Skocz do zawartości

Błąd - dzisiejsza wieczorna awaria i ciągłość logowań


SonGoku

Rekomendowane odpowiedzi

Oczekuję, że każdemu przywrócicie ciągłość logowań -.- Miałem ponad 20 dni a robiąc backupa z 3 rano to ciągłość szlag trafił. Do tej pory nie doczekałem się backupa z okolic marca-kwietnia, bo nie napisałem jakiegoś durnego tematu. Myślicie, że ludziom się chce pisać? Zepsuliście, to teraz każdemu z automatu naprawcie! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie dzisiaj przywrócony poprzedni czas aktywności z wczorajszego dnia

Poziom 1/4

Aktywny 1d 06h 45m 31s / 3 dni

Nagroda

W sumie do przewidzenia było, że nie wywiążesz się z tego, co deklarowałeś. Kiedy nauczysz się nie składać deklaracji, z których nie jesteś w stanie się wywiązać?? bo czym innym jest "postarać się coś zrobić" a czymś zupełnie innym "zrobić coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom 1/4

Aktywny 1d 21h 53m 33s / 3 dni

Nagroda

 

Dla potwierdzenia:

0 0 1.000.000.000.000 Nagroda za Aktywność 19.05.2015 7:25:01

 

Tym razem nie podaruję - albo przywracacie, albo oczekuję nagrody, którą miałem dostać za kilka dni, tj. po 3bln każdego surowca i przedłużenie geologa o 2tyg.

Deus czy kto tam jest władny prócz niego - macie możliwość/wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zwroty flot, łączenie, awaria trochę zgłoszeń było w skrzynce. Dzisiaj na pewno licznik aktywności powróci do normy.

Nie wiem czy mam 3mać za słowo czy nie, bo znowu będzie rozczarowanie i niepotrzebne denerwowanie się.

W każdym razie jest godzina 15:50 a u mnie nadal to samo:

Poziom 1/4

Aktywny 2d 17h 57m 36s / 3 dni

Nagroda

 

Czyli licznik wyzerowany od tamtejszej awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność  Poziom 2/4

Aktywny 3d 03h 55m 16s / 7 dni

Nagroda

 

to ja już teraz poprosze o wypłacenie tylko tego co mi się należy, bez restartu licznika (przypominam brakowało mi paru GODZIN, chyba mniej niż 6)

bo restart to już 3 dni w plecy będe

 

i ponowna prośba do deusx jak się nie wyrabiasz z robotą to powiedz że za 3 dni będzie wszystko grało i niech to 3 dni zajmie ale już wtedy niech działa a nie mówisz że na wczoraj naprawisz wszystko, potem mija minimum tydzień a Ty szukasz wymówek jak nastolatka która codziennie do "innej koleżanki idzie" a idzie się do parku ze swoim pomiziać troche.... bo to tylko po raz kolejny odstrasza ludzi...

 

i jak zauważysz z mojej strony dużo krytyki nie płynie, ale teraz już się zdenerwowałem i swoje napisałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom 2/4

Aktywny 3d 23h 38m 47s / 7 dni

Nagroda

 

W poniedziałek 8 czerwca 2015r. również żądam wypłaty nagrody 4/4, tj. po 3bln każdego surowca oraz przedłużenie geologa o 2tyg., bo nie wierzę w żadne zapewnienia deusa, który za żadnym razem nie potrafi się wywiązać ze swoich obietnic.

 

Kolejny raz kłamie -.-

"Napisano wczoraj (4 czerwca 2015r.), 13:06

Przepraszam, zwroty flot, łączenie, awaria trochę zgłoszeń było w skrzynce. Dzisiaj na pewno licznik aktywności powróci do normy."

 

Tiaa - DZISIAJ.. dzisiaj, czyli za kilka lat, bo raz na jakiś czas będzie pisać to samo -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie zakładać nowego tematu więc podepne się tutaj...

więc yyy taki mały szczegół...: Rekordy przeliczone: 31.05.2015 4:00:06

to z uni8 nie wiem jak tam na innych....

To samo na uni 5 czyli Rekordy przeliczone: 31.05.2015 4:00:15

 

Revenge ツ dlaczego podaję info o logowaniach i nagrodzie? bo deus miał się tym zająć wielokrotnie i wielokrotnie obiecywał, że zrobi to "zaraz", albo "dzisiaj". Dzisiaj mamy 8 czerwca i ja teraz żądam nagrody po 3bln każdego surowca i przedłużenie geologa o 2tyg., bo takową bym dostał gdyby nie ta zakichana awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie poruszac tego bo pewnie kazdy tak ma i bedzie dym ALE , Skoro tak to:

 

Bylo 19 tys ekspów

 

 

Statystyka ekspedycji:
Suma: 343
Ekspedycja traf -30%: 16
Ekspedycja traf oficer: 8
Ekspedycja traf dziura: 0
Ekspedycja traf astaty: 1
Ekspedycja traf surowce: 218
Ekspedycja traf tryt: 80
Ekspedycja traf +30%: 20
Ekspedycja traf nic: 0
Statystyki ekspedycji odświeżane są raz dziennie, ostatnie przeliczenie: 01.01.1970 1:00:00
 
 
ponadto wyzerowały sie zadania z dzialu Strategia
Edytowane przez Revenge ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 06-11 06:49:34 +0200 Administrator deusx Konkurs Odpowiedź Zgloś

-

Witamy ! Wczorajszym zwycięzcom 1000 astatów jest: Rysiaczek Gratulujemy !

06-10 15:26:44 +0200 Administrator deusx Konkurs Odpowiedź Zgloś

-

Witamy !

Wczorajszym zwycięzcom 1000 astatów jest: emil

Gratulujemy i przypominamy, że dzisiaj promocja również obowiązuje - ostatni dzień!

czyli kasa się zgadza ale czasu na naprawe błędów dalej nie ma

 

 

+1 za spam.

IWNF

 

 

edit:

hah, spam bo się upominam o to że nic nie jest robione w kierunku poprawy jakości obsługi graczy ze strony administracji ?

a edytowanie poprzedniego postu nic by nie dało, tak chociaż widać że temat żyje...

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom 4/4

Aktywny 13d 11h 09m 56s / 30 dni

Nagroda

 

Geolog (+100%): do 08.09.2015 7:54:59

 

Nadal nic nie zrobiono w kwestii utraty ciągłości logowań. Teraz mnie nie interesuje przywrócenie ciągłości logowań, bo bym stracił 2tyg., ale interesuje mnie za to wypłata nagrody - 2tyg. geologa +100% i po 3bln każdego surowca.

 

Ile tygodni będę się musieć upominać o swoje? - aż mnie zbanujecie na forum mimo pisania tam, gdzie wydaje się to najbardziej uzasadnione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.