Skocz do zawartości

Zwrot surowca


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dotyczy u7 i tego starcia

 

http://forum.ogam.online/topic/19333-illu-mrwhite-kubulus-vs-dzida-81255222877/?p=132143

 

Byłem pewien, że wyklikanie było prawie niemozliwe, jednak trafili w 2s

 

....................................................

Teraz dowody na nieuczciwą grę:

 

cytaty z SB po ponad pół roku po akcji:

 

 @  MrWhite     :     (27 kwiecień 2015 - 21:02) pyan^
    @  hhsnake0     :     (27 kwiecień 2015 - 21:02) spoko :) idę się myć.... żona czeka :diabelek:
    @  MrWhite     :     (27 kwiecień 2015 - 21:03) leon, dzida padl na bledzie ogam, bledzie ktory byl aktywny jeszcze

kilka dni temu
    @  hhsnake0     :     (27 kwiecień 2015 - 21:03) jak macie pytania to piszcie w temacie PKN
    @  stopek111     :     (27 kwiecień 2015 - 21:03) leon zwazaj ma slowa
    @  MOCZAR     :     (27 kwiecień 2015 - 21:03) ja mam pytanie jak idler mnie skanuje
    @  leon     :     (27 kwiecień 2015 - 21:03) Edytuj MrWhite, nie mam pretensji, ale mógłbyś moją ciekawośc zaspokoic?

 

Proszę o zbanowanie graczy uczestniczącyvh w akcji (od ponad pół roku wykoszystywanie jakiegoś błędu gry) oraz zwrot surowca na konto dzida u7

 

delikatnie rzecz ujmując, mamy skandal na Ogam (!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon wrócił na OGam po 2 latach nieobecności i znowu się bawi w strażnika teksasu ? ;D

myślałem że już mu się znudziło.

 

@edit

zeby spamu nie robić

 

 


wykoszystywanie jakiegoś błędu gry

nie dość że nie masz dowodów, to jeszcze nawet nie wiesz o jaki błąd chodzi!

 

nie jesteś nawet stroną w tej akcji, a się wtrącasz.

jak zawsze.

 

dla mnie jesteś zwykłym prowokatorem ;)

 

a skandal na OGam to był z 'Wielkim Update', a nie z powodu jakiegoś głupiego wpisu MrWhite na SB.

idź wróć tam, skąd znowu tutaj przyszedłeś.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon wrócił na OGam po 2 latach nieobecności i znowu się bawi w strażnika teksasu ?

z tego co wyżej napisane, to wychodzi na to, że pewna grupa graczy korzystała z błędu gry.

Chciałbym, żeby Deus to wyjaśnił

 

up

 

 

 

nie jesteś nawet stroną w tej akcji, a się wtrącasz.

 

jestem strona, bo to moja flota padła

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon zgłaszasz błąd gry, mówisz że gracze z niego korzystając - Fajnie

Ale to zgłoszenie wygląda, tak jak by ktoś dzwonił do straży pożarnej i mówi, że się pali ale nie mówi gdzie.....

 

Jak my ( administracja ) mamy doszukać się błędu, kiedy Ty nawet nie wiesz o jaki błąd chodzi.

Niestety nie widzę podstaw do interwencji, bo nie wiemy od czego mamy zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępne dziękuje Willowi za odblokowanie i przepraszam, że pozwoliłem sobie ten temat odtworzyć mimo tego, że Leon prosił by go zamknąć. Obiecałem, że się wypowiem i słowa zamierzam dotrzymać. Dzida uważam, że powinieneś wiedzieć w jaki sposób dostałeś złoma :)

Po starciu, w którym brał udział MrWhite, Kubulus oraz Ty - Ci dwaj pierwsi teoretycznie jak widać po Białasie chcieli zakończyć grę. Chciałem przekonać Kubulusa by mimo wszystko tego nie robili i przeprowadziłem z nim rozmowę na GG. Jednym z tematów, który wtedy z nim  został poruszony był Twój temat, a dokładnie rzecz ujmując Twojego złomowania. O to najciekawszy fragment :

 

 

