Skocz do zawartości

mirai

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.ogam.online/topic/20232-błąd-dzisiejsza-wieczorna-awaria-i-ciągłość-logowań/

http://forum.ogam.online/topic/20065-zwrot-surowca/

Czytając te i podobne tematy które wyszły ostatnio, nie widzę sensu wspierania administracji która ma swoich graczy/klientów w takim głębokim poważaniu.

Postanowiłem nie kupować tutaj więcej astatów do momentu, gdy administracja zmieni nastawienie do graczy i zachęcam innych do przyłączenia się do akcji.


Panu już podziękujemy za działania na szkodę serwisu ogam.online
IWNF

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bedzie 100% osob które nie kupia astat   :)) , poza tym nie kupi 10 osob ale kupi jedna osoba za tyle ze 10 osob zrekompensuje ; ) 

 

Temat bezsensu , zrobcie PTE to przy odrobinie szczescia astaty same beda wpadały i na oficerów starczy :) : ) 

Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Mirai najprawdopodobniej nie zapoznał się ze znaczeniem terminu embargo:

 

 

Embargo (hiszp. 'zajęcie, sekwestr') – zakaz importu lub eksportu określonych towarów do lub z danego państwa, czyli ograniczenie handlu i innych stosunków z określonym państwem i jego bojkot na arenie międzynarodowej. Embargo jest instrumentem prawa administracyjnego nakładane przez rząd lub międzynarodowe organizacje, traktowane jako szczególny środek odwetowy. Przyczynami nałożenia embarga mogą być handel bronią i sprzętem wojskowym na obszarach konfliktów, stwarzanie zagrożeń militarnych i wspieranie terroryzmu, rozwój broni jądrowej czy łamanie praw człowieka.

Źródło: wikipedia.org

 

O ile mi wiadomo społeczność graczy nie posiada scentralizowanej władzy w formie rządu czy też organizacji, która posiadałaby uprawnienia do nałożenia embarga. Jako osoba z wykształceniem ekonomicznym sugeruję zmianę nazwy tematu na "Bojkot Astatów"

 

 

Bojkot (ang. boycott) - częściowe lub całkowite zerwanie kontaktów handlowych lub stosunków dyplomatycznych z firmą, organizacją lub państwem. Bojkot stosuje się w celu wyrażenia protestu lub wywarcia presji (wymuszenia ustępstw). Bojkot tzn. lekceważyć kogoś lub coś, podważać jego rację lub poglądy.

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bedzie 100% osob które nie kupia astat   :)) , poza tym nie kupi 10 osob ale kupi jedna osoba za tyle ze 10 osob zrekompensuje ; ) 

 

Temat bezsensu , zrobcie PTE to przy odrobinie szczescia astaty same beda wpadały i na oficerów starczy :) : ) 

Jeżeli 10 osób nie kupi, a jedna zrekompensuje, to i tak przychody spadną o 50%

 

Druga część zupełnie nie na temat, tu nie chodzi o zdobywanie astatów bez kasy, a o pokazanie, że takie traktowanie ma konsekwencje.

 

 

Kolega Mirai najprawdopodobniej nie zapoznał się ze znaczeniem terminu embargo:

 

 

O ile mi wiadomo społeczność graczy nie posiada scentralizowanej władzy w formie rządu czy też organizacji, która posiadałaby uprawnienia do nałożenia embarga. Jako osoba z wykształceniem ekonomicznym sugeruję zmianę nazwy tematu na "Bojkot Astatów"

Dzięki, masz rację, gorączka robi swoje. Ale jeżeli serio odpisałeś w tym temacie, żeby się dowartościować, a z tego że nie odniosłeś się w ogóle do pomysłu - tak wynika, to troszeczkę żal.

 

Wydaje mi się, że w ostatnim czasie przypływ pieniędzy z astatów drastycznie zmalał, co widzimy po kolejnej "promocji" na uniwersach :) Na to zawsze jest czas, na inne rzeczy już nie trzeba...

Tym bardziej mój pomysł wydaje się odpowiedni. Pokazać że nie będzie PLN'ów w takim stanie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.