Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 2 - rozgrywka


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj konkurs zależny jest od szczęścia, ten co przetrwał dłużej nie wykonał żaden pracy oprócz wyboru floty (to każdy zrobił), dlatego też nagroda będzie dla każdego taka sama.

 

O tak na fajny pomysł ktoś wpadł , przy nas można zbankrutować , ale wiadomo dać komuś palec , to połknie całą dłoń...

 

Pierwszy konkurs jakim uczestniczę i już tyle napięcia wzbudził , nic wypada podziękować i się cieszyć z tego co dostaniemy , w końcu nic na tym nie tracimy ...

 

PRzy niektórych trzeba troszkę więcej zrozumienia i cierpliwości ..

 

Do tematu , o tak bym był za tym by gracz z 4 miejsca jakąś większą niespodziankę dostał choćby o 2 x więcej niż przegrani szczęśliwcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i piątemu dać nieznacznie większą nagrodę, bo był zaraz za czwartym, a jak piątemu to i szóstemu troszkę powiększyć...

Jest dobrze jak jest, ale co nie którzy zawsze chcą więcej... W następnej edycji może w ogóle zlikwidować nagrody pocieszenia (spadnie pewnie trochę liczebność w konkursie, ale chociaż nie będą może tak ludzie tylko ględzić o tym kto, ile powinien dostać)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie powinieneś mieć prawa brać udziału w tym konkursie ponieważ możesz ustawić swoją flotę tak aby wygrać ;]

Nie dość , że organizuję tą całą zabawę , męczy się symulacjami i Ty piszesz takie bzdury ...

 

Powstrzymam tutaj się od wulgarnych zwrotów na temat tego gracz , niech mój śmiech wszystko wyjaśni hahaaha .

 

Darth Misiek ... Symulacje są prowadzone od 1 do 4 miejsca , póżniej nie ma ... Więc nie wiem skąd wziąłeś swoje oburzenie , bo na oko dużo znawców by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Więc nie wiem skąd wziąłeś swoje oburzenie[...]

 

A stąd, że jak widać zaczynacie traktować tę rozgrywkę już nie jako zabawę, a jako sposób by dostać po prostu coś za darmo, oczywiście nie mam tutaj na myśli wygranych konkursu, bo dla nich w 100% się należy, ale wypowiedzi typu, że 4 powinien dostać więcej (przewidujesz, że możesz być 4 i zawsze to jakieś dla ciebie zabezpieczenie?? [nie sprawdzalem harmonogramu, gdzie odpadles, badz czy nadal jestes, te pytanie to czysta retoryka]

 

Co do nagrod pocieszenia powinny byc tez jakies lepsze dla tych co przetrwali wiecej

 

Tu deusx już odpowiedział jak to bedzie wygladalo, ze kazdy dostanie taka sama nagrode, ale jak myslisz, skad taki pomysl?? Zapewne jakbym sprawdzil harmonogram zobaczyl bym tego gracza, napewno wsrod tych ktorzy przeszli conajmniej do drugiej rundy.

 

Jak masz jeszcze jakieś pytania, adekwatnie tego skąd moje oburzenie, to proponuje PW, bo nie chciałbym tutaj niepotrzebnie spamować ;]

 

Powodzenia pozostałym na placu boju, oby wygrał najlepszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie powinieneś mieć prawa brać udziału w tym konkursie ponieważ możesz ustawić swoją flotę tak aby wygrać ;]

 

Najpierw jest układany harmonogram, potem są wysyłane składy flot. Zostawiam to do głębszego twojego przemyślenia i nie wyjaśniam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest układany harmonogram, potem są wysyłane składy flot. Zostawiam to do głębszego twojego przemyślenia i nie wyjaśniam dalej.

 

Tutaj deusx muszę podważyć twoją wypowiedź bo trochę skłamałeś. Racja jest układany pierwszy harmonogram potem składy flot jednak potem nie wszyscy wysyłają swoje floty więc harmonogram jest zmieniany na kolejny i tu już osoba prowadząca zna składy flot. Lecz po co się rozwodzić Kicha jest uczciwy, a jeśli komuś nie pasuje, że on prowadzi konkurs i bierze w nim jednocześnie udział to nikt go do startu nie zmusza. Dziękuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ustawiam sobie walki pod siebie, to coś słabo mi to idzie, skoro już drugi raz nie wygrałem :rotfl:.

 

Co do faworytów - moim był ostatni przedstawiciel rodu Voloronów. Niestety odpadł teraz. Pozostaje mi trzymać kciuki za ostatniego przedstawiciela U2 ;].

 

Wyniki czwartej fazy !

1. Borygo (U4)

2. piotras32 (U3)

3. Ruby (U3)

4. Punk8911 (U2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj deusx muszę podważyć twoją wypowiedź bo trochę skłamałeś. Racja jest układany pierwszy harmonogram potem składy flot jednak potem nie wszyscy wysyłają swoje floty więc harmonogram jest zmieniany na kolejny i tu już osoba prowadząca zna składy flot. Lecz po co się rozwodzić Kicha jest uczciwy, a jeśli komuś nie pasuje, że on prowadzi konkurs i bierze w nim jednocześnie udział to nikt go do startu nie zmusza. Dziękuje dobranoc.

 

 

Jeżeli ktoś nie dośle floty to już jest wzór, tego kogo nie ma, wszyscy idą o pozycję do góry. proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.