 

kubulus (50736376)
  Wiesz co? Powiem Ci tak szczerze, moze mnie wysmiejesz ale gdybym mial mozliwosci flotowe to zezlomilbym tu kazdego dzieki bugom na tym.serwie 17 lis 2014 10:51 Tak jak dzida padl Dzida robil fsy po 111h 4 min i 42 sec dokladnie
Boski (5850098)
  to mozna wyliczyc 17 lis 2014 10:52
kubulus (50736376)
  No pewnie ze mozna 17 lis 2014 10:52
Boski (5850098)
  o jakim bugu mowisz? 17 lis 2014 10:52
kubulus (50736376)
  Dzida zawrocil w 16 godzinie 56 min i 57 sekundzie 17 lis 2014 10:52 Przyszlo by ci do glowy klikac tyle godzin?
Boski (5850098)
  ciezka sprawa 17 lis 2014 10:53
kubulus (50736376)
  Dzida dostal zloma bo pyskowal na forum do mnie i reszty 17 lis 2014 10:53 Dzieki wspolpraxy kilku programow mozna stworzyc taki automat 17 lis 2014 10:54 Ze ni ch*** nie zlapie bana A wyklika kazdego

Dodam, w ramach ciekawostki, że wtedy Kubulus był na urlopie i mimo tego mógł za pomocą owego automatu śledzić flotę Dzidy.

Po tej informacji napisałem do Ciebie pierwszy raz, ale niestety nie udało mi się skontaktować z Tobą i przekonać do tego byś próbowałem walczyć o swoje. Uważam, że teraz po takim czasie to i tak nie ma wielkiego znaczenia,a admin główny i tak z tym nic nie zrobi, ale warto byś nawet po takim czasie znał prawdę. Jeżeli admini będą zainteresowani mogę z tej rozmowy podać więcej szczegółów. 

Mam dość czytania bzdur MrWhite o tym jaki wspaniały był sojusz Iluminatti czy jak on się tam nazywał i jakim to Białas był niepokonanym i nieprzeciętnym złomiarzem, który to jest wzorem do naśladowania :) To koronne złomowanie Dzidy, po którym postanowił "zakończyć grę" było wykorzystaniem buga oraz dodatkowego oprogramowania. To było zwykłe oszustwo.

Kubulus jeśli tutaj jeszcze zaglądasz wybacz, że przyklejam Naszą prywatną rozmowę. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób wyklikałem dzide :) Leciał jakieś 111 godzin a ja przez 90h falangowałem go (wtopiłem jedno konto złym ustawieniem, co widać w pręgierzu)

 

wtopione konto multi kubulusa

Galladhill Uzywanie autoodswiezacza falangi 03.11.2014 19:04:16 18.05.2033 5:33:20 Protektor

 

 

to cytat z postu kubulusa pisany po starciu, a który został usunięty przez administratora ze względu na jego dalsza zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski przestań ziać ogniem i powiedz co ja mam z tym wspólnego ?

Dostałem cynka poleciałem, wiedziałem ze cynk pochodzi z buga tak wiedziałem przyznałem się zresztą w wykasowanym temacie na forum, boli Cie to że sobie klikam ? Nie mój problem, zacząłem grę na U7 - od początku klikam sobie co jakiś czas przeszkadza Ci to ? Czy może boli Cię że pro sojusz nie jest w stanie przeskoczyć mojego starego konta pomimo iż nie grałem ileś tam czasu, mam głęboko gdzieś czy uwierzysz czy nie ale pozostałe starcia są czyste.

 

Powtarzam po raz kolejny zakończyłem grę tylko dla tego ze okazała się ona niczym ser szwajcarski, deus naprawił to i tamto więc postanowiłem grać od początku, po czym przy wykonywaniu jednego z pierwszych zadań znalazłem pochodną bugu który wykorzystany był do złomowania leona czy to moja wina ze sprawa tak się ma ?

 

Błąd zgłosiłem zaraz po trafieniu na niego opisałem sytuacje i jego możliwości co się dalej z tym stało nie wiem i nie sprawdzę bo ostatnio jak sprawdziłem czy deus naprawił błąd który zgłosiłem na u8 dostałem bana

 

Odwalcie się raz na zawsze od mojej osoby, sami nie jesteście czyści i Ty najlepiej o tym wiesz. 

