoczęcia wojny

także opisz dlaczego masz włączony urlop ? przecież jak sam wiesz za pójście na urlop w czasie wojny należy się 10 dni bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

także opisz dlaczego masz włączony urlop ? przecież jak sam wiesz za pójście na urlop w czasie wojny należy się 10 dni bana .

 

 

Tak się składa że ty po złomie ty sobie urlop załączyłeś, ja dostałem chwilowego bana a zapewne jak wiesz z doświadczenia dostaje się wtedy również urlop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że zawsze komuś cos nie będzie pasować . Czy to flota z eko ,z dodatków czy ze składki. Chciał bym Ci fluks przypomnieć ze byliśmy w trakcje wojny, z której wyszedłeś, za co należy sie ban na 10 dni .Nie dopilnowałeś swojej floty i złoma dostałeś. Nie potrafisz sie przyznać do błędu, i porażki jakiej doznałeś . Myślisz ze jesteś najlepszy ?. Otóż nie. Jest wielu ludzi na tym serwerze, którzy z powodu braku czasu nie mogą sie wykazać. I z pewnością mogę Cie zapewnić że nikt z AE nie będzie za Tobą płakał. Nie ma ludzi nie zastąpionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestańmy się już żreć było minęło flux stracił flote, za miesiąc się obuduje, deus zmieni regulamin będziemy się bawić dalej niema co męczyc już tego tematu. Jak macie skargi na oszustwa czy niedotrzymanie zasad itd, zróbcie tematy w odpowiednim dziale. Tu sie skupmy na wojnie bo nam temat zamkną zanim się wojna skończy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze że jeckdaniels zna regulamin i się wypowiedział w jego kwestii blink.gif z sojuszu wyszedłem a nastepnie wziołem urlop za to nie ma bana tak gdzieś pisał Kicha to po pierwsze za to w waszym sojuszu berkas np. w czasie wojny zapodał urlop i dwa dni pozniej go zdjoł co można sprawdzić i właśnie za to jest ban 10 dni .Co do ciebie JD ty sie chłopcze na temat gry nie odzywaj bo grasz od początku a nie wiele więcej jak miesiąc temu dowiedziałeś się co to jest fs , sam swego czasu cie uczyłem kilku sztuczek do czasu jak się nie ogarnołem i zauważyłem jaki z ciebie dwulicowiec .

ps. jack szkoda że nie można zdemontować planet bo pewnie ze strachu teraz to także byś zdemonował wielki złomiarzu biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.