Skocz do zawartości

Lotto Stars - Nowa Gra


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

 

Już w sobotę (21.02.2015r.), zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w nowej grze !

Lotto Stars to gra liczbowa, w której będziemy skreślać liczby tak aby trafić "szóstkę".

 

Już jutro na wszystkich uniwersach pod zakładką "Losowanie" ukarze się kupon Lotto Stars.

Każdy gracz będzie mógł "skreślić" 10 cyfr od 1 do 49.

Zakupienie losu to minimum 5 astatów, jednak to gracz decyduje za ile zagra i ile wygra!

 

Jednak nie tylko "szóstka" wygrywa !

 

Jak wyglądają nagrody ?

 

Trafiona "1" - Brak wygranej

Trafiona "2" - 20% wartości kuponu
Trafiona "3" - 120% wartości kuponu
Trafiona "4" - 150% wartości kuponu
Trafiona "5" - 250% wartości kuponu
Trafiona "6" - 500% wartości kuponu

 

Zakładając, że gracz zagra za 50 astatów, tak wyglądają wypłaty:

 

Trafiona "1" - 0

Trafiona "2" - 10 astatów
Trafiona "3" - 60 astatów
Trafiona "4" - 75 astatów
Trafiona "5" - 125 astatów
Trafiona "6" - 250 astatów

 

Losowania będą odbywały się cyklicznie co tydzień w soboty.

Jeśli gra będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, wprowadzimy dodatkowe dni losowań, mega kumulacje oraz ciekawe nagrody dodatkowe.

 

Skąd gracz będzie wiedział jakie liczby zostały wylosowane ?

Wyniki losowania będą brane ze strony lotto.pl ( Duży Lotek ).

 

Zapraszam wszystkich do zabawy w Lotto Stars i życzę wszystkim wysokich wygranych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo trafienia 6 liczb przy skreśleniu 10 liczb, dla gry, w której losuje się 6 liczb z puli 49 liczb wynosi:
 
1 / 66589.6
 
 
prawdopodobieństwo trafienia 5 liczb przy skreśleniu 10 liczb, dla gry, w której losuje się 6 liczb z puli 49 liczb wynosi:
1 / 1422.85
 
 
Prawdopodobieństwo trafienia 4 liczb przy skreśleniu 10 liczb, dla gry, w której losuje się 6 liczb z puli 49 liczb wynosi:
1 / 89.86

 

 

Prawdopodobieństwo trafienia 3 liczb przy skreśleniu 10 liczb, dla gry, w której losuje się 6 liczb z puli 49 liczb wynosi:
1 / 12.75
 
 
Prawdopodobieństwo trafienia 2 liczb przy skreśleniu 10 liczb, dla gry, w której losuje się 6 liczb z puli 49 liczb wynosi:
1 / 3.78

 

 

----------------

 

 

Skoro za dwójkę jest 20% to:

 

za trójkę powinno być 67% kuponu

za czwórkę powinno być 1302% kuponu

za piątkę powinno być 7528% kuponu

za szóstkę powinno być 347034% kuponu

 

 

albo inaczej: skoro za piątkę jest 250% kuponu to za szóstkę powinno być 11700% kuponu

Edytowane przez Jacme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny pomysł na OGam Lotto był niestety zupełnie inny niż ten podany w pierwszym poście - jak widać, niektórzy dalej idą na łatwiznę, i robią to co jest prostsze (i można na tym więcej zarobić), niż to co jest ciekwasze.W pomysłach podawanych przez graczy, pula do wygrania miała być generowana przez samych graczy, czyli to co gracze wrzucą do puli, to można wygrać. To, co proponujecie w tym temacie, jest zwykłym losowaniem które jest obecnie dostępne, tylko że surowce zostały zamienione na astaty, a zamiast losowania jednej liczby losuje się ich 6. Nie ma tutaj żadnych zależności między graczami. A to źle. Pomysł na Sky Lotto / OGam lotto czy inne, które były pisane w dziale "pomysły" były bardzo fajne, jednak to, co jest zaprezentowane tutaj, zwyczajnie mi się nie podoba.

 

Lista pomysłów loterii proponowanych przez graczy:

http://forum.ogam.online/topic/18764-lotto-loteria/

http://forum.ogam.online/topic/3225-oglotto/

http://forum.ogam.online/topic/9348-sky-lotto/

 

Zrealizujcie coś z tego, albo zmieszajcie te pomysły ze sobą. Bo ja nie widzę żadnej róznicy między Lotto Stars, a zwykłym losowaniem dostępnym obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, żeby administracja tak szybko wprowadzała nowości jak szybko wprowadza nowe płatne opcje lub możliwości wydania astatów, to byłoby wspaniale. A co do posta powyżej - jak nie macie pozwolenia z ministerstwa, to te astaty wam w gardle utkną, jak każą karę zapłacić.  :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dozwolone prawnie czy nie - w sumie nie wiem do końca, być może faktycznie koliduje to z przepisami także start konkursu w tej formie pozostawimy jeszcze w niewiadomej, a na pewno postaramy się do tego czasu w razie niepewności podać ten konkurs w nieco innej formie.