 

Więcej nie będę się wypowiadał w tym temacie, zastanówcie się jeszcze jak się ma postawa "poszkodowanego" jego wypowiedzi na sb czy to jako dzida czy jako leon, oszustwa jakim się posłużył  złamaniom regulaminu

 

Tyle w temacie z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dostałem cynka poleciałem, wiedziałem ze cynk pochodzi z buga tak wiedziałem przyznałem się zresztą w wykasowanym temacie na forum, boli Cie to że sobie klikam ? Nie mój problem, zacząłem grę na U7 - od początku klikam sobie co jakiś czas przeszkadza Ci to ? Czy może boli Cię że pro sojusz nie jest w stanie przeskoczyć mojego starego konta pomimo iż nie grałem ileś tam czasu, mam głęboko gdzieś czy uwierzysz czy nie ale pozostałe starcia są czyste.

 

MrWhite to dlatego uważasz się za najlepszego gracza uni 7 ???    Do piachu nadajesz się.....

Jak się miało takich fachowców w oszustwie gry i bugów w ILU to BRAWO....

 

Brak słów dla oszustów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak my ( administracja ) mamy doszukać się błędu, kiedy Ty nawet nie wiesz o jaki błąd chodzi.

 

Niestety nie widzę podstaw do interwencji, bo nie wiemy od czego mamy zacząć...

Dzięki postom powyżej, podstawy do interwencji jednak są.

Dziękuję za otworzenie tematu. Całkiem nowe światło padło na sprawę. Pojęcia nie miałem, że takie cuda się dzieją.

Teraz przynajmniej wiem, że nie zlamiłem

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wycinek z shoutbox, gdzie MrWhite pisze o błędzie faktycznie był do mnie zgłoszony jakiś czas temu, jednak ja nie stwierdziłem tego w praktyce. 

Ponadto odnosi się on do używania auto refresh niżeli faktycznego błędu, co również mogę uznać za lukę w zabezpieczeniach i powód do zwrotu. 

Niedawno dostałem nowe informację, weryfikuję nadal ową lukę, a zgłoszenie jest oczekujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna weryfikacja falangi nie stwierdziła błędu, o którym pisał MrWhite z wycinka shoutbox (stwierdzone zarówno przeze mnie jak i MrWhite). Zabezpieczenie nie pozwalało wyświetlić danych, a sposób który był zgłoszony technicznie nie działał, ponieważ przeglądarka nie odświeżała danych do czasu zakończenia próby ominięcia, co więcej, po skończonej próbie był tylko komunikat flood sesji, jednak wydawać się mogło inaczej, ponieważ aktywny kod JS odliczał czas floty.

 

Dodam jeszcze, że wprowadziłem dzisiaj całkiem nowe zabezpieczenia, które nie będą tak tolerancyjne jak poprzednie (działają prawie tak samo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów na to, że użyty został dodatkowy program. Dążymy do tego, aby blokować nieuczciwe zagrywki, lecz przytoczony w tym wypadku powód nie mógł zadziałać i nie był on luką, przez którą można by stwierdzić złamanie regulaminu czy powód do zwrotu.

 

Nowe zabezpieczenia są skutkiem udoskonalenia i zapewnienia z naszej strony możliwe najlepszej ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Napisano 29 kwiecień 2015 - 21:03

 

Cytat

 

W ten sposób wyklikałem dzide :) Leciał jakieś 111 godzin a ja przez 90h falangowałem go (wtopiłem jedno konto złym ustawieniem, co widać w pręgierzu)

 

 

 

wtopione konto multi kubulusa

Galladhill Uzywanie autoodswiezacza falangi 03.11.2014 19:04:16 18.05.2033 5:33:20 Protektor

 

 

 

 

 

to cytat z postu kubulusa pisany po starciu, a który został usunięty przez administratora ze względu na jego dalsza zawartość.

 

 

a to nie jest dowód?

 

i to wszystko co powyżej napisane.

Chłopaki same sie przyznają, że używali programów do wykliknia floty. Twój system zabezpieczeń nie podołał.

Więc zwróc flotę, załtaj luki w zabezpieczeniu gry i po sprawie

 

 

 

 

 

Nie ma dowodów na to, że użyty został dodatkowy program. Dążymy do tego, aby blokować nieuczciwe zagrywki, lecz przytoczony w tym wypadku powód nie mógł zadziałać i nie był on luką, przez którą można by stwierdzić złamanie regulaminu czy powód do zwrotu.

