Skocz do zawartości

skarga na firme wapacz.pl


fluks

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewien czy to dobry dział ale może deusx coś z tym zrobisz bo po awarii w wigilie do teraz nie otrzymałem kodów mało tego pisałem już dwie reklamacje do firmy wapacz.pl i zero odpowiedzi a jakby nie było to chyba deusx ty powinieneś się tym zająć bo firma wapacz.pl jest tylko pośrednikiem miedzy twoją firmą a nami graczami a z tego co czytam na SB to dzisiaj jest podobny problem co w wigilie , czekam na jakąś konkretną odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus nie może w tym przypadku nic zrobić. On ma tylko bazę danych z kodami i jak wpisujesz prawidłowy to przyznaje dodatki. Nie jest w stanie sprawdzić czy SmS'a wysłałeś. Poza tym jest odpowiednia informacja co do reklamacji na forum i jest tam napisane, że ta firma BARDZO długo je rozpatruje. Ja bym ci radził do nich zadzwonić. Parę razy już tak miałem i w przypadku telefonu od razu rozwiązują problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gdy chce kupic dodatki wybieram opcje przelew i transakcja jest bezproblemowa ;)

 

 

Racja :) Też Używam Przelewu , i nie ma kłopotow przy tym.

 

A co do firmy wapacz.pl to tak jest ... mój brat tak samo kodu nie dostał ... była mowa że każdy dostanie a z tego co widać większość nie dostała ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.