Skocz do zawartości

Tryt - ankiety.


Gość I_Will_Never_Forget

Ankiety - Tryt  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz zniesienia ograniczeń używania trytu w badaniach?

  2. 2. Czy cena kolejnych skróceń badań ma być stała czy wzrastać z kolejnym skróceniem badania?

    • Stała cena skracań
    • Cena ma wzrastać


Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana poprzedzająca wprowadzenie braku ograniczeń dla trytu to giełda do 100% dyspozycji użytkowników. SGO nie będą już dostawać informacji o niektórych transakcjach, jednak nadal będzie ona ściśle kontrolowana, wy również macie wgląd w 20 ostatnich transakcji, więc w razie zauważenia podejrzanej transakcji prosimy o zgłaszanie jej.

 

Skracanie badań będzie dostępne bez limitu, cena skrócenia o 10 dni będzie rosła o 30% z każdym kolejnym skróceniem.

 

Co do moonów czy innych rzeczy, jak przedmówcy jestem zdania, że pierw wprowadzimy to, zobaczymy efekt na żywo i pomyślimy nad następnymi opcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gielda to jeden wielki pushomat.

Posiadajac niewielkie ilosci trytu,mozna na legalu obchodzic dozwolony transpotr 3bln deuter

Tryt 300.000 108.000.000.000.000 360.000.000 Kup

 

Gielda powinna byc natychmiast zamknieta

Edytowane przez dzida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 300k trytu w zapasie.Potrzebuje 100bln deuter.Pisze do wafla ze wystawiam,wafel ma wypasiony bank i kupuje.Oddaje albo nie.Zwby oddac,wafel wystawia tez 300k trytu i ja szybko w nocy kupuje.Jedna wielka wtopa z ta gielda

 

 

Używamy opcji edytuj.

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Push jest wtedy, gdy jedna ze stron otrzymuje korzysci kosztem drugiej. W przypadku giełdy obie strony odnoszą korzyści i żadna ze stron nie jest stratna - jeden gracz dostaje tryt który potrzebuje, a drugi deuter który jest mu potrzebny. Ale myślę że Twoje posty są kolejnym trollem, więc dalsze Twoje wpisy w tym temacie zignoruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana poprzedzająca wprowadzenie braku ograniczeń dla trytu to giełda do 100% dyspozycji użytkowników. SGO nie będą już dostawać informacji o niektórych transakcjach, jednak nadal będzie ona ściśle kontrolowana, wy również macie wgląd w 20 ostatnich transakcji, więc w razie zauważenia podejrzanej transakcji prosimy o zgłaszanie jej.

 

Skracanie badań będzie dostępne bez limitu, cena skrócenia o 10 dni będzie rosła o 30% z każdym kolejnym skróceniem.

 

Co do moonów czy innych rzeczy, jak przedmówcy jestem zdania, że pierw wprowadzimy to, zobaczymy efekt na żywo i pomyślimy nad następnymi opcjami.

 

O 30% wersji bazowej, czy o kolejne 30%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transakcje typu pożyczanie surowca są rejestrowane (jak każde inne) i wszelkie takie zagrania będą skutkowały BLOKADĄ wg. regulaminu.

Proszę o zgłaszanie takich sytuacji do SGO.

 

Tylko, że nie istnieje punkt regulaminu który by tego zabraniał. Owszem, jest punkt mówiący o pożyczaniu surowca, ale w kontekście wysyłki surowca (push). W przypadku handlu trytem nie ma pushu, tylko handel po cenach rynkowych.

 

 

Każde działania które mają na celu pushowanie graczy poprzez handel trytem będą traktowane jako push i będą banowane.

I_W_N_F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwolnienie w ten sposób rynku jest złym pomysłem, ewentualnie wprowadzić trzeba automatyczną akceptacje 3 razy na 24h.

Nałożenie bana na 14 dni będzie niczym w porównaniu do ewentualnego zysku np. ze złomowania floty dzięki błyskawicznej pożyczce surowca.