 

jednak zadziałał.

Dowody masz powyżej wypisane.

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Napisano 02 maj 2015 - 20:10

 

Przeoczyłem, to - zweryfikuję zaraz pozostałe informację, przepraszam

 

Dostanę zwrot, czy może zamknac temat, pozwolic na kilkanie jakimiś skombinowanymi falangatorami?

 

 

Boski przestań ziać ogniem i powiedz co ja mam z tym wspólnego ?

 

Dostałem cynka poleciałem, wiedziałem ze cynk pochodzi z buga tak wiedziałem przyznałem się zresztą w wykasowanym temacie na forum,

 

Mam prośbę.

Moja prośba, to przywrócenie tego wykasowanego tematu. Tutaj w tym temacie.

Zdaje się, że ten wykasowany post wiele wyjaśnia

 

 

 

Napisano 29 kwiecień 2015 - 21:03

 

Cytat

 

W ten sposób wyklikałem dzide :) Leciał jakieś 111 godzin a ja przez 90h falangowałem go (wtopiłem jedno konto złym ustawieniem, co widać w pręgierzu)

 

 

 

wtopione konto multi kubulusa

Galladhill Uzywanie autoodswiezacza falangi 03.11.2014 19:04:16 18.05.2033 5:33:20 Protektor

 

 

 

 

 

to cytat z postu kubulusa pisany po starciu, a który został usunięty przez administratora ze względu na jego dalsza zawartość.

 

żeby łatwiej trafic w cytowany wyżej post, wklejam też post kolegi nebu.

Cóż więcej trzeba?

Moja flota spadła, ponieważ, została wyklikana przy pomocy niedozwolonych programów. Dowody są aż nazbyt jasne, a zwlekanie Administratora z podjęciem decyzji zaczyna byc irytujące

 

 

 

Napisano 02 maj 2015 - 20:10

 

Przeoczyłem, to - zweryfikuję zaraz pozostałe informację, przepraszam

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Braus
Odwołanie niestety nie spełnia warunków do zwrotu, co jest dokładnie opisane w temacie który pan podał.

To treśc odpowiedzi odwołania na e-mail.

 

Jest mi przykro.

Wszystkie posty wyżej napisane świadczą o tym, że flota została wyklikana przy pomocy niedozwolonych programów.

Odpowiedź Administracji powala na kolana.

 

Sugestia nasuwa się sama - nigdy więcej topienia surowca we flotę na tym serwerze.

EKO owszem - flota nie.

 

Mi nie chodziło o te klika statków, ale o sprawiedliwośc. Okazało się, że sprawiedliwości nie ma, pomimo jasnych faktów i przyznawania się w sposób jawny do winy - Administracja uważa, że problemu nie ma.

 

Dostałem cynka poleciałem, wiedziałem ze cynk pochodzi z buga tak wiedziałem przyznałem się zresztą w wykasowanym temacie na forum,

 

Zdaje się, że prosiłem o przywrócenie i zacytowanie w tym temacie skasowanego (kluczowego) postu. Nadal oczekuję na ten post

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Długo będę jeszcze musiał czekac?

 

oczekuję konkretnych odpowiedzi. Z jakich powodów ewentualnie brak zwrotu, dlaczego itd.

Posty w tym temacie są powalające.

 

Ja oczekuję zwrotu floty (!)

 

edit:

 

 

 


Napisano dziś, 19:21

Witam, z tej Strony KapitanBiegunka (uni8)



Oczekuję już od 5dni za zwrotem Obrony z tego starcia



http://forum.ogam.ne...yje-2558835440/



Deusx oddał mi flotę, a o obronie zapomniał, do dnia dzisiejszego nie została mnie zwrócona moja należność.

Pisałem kilka maily, jak do tad nic nie odpisał, po za tym ,ze przyznano zwrot,? czemu tylko flota? Z Obrona i surowcem za nią jestem bardzo do tyłu.



Oczekuję o szybką odp.

 

szybka odpowiedź

 

 

 


Napisano dziś, 19:47

Do 5 minut przywrócona zostanie obrona do poprawnego stanu, przepraszam za długi okres oczekiwania.

 

Czas oczekiwania = 26 minut na reakcje admina.

 

Ja nadal oczekuje na zwrot

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.