Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 2 - rozgrywka


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, kazda zabawa kiedys sie konczy ;P

Pozostaje tylko czekac na nagrody dla zwyciezciw jak i pokonanych, oraz na kolejna odlone konkursu (oby tam ow nie panowaly ;D)

Chcialem pogratulowac kazdemu, kazdy dal z siebie wszystko, a podziekowania skladam m.in do kichy za wklad jaki wlozyl jako organizator konkursu.

 

Dziekuje wszystkim za mila zabawe i nie opuszczajcie forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawie moje walki i symulacje;]

 

Ja zawsze bede agresorem (zerowe technologie były zawsze ustawione)

 

Bitwa zakończyła się remisem. Floty wracają na swoje planety!.

 

Agresor stracił 16.727.237.592.000 jednostek.

Obrońca stracił 17.530.867.635.000 jednostek.

 

zostaje Mi

70.093.102 Lm

249.873.166 OW

 

symuluje sobie w grze i wyglada to tak

 

Agresor stracił 11.529.697.568.000 jednostek.

Obrońca stracił 21.442.778.320.000 jednostek.

 

zostaje mi

 

160.179.428 Lm

330.493.078 OW

 

 

DRUGA FAZA

 

Ja agresor całyu czas

 

Agresor stracił 9.862.011.148.000 jednostek.

Obrońca stracił 6.828.410.220.000 jednostek

 

tu widac ze przegrywam

 

 

symulacje w grze

 

 

Agresor stracił 7.404.672.212.000 jednostek.

Obrońca stracił 11.963.883.300.000 jednostek.

 

ja agresor zostaje mi

 

217.760.503 OW

 

 

 

FAZA 3 Mnie juz w niej nie ma ale przejmuje pałeczke za dawidosa i walczymy w 3 czyli 3 starcia

1 walka z PACYFIKATOR

 

Agresor stracił 6.869.661.780.000 jednostek.

Obrońca stracił 6.702.933.540.000 jednostek.

 

 

 

lecimy dalej teraz walcze z nerd

 

 

Agresor stracił 2.450.830.860.000 jednostek.

Obrońca stracił 5.897.230.725.000 jednostek.

 

 

MOje straty w tych 2 pojedynkach:

9,320,496,640,000 jednostek

 

straty PACIFIKATORA

 

7,561,402,620,000

 

 

I tu dopiero powinnem odpaść.

 

PACIFIKATOROWI zostaje

 

 

dalej nie liczyłem nie wiem czy to coś zmieni ja tylko swoje walki symulowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki symulacji nie są do zmienienia. To, co Ty otrzymujesz może się różnić od symulacji z konkursu, bo mamy przecież rozbieżność w raportach o których wiadomo od dawna.

 

Nie będziesz miał takich samych wyników, bo na wynik walki ma wpływ chociażby fakt, czy to Ty atakujesz, czy bronisz. Agresor strzela pierwszy. Również SD nie zawsze muszą strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.

Dlatego w konkursie jest robiona tylko jedna symulacja. Jej wynik jest brany pod uwagę.

 

http://play.ogam.online/student/rw.php?raport=fa059419284af29e280f2fce608d3075

 

to rw tez jest zastanawiające poniewaz wysatrczyło zmienić nicki i agresor staje sie obrońca i na odwrót i przechodzi kdruga osoba

 

 

Na dobra sprawe to i w 1 rundzie mogłem odpaść;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że to miała być zabawa. Nikt nie zmusza Was do udziału, tym bardziej, że jest on darmowy.

 

Nie było zapewne żadnych rzutów monetą, nie było losowania w losowaniu, czy ciągnięcia zapałek. Harmonogram został ułożony losowo, następnie przerobiony pod osoby, które nie zgłosiły swoich flot i tyle. Jesteś agresorem - fajnie, jesteś obrońcą - trudno. Nie ma to dużego znaczenia jeżeli trafisz na flotę skrajnie odmienną od swojej. Jakbyś się nie starał, nie pokonasz OW gwiazdkami.

A potem to już szło wszystko kolejno - przegrany został zastąpiony wygranym z rundy niżej.

 

Ubiegając pytania - nie, nie robiłem dziesięciu symulacji do jednej walki i nie wyciągałem średniej.

Dlaczego ? Bo to miał być konkurs na rozruszanie forum, a nie moich szarych komórek.

 

Przypominam również, że to daje element niepewności, zabawy i dreszczyku. I to też było celem konkursu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że to miała być zabawa. Nikt nie zmusza Was do udziału, tym bardziej, że jest on darmowy.

 

Nie było zapewne żadnych rzutów monetą, nie było losowania w losowaniu, czy ciągnięcia zapałek. Harmonogram został ułożony losowo, następnie przerobiony pod osoby, które nie zgłosiły swoich flot i tyle. Jesteś agresorem - fajnie, jesteś obrońcą - trudno. Nie ma to dużego znaczenia jeżeli trafisz na flotę skrajnie odmienną od swojej. Jakbyś się nie starał, nie pokonasz OW gwiazdkami.

A potem to już szło wszystko kolejno - przegrany został zastąpiony wygranym z rundy niżej.

 

Ubiegając pytania - nie, nie robiłem dziesięciu symulacji do jednej walki i nie wyciągałem średniej.

Dlaczego ? Bo to miał być konkurs na rozruszanie forum, a nie moich szarych komórek.

 

Przypominam również, że to daje element niepewności, zabawy i dreszczyku. I to też było celem konkursu ;).

 

 

Ale z jednej strony Kicha jeżeli miałbyś robić po 10 symulacji (żeby było najbardziej sprawiedliwie na świecie) konkurs mógłby trwać ponad miesiąc i to by był dopiero jak to napisałeś "element niepewności, zabawy i dreszczyku". Pewnie znalazła by się jakaś uczciwa osoba, która z chęcią by Ci pomogła zorganizować kolejną edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem.. kanah panckami podkosił mi OW, następnie trafiłem na prawie same pancki..

http://play.ogam.net...5065f8b766d6528

Ale to jest ładna walka.. nie jakieś same OW czy GŚ ;)

 

Ruby może dostać rangę największego fuksiarza :P Do 3 fazy swoimi OW nie natknął się na pancerki.. a później już przeciwnik miał ich za mało by coś zdziałać ^^

 

 

PS: kanah, tak jak w 1 konkursie dałeś niepotrzebnie niszczarki (nawet z SD słabe są) ;]

 

Niszczarki były potrzebne by wygrać z każdą flotą złożoną z jednego typu statków gdybym trafił na takie w 1 rundzie :)

 

Skład mojej floty z poprzedniego konkursu skopiowany przez Piotras32 znów zajął 2 miejsce :)

 

Tak Neriel nasza walka była przednia. Ale na drugi raz po co się starać? Wpisać jeden rodzaj statku i liczyć na szczęście :) Jak widać po obu konkursach Trzeba mieć szczęście w losowaniu :)

 

A jednak gratki dla Rubi'ego. Już zakupił GŚ więc trzeba będzie zapolować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kanah aleś naiwny ;> Dopisać SD przy statku i już myślisz, że nic lepszego nie ma na pancerki ^^

 

Agresor stracił 2.570.947.664.000 jednostek. (Po połowę LM i OW)

Obrońca stracił 19.999.999.945.000 jednostek. (tak jak napisałeś same pancki)

 

Pancki z LMami to samo.

Wyniki za każdą symulacją identyczne.

 

Trzeba znać magię silnika - jeśli dasz ilość LMów równą lub zbliżoną do OW to pancerniki NIE MAJĄ SD ;) (dosłownie się wyłączają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.