 

 

Deus ponawiam pytanie odnośnie badan, jeśli wprowadzimy (a mam nadzieje ze to będzie na dniach) wielokrotnie skracanie to gracze którzy nie wykupili jeszcze badań będą na dużo lepszej pozycji niż Ci którzy za astaty dokonali skrócenia

więc tutaj też potrzeba ingerencji albo wyłączamy możliwość zakupu badań za astat np. 24h przed wprowadzeniem opcji wielokrotnego skracań albo daj opcję dobrowolnego anulowania zakupionych badań (jednokrotnie dla wszystkich wykupionych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Jak chcę sprzedać tryt, bo potrzebuję deuteru na podstawkę, a dwa dni później kupię tryt, aby skrócić badanie to dostanę bana?  Za co? Za to, że korzystam uczciwie z wolnego rynku? To przecież kpina... I niby jak SGO ma weryfikować kiedy da bana? Jak długo po sprzedaży trytu mam nie móc go potem kupić? Dzień? Tydzień? Miesiąc? To może na tej samej zasadzie zabrońmy pożyczki recyklerów? I tu pożyczka i tu.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Jak chcę sprzedać tryt, bo potrzebuję deuteru na podstawkę, a dwa dni później kupię tryt, aby skrócić badanie to dostanę bana? Za co? Za to, że korzystam uczciwie z wolnego rynku? To przecież kpina... I niby jak SGO ma weryfikować kiedy da bana? Jak długo po sprzedaży trytu mam nie móc go potem kupić? Dzień? Tydzień? Miesiąc? To może na tej samej zasadzie zabrońmy pożyczki recyklerów? I tu pożyczka i tu.

Podkreslam jeszcze raz,uwolnienie rynku trytu to blad.

Umozliwia pozyskanie nawet 500bln deuteru w kilka sekund,co dozwolonym limitem pozyczki sa 3bln.

Wystarczy trzymac w zapasie odpowiednia ilosc trytu,i sobie nawzajem sprzedawac miedzy dwoma graczami

Ja dzisiaj kupuje od lolka i lolek ma surowiec na zbudowanie floty,lolek zlomuje i ma surowiec,zeby jutro kupic odemnie za ta sama cena.(czyli oddaje mi 500bln deuteru).Niby wszystko jest wporzo,ale limit pozyczki to 3bln.Gdyby nie gielda,lolek niemialby szans na zlomowanie za surowiec pozyskany w tenze sposob.

Gielda pod kontrlolom,albo wcale

Edytowane przez dzida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Ale deus napisał, że giełda dalej będzie pod kontrolą SGO.

Wcześniej też mogłeś kupić tryt automatycznie bez akceptacji SGO w kilka sekund jeśli mieścił się w danych widełkach handlu.

Tu zostało zmienione jedynie to, że przekraczając te widełki nie będziesz czekał dnia na akceptacje SGO, ale to nie znaczy, że nie będą oni sprawdzać transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powyzsze nie zmienia faktu,ze gielda to narzedzie do omijania dozwolonej regulaminem wielkosci pozyczki i to w kolosalnym wymiarze.

Czy tego nie widzicie?

 

Moze nie pozyczki,ale dozwolonego transportu surowca w ilosci 3bln deuter

 

Na u8 prym w sprzedazy i kupnie wiedzie winiu i marshal.Ciekawe skad maja ciagle tyle trytu do sprzedazy?

Kupuja wzajemnie(moze nawet pod podstawione osoby,lolek od winia,marshal od lolka.Marshal do bolka,winiu od bolka.A surowiec krazy miedzy dwoma kontami

Cudowne narzedzie,medal dla tego,co to wymyslil

 

Prosze sprawdzic,czy transakcje kupna-sprzedazy nie kraza wokol kont winiu-marshal.Zaloze sie,ze jeden od drugiego kupuje a pozniej sprzedaje,i tym omijaja dozwolony limit 3bln deuteru (u8)

 

Do zgłoszeń służy formularz w grze, a nie temat do którego SGO nawet nie zaglądają

I_W_N_F

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupuje od lolka i lolek ma surowiec na zbudowanie floty,lolek zlomuje i ma surowiec,zeby jutro kupic odemnie za ta sama cena.(czyli oddaje mi 500bln deuteru).Niby wszystko jest wporzo,ale limit pozyczki to 3bln.Gdyby nie gielda,lolek niemialby szans na zlomowanie za surowiec pozyskany w tenze sposob.

