Skocz do zawartości

Wypowiedzi na temat przeniesienia Uniwersum 5,7 i 9


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

Kiros: We wniosku podaje się dane kont z u5, u7 i u9 i odpowiada na pytanie, czy mam konto na u8.

 

A jeśli takowe konto mam, gdzie mam dać znać które to konto oraz które z 2 kont chciałbym zachować?

Wypelnij wniosek, o resztę się zgłoszę osobiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może śmieszne pytanie , ale gdzie ten wniosek składać , w grze ( w wiadomości do operatora ) , w tym temacie , na maila , czy będzie jakiś wydzielony specjalny temat ?

Już doczytałem żeby wpisywać się w tym drugim temacie !

Edytowane przez Salwator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie, w jaki sposób odbędzie się przenoszenie? Będzie przeniesione wszystko razem z planetami, księżycami, bankiem, obroną i flotą? Co z flotą, która znajdzie w locie akurat w momencie przenoszenia? Na przykład na ekspedycji. 

Edytowane przez zdravko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie, w jaki sposób odbędzie się przenoszenie? Będzie przeniesione wszystko razem z planetami, księżycami, bankiem, obroną i flotą? Co z flotą, która znajdzie w locie akurat w momencie przenoszenia? Na przykład na ekspedycji.

 

Tak wszystkie planety i flota będzie przeniesiona, konto zastaniecie na uniwersum 8 z włączonym urlopem i otrzymacie informacje jak będzie gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie planety i flota będzie przeniesiona, konto zastaniecie na uniwersum 8 z włączonym urlopem i otrzymacie informacje jak będzie gotowe

 

Tak dla przypomnienia : bada mi się 30 lvl ekspedycji i czy po przeniesieniu konta urlop będzie administracyjny jak to miało miejsce przy łączeniu uni4 z uni5 by niestracić załączonych badań czy też budynków zwłąszcza tych w kolejce czy normalny urlop . Bo to różnie bywa z tym urlopem po przenosinach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czyli tak : jeśli ktoś ma konta na tych uniach i są one nawet w top 20 to przenosząc je na u8  teraz będzie co najmniej w top 3...   czy to jest fair dla graczy u8 , że inni będą mieli siłę 3 kont ??  Rozumiem że zachowuje się jedno, ale dostając za pozostałe konta astaty, można zrobić w sekundę większą flotę niż mają aktualni gracze u8...

Posprawdzałem kto co ma na innych uniach i już widzę że kto był słaby będzie jeszcze słabszy, a kto był silny będzie jeszcze silniejszy.  To nie jest sprawiedliwe że ktoś kto dawał z siebie wszytko by być w topce u8 ,  będzie się musiał kłamać graczom z kontami w top 20 jeśli maja kilka kont.  To jest '' legalne multi  ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie, floty które są we fragmentum też zostaną przeniesione?

Nie beda

 

 

..czyli tak : jeśli ktoś ma konta na tych uniach i są one nawet w top 20 to przenosząc je na u8  teraz będzie co najmniej w top 3...   czy to jest fair dla graczy u8 , że inni będą mieli siłę 3 kont ??  Rozumiem że zachowuje się jedno, ale dostając za pozostałe konta astaty, można zrobić w sekundę większą flotę niż mają aktualni gracze u8...

 

Posprawdzałem kto co ma na innych uniach i już widzę że kto był słaby będzie jeszcze słabszy, a kto był silny będzie jeszcze silniejszy.  To nie jest sprawiedliwe że ktoś kto dawał z siebie wszytko by być w topce u8 ,  będzie się musiał kłamać graczom z kontami w top 20 jeśli maja kilka kont.  To jest '' legalne multi  ''

Mialem je wszystkie zamknac, wraz z U8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie beda

 

 

Mialem je wszystkie zamknac, wraz z U8 ?

Wystarczy wprowadzić tabelę astatów za dane konto...

 

Przykład:

 

u5:

Za każde 1kkkk pkt: 75 astatów.

Gracz który ma 150kkkk pkt otrzymuje 11.250 astatów

u7

Za każde 1kkkk pkt: 80 astatów

gracz który ma 150kkkk pkt otrzymuje 12.000 astatów

u9

Za każde 1kkkk pkt: 90 astatów

gracz który ma 150kkkk pkt otrzymuje 13.500 astatów

 

W przypadku posiadania tylko 1 konta do przeniesienia, gracz otrzymuje 100% astatów

 

W przypadku posiadania 2 kont otrzymuje 90% za pierwsze konto i 80% za drugie konto

 

W przypadku posiadania 3 kont (u5, u7, u9), gracz otrzymuje:

80% astatów najmocniejszego konta

70% astatów za konto średnie

60% astatów za najsłabsze

 

Zakładamy, że gracz posiada konto na u3,7,9 i punktacja wygląda następująco:

85kkkk

60kkkk

50kkkk

 

I astaty:

5100

3360

2700

 

Łącznie: 11.160 astatów

 

 

Co daje takie rozwiązanie:

-Nie powstaną konta giganty

-Utrzyma umiarkowaną równowagę w grze

-NIE ZABIJE U10 W 1 MIESIĄC......

 

 

OPCJA 2:

 

Masz 3 konta i chcesz je przenieść:

Dostajesz:

za pierwsze konto: 5000 astatów

za drugie konto 3000 astatów

za trzecie konto 1500 astatów

 

Nie liczy się punktacja i każdy jest traktowany równo....

 

 

 

A płacz że zamykasz uniwersum, to nie powód aby rozdawać astaty i zabijać kolejne uni.....

Taka jest kolej rzeczy, że coś kiedyś się musi skończyć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.250 astatów to  10.000.000.000.000.000  w dexie   , ''super ''  fajnie, i grzeczne powiedzenie rodowitym graczom z u8  ''kij wam w oko ''

Tym samym , my tez musimy dostać jakieś bonusy - myślę fair było by 50% rocznego wydobycia, albo  + 50 % wartości floty do banku  (do wyboru kto co woli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.250 astatów to  10.000.000.000.000.000  w dexie   , ''super ''  fajnie, i grzeczne powiedzenie rodowitym graczom z u8  ''kij wam w oko ''

 

Tym samym , my tez musimy dostać jakieś bonusy - myślę fair było by 50% rocznego wydobycia, albo  + 50 % wartości floty do banku  (do wyboru kto co woli )

Nie chcę się chwalić ale sporo na ogam.online zmian, wprowadzono bo ja je wymyśliłem.

W czasach jak byłem administratorem to gra żyła i forum żyło.. a dlaczego?

Bo zawsze myślałem o graczach a nie jednostkach.

To czego Ty wymagasz od admina, to napchanie własnej sakwy i gnojenie słabszych...

 

Niestety u5, 7, 9 umarły i kirios ma gest, że nie wyłączy ich tak po prostu....

 

Najważniejsze w łączeniu jest utrzymanie względnej proporcji, tak aby nie stworzyć kont "na sterydach".....

 

 

Masz 2 wyjścia:

 

1) Kirios wyłączy wymarłe uniwersa

2) masz możliwość grania na przeniesionym koncie z bonusem, który pozwoli CI grać bez wydania złotówki na podstawowe "ułatwienia" +drobne na postawienie kilku OW więcej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.