Skocz do zawartości

Nowe uni?


mlody9527

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Jak co roku, nowe uni wystartuje pierwszego czerwca, chyba że się mylę to mnie poprawcie..

Poprawiam ;) Około października były wzmianki o nowym uni na wiosnę z małą prędkością. Ale od tamtego czasu nic nie słychać, więc pewnie nowe uni będzie 01.06.2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem Twojej "poprawy" snake, bo koniec Twojej wypowiedzi jest identyczny jak wypowiedź miśka...

i od razu mówię że nowe uni będzie bezsensowne, bo i tak ludzie pograją 3 miesiące i znowu się znudzi.

przedstawiłem moją propozycję rozwiązania tego, ale jak zawsze administracja nie jest pomysłem graczy zainteresowana nawet na tyle, aby odpisać w nim "NIE".

http://forum.ogam.online/topic/19468-odwieczny-problem-flot-propozycja-rozwi%C4%85zania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pomysł na nowe uni:

 

Wydobycie i badania: bez zmian

Floty: x5

 

Uniwersum płatne! Płatność wynosi 5 zł / 30 dni. Przy płatności za 5 okresów rabat 10%, przy płatności za 10 okresów rabat 25%.

 

Co dostajemy za płatność:

 

Geolog 100%

Prowizja banku 0%

Naukowiec

Kolejka budowania

Admirał +40 slotów

 

 

Poza obowiązkową płatnością nie ma możliwości kupowania astatów ani znalezienia ich na ekspedycji (opcja sklep nie będzie istniała na tym uni).

 

Brak płatności nie wyłącza możliwości gry, ale w razie braku płatności:

 

Nie będzie możliwe korzystanie z banku

Nie będzie możliwe budowanie budynków

Nie będzie możliwe uruchamianie nowych badań

 

Kwota 5 zł to bariera psychologiczna, większa kwota nie ma sensu.

 

Na dzień dobry przy założeniu konta (i dokonaniu pierwszej płatności) gracz dostaje 10 bln deuteru.

 

 

Na takim uni będzie się liczył tylko czas poświęcony na grę i umiejętności graczy. Kwota 5 zł (wystarczy 60-70 graczy) zapewni co najmniej utrzymanie serwera, a może nawet mały zysk dla Deusa.

 

Chętnie bym grał na takim uni.

Edytowane przez Jacme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pomysłem kolegi wyżej, nawet jeśli w przyszłości taki serw by umierał, szkoda graczowi byłoby tego co zdobył własnymi siłami a nie astatami i nawet grając typu wpłacanie do banku surki, nadal by wpłacał miesięcznie taką kwote by utrzymać swoje wypociny, serw bedzie sie utrzymywał a gracze wkońcu dostaną wyrównaną gre o której marzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

A co z kwestią regulaminu? Wyobraźcie sobie co się stanie gdy taki gracz dostanie bana(rzekomo niesłusznego w dodatku).

Straszenie policją, sądem i ogólna afera, że zbanowano konto za które użytkownik systematycznie płacił. Ile takich akcji było z astatami, a przy abonamencie będzie to jeszcze większe utrapienie.

Po drugie... a co jeśli kogoś nie stać lub woli wydać 5zł na piwo niż na grę przeglądarkową? Ma stąd spadać i iść do konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.