Skocz do zawartości

Tryt - ankiety.


Gość I_Will_Never_Forget

Ankiety - Tryt  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zniesienia ograniczeń używania trytu w badaniach?

  2. 2. Czy cena kolejnych skróceń badań ma być stała czy wzrastać z kolejnym skróceniem badania?

    • Stała cena skracań
    • Cena ma wzrastać


Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Po pierwsze handel trytem z automatu był już możliwy miesiące temu i nikt nie miał nic do tego. Także nie szukajmy dziury w całym bo nic się nie zmieniło.

Jedynie wprowadziłbym akceptacje aukcji nie na bieżąco a co 6h(4x na dobę) by nie było sytuacji, że ktoś wyskanuje flote, sprzeda tryt by mieć surke na postawienie floty i zezłomuje kogoś za sprzedany tryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nie ma surki ani trytu ma portfel, kupuje surkę za astaty i co? ;]

Nie ma różnicy czy ja sprzedam tryt 5 min przed atakiem czy 5 miesięcy. Na jedno wychodzi, ktoś musi mieć tryt i ktoś musi mieć surkę, nic się nie bierze znikąd.

Na oryginalne nie ma darmowego handlarza i ktoś ma deuter potrzebuje metal to handluje i dzięki temu może zbudować sobie flotę, co w tym złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nadal nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumiec.

Wystarczy posiadac niewielka ilosc trytu,zeby obejsc regulamin,ktory zabrania wysylanie powyzej 3bln deuteru do gracza.Posiadajac ten tryt,mozna mu wyslac nawet 500bln,ktore on odda za jakis czas z procentem.Lub nie odda wcale,co jest wysmienitym narzedziem dla multikont w celu pompowania surowca w jedno konto

No ale jak wam dobrze z tym,to wporzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzida jakim Ty jesteś [ciach] to brak już słów TY czytasz co piszesz czy nie? W ogóle umiesz czytać? To jest TRANSAKCJA on sprzedaje TY kupujesz? On sprzedaje dla Ciebie jedno dobro Ty mu płacisz innym. 

 

Ostrzeżenie za obraze. Mimo wszystko zachowajmy kulturę wypowiedzi.

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Deus, jeśli cena miała rosnąć o 30% to powinienem mieć teraz koszt 253.500 lub 240.000 jeśli chodziło o 30% wartości początkowej (45.000).

Mam 225.000, czyli jest raczej 50%.

Do tego miałem wrażenie, że przy 2 kliknięciu skrócenie kosztowało nadal 150.000, nie zdążyłem się przyjrzeć, więc jak coś to o 22:30 użyłem, można sprawdzić ile mi wtedy ubyło o ile to monitorujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.