Skocz do zawartości

Gdzie ma lądować flota ?


deusx

Ostateczne lądowanie  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz jedną opcję

    • Planeta
    • Nowo powstały księżyc


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam że lepiej byłoby gdyby flota wracała na moona - ciężej cokolwiek złomnąc z czym równa się zabawa. Ale czy naprawdę ciężej? Widzisz przed powstaniem nowego moona o której flota dolatuje więc slesz flotkę na daną godzinę - proste.

 

 

Jak wypowiadacie sie w temacie to prosze czytajcie wszystkie posty a potem oddawaj głos bo bzdury piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest oczywista. Na moona.

 

Kicha już o tym wspomniał. Jest to LOGICZNE, a to jest to co najbardziej cenię sobie w grach. Jeżeli idę do kina, i mówią, że nie ma biletów to mogę zdecydować się na pójście do teatru. Jednak jeżeli dowiem się, że są bilety to pójdę do kina. (Taki przykład życiowy :x)

 

Jeżeli chodzi o aspekt napadów na Ogam. Nie wolno zapominać, że jeżeli flota obrońcy zmieni trasę na moona to flota agresora, która leciała przed jego zniszczeniem, RÓWNIEŻ tam poleci. Czyli po prostu żeby zezłomować trzeba dysponować odpowiednią flotą, jeden atak wysłać "na zakładkę" jak moon cały czas stoi, z misją atakuj na księżyc (gdzie w teorii ląduje flota ofiary). Potem niszczymy moona i wysyłamy flotę "na zakładkę" na planetę. W ten sposób zawsze ustrzelimy ofiarę.

 

Jednak nie jestem pewien czy jeżeli moon zostanie zniszczony to flota agresora nie zawróci. Nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją więc nie wiem. Jeżeli się wróci, to mój misterny plan na nic. Jednak znowu, żeby zachować logikę, flota agresora nie powinna zawracać.

 

TTJ, nie bulwersuj się, tylko dlatego, że złomy będą trochę trudniejsze. (I nie mówię tego "trochę" ironicznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTJ używaj przecinków co najmniej, zawsze to lepiej się czyta ;]

 

Abstrahując od waszych przykładów życiowych:

Flota leci na moona o koordach X:1 Y:1 Z:1, wiedząc że planeta jest położona na kordach X:1 Y:1 Z:2, przyjmując że wszystkie wartości są stałe, flota powinna lądować na planecie, gdyż moon zawsze może powstać jednak z innej strony planety przykładowo X:1 Y:1 Z:13, przyjmując że to byłaby przeciwległa strona planety, flota dostając koordy na ostatnią chwilę musiałaby wydłużyć swój lot od x sekund, ze względu że musi oblecieć cała planetę ;] Dlatego nadal podtrzymuję swój głos by flota jednak lądowała na planetę.

 

PS. Ale to tylko rozmyślania podpitego człowieka, więc nie wszyscy muszą to brać pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie lubie takich porównań bo one sa naprawde bez sensu:D

 

 

Przykład Twój

 

Idziesz do kina (moon) i mówia nie ma biletów (zniszczony moon), decydujesz sie na pójscie do teatru (planeta), ale w ostatniej chwili dowiedziałeś sie ze sa bilety w kinie na ten film (moon) to idziesz tam. Tyle że wczesniej umówiłes sie z np dziewczyna (agresor) i wtedy Ty idziesz do kina a dzewczyna (agresor) idzie do teatru :D myśle ze to bardziej przypomina gre bo Ty tylko chronisz swój tyłek a tyłek agreosra juz nie i to jest niesprawiedliwe:P

Na marginesie nie chciałbym być w takiej sytuacji w realu hehe.

 

 

Sorki za brak przecinków jak wyżej było zauważone:D

 

Zostało 40 min i mam nadzieje ze wynik sie utrzyma do końca bo tak naprawde walczyłem o ta ankiete od dawna dla ogółu.

Jak zauważyłeś troche rw zrobiłem i w niczym mi to nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było przez jakiś czas włączyć opcje 2 i się przekonać jak by było... Co prawda to jest gra ogame w której najmniejszy błąd się wiąże ze złomem ale jak to ktoś napisał wcześniej mianowicie Kicha za cytuję ,,Powiedzmy sobie szczerze TTJ, ile osób wybroni się tak przed złomem ? Uważam, że pod tym względem gra powinna być jak najbardziej skomplikowana. Nie może być tak, że niszczysz moona, masz klienta na fali i praktycznie złom jak na talerzu." jestem tego samego zdania że im ciężej jest złapać flotę tym gra wydaje się nam zaj.... trudna to jest więcej emocji nerwów itp ... ,a prawdziwy flociarz jak będzie chciał to i tak ogarnie wszystko. Takie ja mam zdanie, dziękuje za wysłuchanie pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za lądowaniem na planete. Nie będę pisać dlaczego ponieważ oczywiste powody zostały wcześniej podane. Ale wypowiadam się tylko przez to:

 

Jeżeli chodzi o aspekt napadów na Ogam. Nie wolno zapominać, że jeżeli flota obrońcy zmieni trasę na moona to flota agresora, która leciała przed jego zniszczeniem, RÓWNIEŻ tam poleci. Czyli po prostu żeby zezłomować trzeba dysponować odpowiednią flotą, jeden atak wysłać "na zakładkę" jak moon cały czas stoi, z misją atakuj na księżyc (gdzie w teorii ląduje flota ofiary). Potem niszczymy moona i wysyłamy flotę "na zakładkę" na planetę. W ten sposób zawsze ustrzelimy ofiarę.

 

Nie będę ukrywać, że rozbawiłeś mnie swoją wypowiedzią. Wymyśliłem 2 opcje: A) Nie wiesz co mówisz. B) Bugujesz. Czy Ty naprawdę nie widziałeś nigdy komunikatu "Cel nieznany" ? Spróbuj sobie wysłać flote na księżyc, który nie istnieje a zobaczysz... Teraz pomyśl logicznie (Nie, nie tak jak ostatnio to zrobiłeś, LOGICZNIE !).Nie wiem ile osób zrozumiało, że ta ankieta jest bardzo mocno powiązana z falangą. Szkoda że, Deusx o tym nie wspomniał w pierwszym poście. 1miko1, jeszcze mam do Ciebie pytanie. Skąd wiesz kiedy flota wróci na księżyc skoro nie masz i nie miałeś jej na falandze dodatkowo nie wiesz kiedy wystartowała ? Najpierw niszczysz moon aby się tego dowiedzieć a z twojej wypowiedzi wychodzi, że już to wiesz tylko niszczenie moona jest jakimś złem koniecznym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli moony będą powstawać tak często jak na "orginale" i za cenę proporcjonalną - szybkość tej gry - to flota może sobie lądować na moonie. Niestety, moony powstają jak grzybki po deszczu więc oddałem głos na lądowanie na planecie.

 

1miko1 jak już Skuzi zauważył, nie pisz bzdetów :) Jeśli moon jest zniszczony to jak agresor ma wysłać flotę by po powstaniu moona właśnie tam się ona automatycznie skierowała? Jeśli znasz sposób na takie wysyłanie to podziel się z nami ta wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.