Gielda pod kontrlolom,albo wcale

 

No i wszystko w jak najlepszym porządku, po to są sojusze aby sobie pomagać. Zresztą, 500 bln deuteru to co to jest... co drugi gracz ma tyle w banku. I nie ma czegoś takiego jak pożyczka i limit pożyczki. Można dziennie wysłać drugiemu graczowi 3 bln deuteru i koniec kropka, a czy odda, to już jego sprawa. Dla mnie to tworzenie albo martwego przepisu, albo usilne szukanie powodu, do banowania graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzida się boi, ze ktoś jest bardziej inteligentny od niego ;)

 

Transakcje typu pożyczanie surowca są rejestrowane (jak każde inne) i wszelkie takie zagrania będą skutkowały BLOKADĄ wg. regulaminu.

Proszę o zgłaszanie takich sytuacji do SGO.

 

Wytłumacz mi to jak możesz, bo nie mam pojęcia jak to ma działać.

Ktoś już dobrze to podsumował: na jakiej zasadzie SGO będzie podejmował decyzję czy coś jest pushem czy nie? I niby dlaczego nie mogę sobie kupić 300k trytu aby go pół godziny później sprzedać po tej samej cenie? Przecież to nie jest żaden push, bo wszystkie strony wychodzą na 0. Po to jest tryt aby nim handlować. Pushem jest, gdy jeden gracz otrzymuje korzyści a drugi jest stratny. W tej sytuacji nikt nie jest stratny, bo jeden otrzymuje tryt który chce a drugi deuter który chce, więc obaj są zadowoleni. Więc nie jest to push. A jeśli ktoś chce banować za tego typu pożyczki trytu/deuteru, to dodajcie cała podkategorię w regulaminie dotyczącą trytu, bo coś czuję że bardzo szybko może z tego się zrobić mały burdelik i wiele nieporozumień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I niby dlaczego nie mogę sobie kupić 300k trytu aby go pół godziny później sprzedać po tej samej cenie? Przecież to nie jest żaden push, bo wszystkie strony wychodzą na 0. Po to jest tryt aby nim handlować

A chocby dlatego,ze dozwolony limit to 3bln a kupno-sprzedaz pozwala to omijac.

Na u8 winiu sprzedaje

5 Winiu Tryt 120.000 106.800.000.000.000 890.000.000 Kup

kupujesz,zlomujesz i odsprzedajesz

Tak jakby ci wyslal te 100bln,tylko limity omija sie teraz za pomoca gieldy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzida się boi, ze ktoś jest bardziej inteligentny od niego ;)

 

 

Wytłumacz mi to jak możesz, bo nie mam pojęcia jak to ma działać.

Ktoś już dobrze to podsumował: na jakiej zasadzie SGO będzie podejmował decyzję czy coś jest pushem czy nie? I niby dlaczego nie mogę sobie kupić 300k trytu aby go pół godziny później sprzedać po tej samej cenie? Przecież to nie jest żaden push, bo wszystkie strony wychodzą na 0. Po to jest tryt aby nim handlować. Pushem jest, gdy jeden gracz otrzymuje korzyści a drugi jest stratny. W tej sytuacji nikt nie jest stratny, bo jeden otrzymuje tryt który chce a drugi deuter który chce, więc obaj są zadowoleni. Więc nie jest to push. A jeśli ktoś chce banować za tego typu pożyczki trytu/deuteru, to dodajcie cała podkategorię w regulaminie dotyczącą trytu, bo coś czuję że bardzo szybko może z tego się zrobić mały burdelik i wiele nieporozumień.

 

spieriz leci na Ciebie gracz top1 flot Ty pożyczasz szybko od całego sojuszu tryt na wr/flote wystawiając np. 10 000 jednostek 20 razy po cenie np. 20 000 000 000 000 zyskujesz w ten sposób surowce na podstawkę, jeśli   wszystko sie uda to za złom odkupujesz tryt jeśli nie to za jakiś czas możesz go odkupić lub zdemontować wr itd. itp. 

Dla tego tryt powienin być automatycznie akceptowany co jakiś czas

co do ceny to nie powinno sie w nią ingerować

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.