Skocz do zawartości

Mariusz81

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Temat może mało męski, ale idzie lato więc powoli zaczyna stawać się topowy. Otóż chodzi mi o to, czy kiedyś byliście a diecie, a jeśli tak to na jakiej i czy udało wam się schudnąć? Ja zastanawiam się nad przejściem na paleo, bo mam trochę nadwagi, a fajnie byłoby nie wstydzić się zdjąć koszulki na plaży. Ponieważ za grosz nie umiem gotować myślałem, żeby kupić dietę z cateringu, np. od nich: http://www.paleocatering24.pl/jadlospis. Co o tym myślicie? Ktoś korzystał? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Diety dietami ale według mnie najlepiej działają małe porcje, tak mniej więcej co 3-4 godziny, zero słodyczy i umiarkowany ruch i dużo,dużo wody mineralnej. Wszystko to i efekty są naprawdę widoczne:) moim zdanie jest tyle przepisów w internecie, łatwych, które nie wymagają wcale większych umiejętności, że każdy kto ma chociaż odrobinę chęci jest w stanie przygotować sobie fajne posiłki. Sałatki, moja ulubiona to: kasza gryczana, pomidory, ogórki, ser feta-odrobina, kukurydza, pestki dyni i słonecznik, świeża natka pietruszki- dużo i wszystko wymieszać z odrobiną oliwy;) pychotka i jakie zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Olej dietę. Idź do CCC, kup adidasy za stówę. Załóż je i wróć z buta do domu. Ja kolejny rok zacząłem się więcej ruszać. Bieg to jednak nie na moje płuca, ale szybki spacer, kilka razy w tygodniu tak aby machnąć te 100 km w miesiąc dają efekty. Kilo, półtora w miesiąc mogę zrzucić. Niby nie za wiele, ale tu cola, tam snickers, jakaś pizza. Ogólnie dieta mało zdrowa i kaloryczna :P Jeśli się odżywiasz prawidłowo to jestem przekonany, że te 3 kg w miesiąc byłbyś w stanie zrzucić (ale to też zależy z jakiego pułapu startujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje ułożenie diety przez dietetyka? Takiej na zrzucenie masy?

 

Musiałbyś się popytać u dietetyków. Od siebie dodam, że ułożenie diety to nie wszystko. To także okresowe sprawdzanie jej efektywności oraz wprowadzanie korekt gdy zachodzi taka potrzeba. To także potrzeba zwiększenia aktywności fizycznej, aby redukcja masy postępowała szybciej i bez zaburzeń. I nie mam tu na myśli biegów dystansowych. Ot chociażby dłuższe spacery.

Zgłoś się do http://sports-med.pl/ - zajmuje się układaniem i weryfikacją diet. Także przez neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem najlepiej jest wprowadzić wprowadzić więcej aktywności fizycznej i odżywiać się bardziej z głową. Ja np. postawiłem na 5 posiłków dziennie, oczywiście w stosunkowo małych porcjach. Regularnie ćwiczę na siłowni i od pewnego czasu przyjmuję suplement diety Berrator. gdyby ktoś chciał o nim poczytać to odsyłam do artykułu na stronie Fabryki Siły  http://www.fabrykasily.pl/suplementy/berrator-spalacz-tluszczu-opis-dzialanie-efekty-sklad

Osobiście zauważyłem sporą zmianę, preparat skutecznie pozbył się nadmiaru wody z mojego organizmu i poprawił metabolizm. Dodatkowo zahamował mój apetyt, dzięki czemu nie mam już ochoty podjadać między posiłkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

ogólnie to chodzi o to by ograniczyć węglowodany bo to one sie odkładają w tłuszcz, ja stosowałem diety ''krótkie'' tzn max 3 tyg najlepiej na 2 tyg węgle jadłem tylko w 1 posiłku w porze obiadowej 3 inne to były same tłuszcze i białko, w których węgli nie było więcej niż 10g na każde 100g posiłku efekty były super z 15% tłuszczy po 3 tyg zeszłem na 11%, robiłęm to tylko po dietach na mase żeby szybko uwypuklic mięśnie, z 4k kcl na mase robiłem 1 spokojny na 3k kcl a potem ostar obcinka na niecałe 2k kcl takie szokowe obięcia są dobre w przypadku gdy chcesz szybko zrzucić pare kg tłuszczu tak jak ja to miałem 3 kg samego tłuszczu w 3 tyg póżniej ta dieta nic już nie da bo organizm się przyzwyczja i zwalnia metabolizm strasznie i zżera mięśnie na różno z tłuszczem,  jak masz sporo kg do zrzutu to musisz co tydzień obianać po 200kcl w 80% z węglowodanów w 20% z białka bo białko tez się odkłada w tłuszcz gdy jest go za dużo, wtedy efekty będą najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.