Skocz do zawartości

Wypowiedzi na temat przeniesienia Uniwersum 5,7 i 9


kiros

Rekomendowane odpowiedzi

11.250 astatów to  10.000.000.000.000.000  w dexie   , ''super ''  fajnie, i grzeczne powiedzenie rodowitym graczom z u8  ''kij wam w oko ''

 

Tym samym , my tez musimy dostać jakieś bonusy - myślę fair było by 50% rocznego wydobycia, albo  + 50 % wartości floty do banku  (do wyboru kto co woli )

Regulamin byl zmieniony juz dobry kawal czasu temu i po zmianie akceptujesz go za kazdym razem gdy sie logujesz, masz tam bialo na czarnym jak bedzie sprawa wygladala gdy w koncu przyjdzie ten "Dzien" - Nie rozumiem teraz twojego rozczarowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin byl zmieniony juz dobry kawal czasu temu i po zmianie akceptujesz go za kazdym razem gdy sie logujesz, masz tam bialo na czarnym jak bedzie sprawa wygladala gdy w koncu przyjdzie ten "Dzien" - Nie rozumiem teraz twojego rozczarowania?

Nie chcę sie tu kłócić i szkoda że dałes taki argument a`la nóż do gardła.

... bo cała ta zmiana regulaminu była właśnie taka.  Od dziś możecie się zdać na moją łaskę a jak wam nie pasuje to się juz nie zalogujecie i tak to wyglądało.

 

Dotychczas nie miałem z tym problemu, bo w sumie myślałem sobie; ten Kiros to spoko gość, tak sobie wymyślił, żeby trzymać nas za gardła, ale raczej nas nie podusi.

 

To tyle a propos zmienionego regulaminu który równie dobrze mógł zakładać że w dni parzyste grają osoby urodzone w dni parzyste i vice versa , i albo to akceptujemy, albo przepadają nasze konta prowadzone od lat.

 

 

Teraz sprawa bieżąca;  Jest do dobry pomysł, by połączyć unie i fajnie że Kiros robi coś dla nas :)   Okazuje się że niektórzy gracze którzy '' zimowali '' na kilku uniach, albo nawet byli na urlopach, czy nawet dostawali (i) / (iI) teraz będa mieli jak pączki w masle kiedy dostaną bonus  w postaci za Astatów, za inne konta. 

 

To juz nie jest sprawiedliwe i nie jest fajne.  Proszę tego nie mylić z tym że sam pomysł połączenia uni jest dobry i nie mówić '' to co miałem to zamknąć ''.

 

Po prostu trzeba pomyśleć jak wynagrodzić to graczom którzy maja tylko konta na u8 i nie dostana takiej fury astatów... szczególnie za konta '' na których juz dawno hulał wiatr '', a teraz okażą sie złotą astatową-kurą , która nie należny się osobą które ciężko pracują na punkty w u8 .

 

Dziękuje i pomyślcie o tym jak nie skrzywdzić nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalenie, czy gracz grał na kilku uniach czy tam tylko zimował może być problematyczne, poza tym uważam, że sam też mogłeś obserwować i przejąć jakieś konto na innym uni i chociażby zbierać na nim surke i teraz mieć z tego profit, bo zmiana regulaminu, podobnie jak mowa o możliwym połączeniu starszych uniwersów, była już na początku kiedy kiros przejął ogam.

 

Niemniej, uważasz, że to aż taki boost dla niektórych graczy? Za konto o wartości 100kkk punktów (a takich wbrew pozorom aż tak dużo nie ma) dostaje się 10000 astatów, co daje 100 pakietów po 50kkkk surowców, czyli ~8,75bld dexu. Przy moich stałych farmach które sobie wypracowałem na u5, jednego dnia byłem w stanie sfarmić nawet 2,5bld, więc ten bonus to tak naprawdę 3-4 dni dobrego farmienia ;) Fakt, trzeba poświęcić na to czas, ale jest to do wypracowania.

 

Co do osób które faktycznie mają konta na wszystkich możliwych uniach, faktycznie poszedłbym tropem pomysłu hhsnake'a, żeby za słabsze konta bonusy były obcinane procentowo, wtedy faktycznie unikniemy stworzenia napompowanych kont.

 

Kiros: Tutaj jeszcze prośba do Ciebie. Przejrzałem sobie u8 (faktycznie sam tam gram od jakiegoś czasu) i porównałem do u5 (bo tam też gram) w kwestii ilości farm. Nie wiem ile jest aktywnych graczy na u7/u9, ale nawet jeśli po 20-30 aktywnych osób z u5, u7 i u9 wrzucimy na u8, to istotnie, nie będzie praktycznie czego farmić. Może faktycznie mógłbyś na sam koniec, z każdego uniwersum które będzie zamknięte, poprzerzucać idlaków z największym eko? Np. w ilości przeniesionych graczy, tzn. 15 graczy u5 -> u8 => 15 farm u5 -> u8?

