Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 2 - rozgrywka


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie raporty będą standardowo pokazane dopiero po zakończeniu konkursu.

Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta, upublicznienie ich teraz równałoby się zakończeniu konkursu ze względu na to, że każdy we własnym zakresie przeprowadziłby resztę symulacji, a przecież nie o to chodzi.

 

Ślepy jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tutaj wszem i wobec dać do zrozumienia, że nikt poza mną nie zna składów flot, obecnych jej stanów i raportów z poszczególnych faz. Nikomu tego nie zdradzam, nie daję żadnych konkretnych info, nie podpowiadam, nie doradzam. Wszystko jest jak najbardziej tajne i niedostępne.

Jeżeli są wyniki, dowiadują się o nich wszyscy.

Tak więc spokojna głowa ! ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nariel :) Chyba gorzej nie mogłem trafić :) Gratki wielkie :) Ciekawi mnie twoja flotka i czy różnica w wyniku bitwy była duża :) Ale wygrać w pierwszej rundzie z tym co wysłałem to musiałeś trafić idealnie flotkę. Ten wysłany zestaw był lepszy od poprzedniego a jednak padł. Oczywiście kibicuję Tobie w tej edycji :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie męczy Was ciągłe pytanie o to ?

Przecież jak wyniki będą to je poznacie.

 

BTW: kanah no i zapeszyłeś. Jak widać, nie ma co przesądzać od razu na starcie.

 


Wyniki drugiej fazy:

1. karoolu (u4)

2. Alekswin (U3)

3. Kicha (U2)

4. Borygo (U4)

5. manna26 (U2)

6. rzezba78 (U4)

7. piotras32 (U3)

8. kotl3t (U4)

9. Ruby (U3)

10. wicherek (U2)

11. cojest (U2)

12. Sroka (U4) -> przeciwnik miał mniejsze straty, jednak został doszczętnie zniszczony. Przechodzi zatem Sroka

13. motorola (U2)

14. Punk8911 (U2)

15. PACYFIKATOR (U2)

16. dawidosa (U4)

17. nerd (U4)

 

Fazę trzecią przewiduję na sobotę, najpóźniej niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie duże straty poniósł , w porównaniu , że miałeś najmniejsze staty w 1 rundzie ...

 

Mój widok cieszy , że jestem w 3 rundzie , większa szansa , że coś wygram ;P

 

Fajnie by było jak by 1 miejsce , 2 i 3 z danego universum dostawało nagrodę , by było zbyt pięknie . Pewnie za mało osób przesłało skład flot i zgłoszeń , tak by było większe zainteresowanie i nerwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nyczu99

Kicha a ja mam jeszcze jedną propozycję która by była nagrodą specjalną że tak powiem - nagrody dla 2 graczy którzy mieli najmniejszą różnicę w całej edycji - powiedzmy dostają obaj dodatki za 20 zł czy coś takiego. Uważam że dodatkowa nagroda zmotywowałaby więcej graczy do uczestnictwa choćby po to aby spróbować, a nie być w pierwszej trójce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.