Skocz do zawartości

Połączenie uniwersum 3 , 5 , 7.


hhsnake0

Czy jesteś za połączeniem u3,u5,u7 ?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za połączeniem u3,u5,u7 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tylko przypomnieć że ta gra z założenia polega na graniu flotą. Gdyby nie było flociarzy to tak naprawdę wszystko by umarło. Więc nie dziwcie się że robi się pod flociarzy.

 

A ja chciałbym zauważyć, że jest to założenie całkowicie błędne. Wcale mi flociarzy nie brakuje i nie żal mi ich z powodu pustek na uniwersum.

 

Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale było już łączenie uniwersów uni5 chyba z uni4, w efekcie czego przez pewnie miesiąc-półtora gra jakoś się ożywiła dla tych grających flotą, potem zabrakło chęci, sił i flot i gra znowu wegetowała. Więc zadajcie sobie na serio pytanie, czy całe to łączenie uniwersów jest warte tego, żeby przez miesiąc co się działo.

Podsumowując, jestem na "nie". Prawdopodobnie jednak i tak połączycie uniwersa, więc moja prośba do administracji jest taka, żeby:

1. Były odpowiednie rekompensaty dla graczy z młodszych uni (stosownie do wieku uni)

2. Zostały zachowane konta-farmy podobnie jak było w przypadku uni4+5, żeby zyskali/nie stracili na tym łączeniu nie tylko grający flotą. Ciężko w tej określić,do jakiego "top" trzeba by się ograniczyć, to kwestia dyskusji, ale myślę, że ok. 300-500 to sensowna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie podjęto ani jednej decyzji.

Chyba za szybko chcesz się poddać i skasować konto.

 

Z takową decyzją nosiłem się już przed łączeniem u4 ale za namową sojuszników pozostałem . Nawet nosiłem się z zamiarem oddania konta lecz gracze którzy byli zainteresowani nie odpowiadali moim wymaganiom , więc grałem dalej aż nadeszła decyzja o emeryturce i od końca Listopada wpłacałem li tylko surowce do banku i obserwując co robi szefostwo aby przyciągnąć nowych graczy . Niestety wyszła duża lipa z tego , a na uni 5 znakomicie się grało eko bo było z kim rywalizować jak i czasem trochę polatać .

 

Cóż decyzja zapadła i spadłem ino o 40 kkkk punktów i kilka lat gry tutaj

 

 

Powodzenia w dalszym rozmontowywaniu tej gry , a dla ciekawostki podam wam iż ta gra była przez długi czas top 1 w statach Top50gier / ugamele . A jak tu zaczynałem grę to gra była w czołówce - a wy się dziwicie dlaczego gracze odchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracze zawsze będą odchodzić. Bo każda gra się z czasem nudzi. Cała zabawa polega na tym żeby przyciągać nowych graczy więcej, niż odchodzi starych. Niestety teraz są trendy na inne rodzaje gier wśród młodych ludzi. Tak mi się wydaje. Więc nawet jak na rzęsach się stanie to i tak ogamy są skazane na zagładę, tak jak kiedyś mudy czy rogueliki.

 

 

W temacie: jestem za połączeniem unii. Bo już mi się nie chciało grać, a tych farmerów co są z siebie zadowoleni, to pragnę poinformować, że jakbym mój bank w kopalnie załadował to bym top one już był. Więc nie marudźcie. Już sprawdziłem proponowane unie do łączenia i widzę że ktoś tam ma 40 .xxx.xxx.xxx punktów za flotę, to 2x więcej niż ja, i życie odzyskało sens :) Zacieram kolanka, przywracam farmienie, pompuję bank i CZEKAM na kolegów z innych światów !

 

200.gif

Edytowane przez OldSmuggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś dam dobrze wyżej napisał, że połączycie ze soba 3 universa, tylko po to, żeby flociarze mieli co robić przez 2 miesiace, bo pewnie tyle im zejdzie żeby się wzajemnie porozwalać, a jeżeli się nie porozwalają to 90% z nich przejdzie na urlop z obawy o swoja flotkę i tyle bedzie z waszego łączenia. Po góra 3 miesiacach sprawy będą się miały tak jak za każdym razem i regularnie grać będą tylko Ci ze średnią flotką dobrą do farmienia, a reszta, będzie wchodziła co drugi dzień, żeby wpłacić surowce do banku. 

Tak jest po każdym łączeniu uni, ale admini i tak idą w zaparte, że uni trzeba połaczyć, żeby było ciekawiej. Jeżeli chcecie co pół roku łączyć coraz to inne uniwersa, tworząc przy tym następne uni, nie wiadomo po co.. to odpuście sobie prowadzenie takiej gry, bo psujecie wszystko na co każdy gracz aktywny, lub wchodzacy 2-3 razy w tygodniu pracował miesiacami lub nawet latami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Jutro upływa 10 dzień istnienia ankiety i jutro wyniki zostaną przekazane administratorowi. Więc kto nie oddał głosu, lub chce się wypowiedzieć w temacie zapraszamy do dyskusji na temat łączenia Uniwersów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracze zawsze będą odchodzić. Bo każda gra się z czasem nudzi. Cała zabawa polega na tym żeby przyciągać nowych graczy więcej, niż odchodzi starych. Niestety teraz są trendy na inne rodzaje gier wśród młodych ludzi. Tak mi się wydaje. Więc nawet jak na rzęsach się stanie to i tak ogamy są skazane na zagładę, tak jak kiedyś mudy czy rogueliki.

 

 

W temacie: jestem za połączeniem unii. Bo już mi się nie chciało grać, a tych farmerów co są z siebie zadowoleni, to pragnę poinformować, że jakbym mój bank w kopalnie załadował to bym top one już był. Więc nie marudźcie. Już sprawdziłem proponowane unie do łączenia i widzę że ktoś tam ma 40 .xxx.xxx.xxx punktów za flotę, to 2x więcej niż ja, i życie odzyskało sens :) Zacieram kolanka, przywracam farmienie, pompuję bank i CZEKAM na kolegów z innych światów !

 

200.gif

 

Old gif wymiata jak zwykle :D

 

Co do łączenia nie ma co zwlekać. Anioły na Was już czekają :)

Floty stoją już w box'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.