Edytowane przez Viher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiros: Tutaj jeszcze prośba do Ciebie. Przejrzałem sobie u8 (faktycznie sam tam gram od jakiegoś czasu) i porównałem do u5 (bo tam też gram) w kwestii ilości farm. Nie wiem ile jest aktywnych graczy na u7/u9, ale nawet jeśli po 20-30 aktywnych osób z u5, u7 i u9 wrzucimy na u8, to istotnie, nie będzie praktycznie czego farmić. Może faktycznie mógłbyś na sam koniec, z każdego uniwersum które będzie zamknięte, poprzerzucać idlaków z największym eko? Np. w ilości przeniesionych graczy, tzn. 15 graczy u5 -> u8 => 15 farm u5 -> u8?

 

świetny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niemniej, uważasz, że to aż taki boost dla niektórych graczy? Za konto o wartości 100kkk punktów (a takich wbrew pozorom aż tak dużo nie ma) dostaje się 10000 astatów, co daje 100 pakietów po 50kkkk surowców, czyli ~8,75bld dexu. Przy moich stałych farmach które sobie wypracowałem na u5, jednego dnia byłem w stanie sfarmić nawet 2,5bld, więc ten bonus to tak naprawdę 3-4 dni dobrego farmienia ;) Fakt, trzeba poświęcić na to czas, ale jest to do wypracowania.

 

... jak byś dziennie farmił takie ilości to miał byś dzis punktów dużo więcej niż masz...  mi też zdarzało sie wyfarmić  1BLD  w porywach do 1,5, ale nie codziennie...

I nie mów że to jest niedużo, bo jakoś nikt nie przekroczył w tej grze  1.000.000.000.000.000  punktów i to po tylu latach  , a z takim farmieniem jak mówisz można było by to zrobić w kilka miesięcy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, codziennie nie ma szans, raz, że to zajmuje dużo czasu (u mnie przelecenie wszystkich zmapowanych farm to koło 3.5 do 4 godzin), poza tym trzeba czasu żeby się farmy odnowiły, ale raz na 2-3 dni jestem w stanie 1.5bld do 2bld z farm wyciągnąć.

 

Ok, nie będe mówił że ten boost w postaci astatów za konta jest mały, bo jest znaczący, ale jeśli myślisz, że w jego powoduw przeciągu chwili wyrośnie 10 kont po ~700kkkk, jak Twoje, to się raczej grubo mylisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto przeniesione na u8 ale badanie zostało wyłączone spalin 33 lvel a jutro rano było by gotowe na skrócenie badania wydałem ogrom trytu

budynki na monach też wyłączone a leciały telepy 11 lvel

jestem w plecy i to ładnie

 

CIEKAW CO POWIEDZĄ CI CO MAJĄ ZAŁĄCZONĄ Technologia Ekspedycji 30 LEVEL

 

zapomniałem jeszcze resorty wyzerowane

Edytowane przez Skorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam że te badanie będzie dalej się badać po przeniesieniu bo już wydałem 3 bańki trytu

 

 

 

http://ogam.online/skins/mtk/gebaeude/124.gif Technologia Ekspedycji ( Poziom 29 )

Statki kosmiczne mogą być wyposażone w radar badawczy, który pozwoli na długi czas wypraw i naukowe opracowanie zebranych danych z tych wypraw.

Wymagane surowce: Metal: 2.147.483.648.000 Kryształ: 4.294.967.296.000 Deuter: 2.147.483.648.000

Czas budowy: 486d 07h 06m 24s  

 

do końca na dziś pozostało jeszcze 6616:15:10

 

No i co ciekawe jest bo konta po przeniesieniu mają wyzerowane zadania jak i resorty .

 

Bez urazy ale czy jesteście gotowi na takowe zadania kochana administracjo !  Dlatego pytałem czy po przeniesieniu konta będzie urlop administracyjny czy zwykły bo różnica jest ogromna gdyż urlop administracyjny nie wyłączy badania czy budunków natomiast zwykły urlop niestety je wyłączy wszystkie budujące się budynki na planetach i moonach a także skasuje badanie które będzie załączone w trakcie przenosin . Gdy łączono uni4 z uni5 to urlopy były administracyjne i żaden nie tracił resortów czy tez badań a co do budynków to surowce za nie były w banku a pełną informacją jakie budynki na moonach zostały wyłączone .

 

Kiros masz spore pole do wykazania się 

Edytowane przez FARMER02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak będzie częściowe odcięcie się od starego co było proponowane zaraz po przejęciu przez ciebie gry. Pamiętaj, że na u5 była możliwość ataków 1 sekundę. Ekspedycje bez limitu czasowego, latanie lekkimi myśliwcami na ekspedycje a w razie klona, bądź komety wracały dużo więcej warte szperacze. Kolonizacja super bezpiecznej 16 pozycji... Szkoda, że podjąłeś decyzję bez uprzedniego założenia tematu i wsłuchania się w podpowiedzi zanim zacząłeś przenosić konta. 

 

Poza tym działanie oceniam bardzo pozytywnie - ale u5 to serio przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie:

Jeśli posiadam konta na uni5 i uni7 (nie posiadam konta na uni8) to muszę wybrać jedno które ma zostać przeniesione a drugie zostanie usunięte?

Czy może jednak jedno mogę przenieść a za drugie dostanę rekompensatę w postaci astatów? Jeśli tak jest to jak to mam we wniosku zaznaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • kiros odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.