Wasza opinia dot. ceny czy wygranej ma tutaj wpływ i może ona ulec zmianie jak najbardziej jeżeli faktycznie będzie drogo, u nas były nieco inne obliczenia, jednak do 12 liczb - musimy to przedyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba ze śmiechu skicham - KOLEJNY raz administracja coś wymyśla, po czym szybko się wycofuje z pomysłu, bo nie został dopracowany? Ludzie, wy od kilku miesięcy o tej loterii wspominaliście, i PRZEZ TYLE CZASU nie udało wam się dograć szczegółów? :DDDD

 

 

Tu się z Tobą nie zgodzę.

Od strony technicznej cały system losowania działa prawidłowo. Pomysł na to dałem deusowi w sobotę a w poniedziałek już mogłem testować wszystko.

Estetyka została zachowana i też ładnie to wygląda. Trzeba tutaj podziękować paciorkowcowi za to, że nakierował nas na ustawę o grach liczbowych.

Niestety mamy podejrzenia, że losowanie będzie trzeba zmodyfikować.

Nad tematem już pracujemy i postaramy się zrobić losowanie tak aby wam się podobało i aby było zgodne z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhsnake pisałem już Deusowi o kwestii prawnej. Opłata za zorganizowanie loterii wynosi 10% puli nagród i jest to skomplikowane postępowanie, nieprzestrzeganie przepisów grozi pozbawieniem wolności...

To nie jest takie hop siup jak Wam się wydaje.

Miałem już w kancelarii taką sprawę, i możesz mi wierzyć - to nie jest prosta sprawa. Nie będę tłumaczył szczegółów bo nie zwykłem pracować za darmo.

 



A co do posta powyżej - jak nie macie pozwolenia z ministerstwa, to te astaty wam w gardle utkną, jak każą karę zapłacić. :troll:




 



No jak się skarbówka dowie że bez pozwolenia , koncesji losowanki se ktoś robi to lekko dowalą...


I prosiłbym osoby bez wykształcenia prawniczego o nie sporządzanie wspaniałych opinii prawnych. Postępowanie prowadzi Dyrektor właściwej Izby Celnej. Już któryś raz się okazuje, że na na Ogam tylu "prawników" gra.

//używaj opcji edytuj,
MiG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nad tematem już pracujemy i postaramy się zrobić losowanie tak aby wam się podobało

To w takim razie dlaczego zignorowaliście wszystkie pomysły graczy odnośnie losowania, a chcecie zastąpić starą wersję kolejną zwykłą loterią, która będzie generowała astaty w sposób zupełnie niezwiązany z rzeczywistym sensem losowania - a mianowicie bez zrzutki graczy do wspólnej puli? Zresztą tutaj nawet puli nie ma, a kumulacje chcecie robić sztuczne - bez sensu. Już widzę te ogłoszenia - zamiast "promocja 500%", będzie "kumulacja 500%, już dzisiaj zakup astaty aby wygrać ich 30x więcej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacme, wspaniały prawniku, pomóż nam rozwiązać ten problem.

Mamy taką opcję:

- Za astaty możemy kupić kupon loteryjny - do wykorzystania kiedy się chce.

- Przy wygranych dostajemy formularz odebrania nagrody do wyboru czy surowce, prowizja, oficer czy cokolwiek jeszcze co jest w grze możliwe do zdobycia za darmo.

- Dodanie możliwości zdobycia kuponu loteryjnego w jakiejś opcji.

Czy nie koliduje to z prawem?

Pula nagród okazuje się bez wartości poza grą, astaty nie grają roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie synonimów, innych nazw rzeczy właściwych, po prostu mydlenie że a to b i faktycznie tak jest, faktycznie będzie to wtedy zgodne, jednak nie obędzie się na pewno bez problemów, postępowań i innych administracyjnych rzeczy, o których nie mam pojęcia że istnieją ;). Z doświadczenia niestety wiem, że niechciałbym ponownie stawiać się u naczelnika UC do wymierzania kary, która prawnie jest a świadomie nie istniała w najszerszych zakątkach umysłu.

 

 

Dziękujemy za wasze opinie i ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.