Skocz do zawartości

Gość I_Will_Never_Forget

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Witam,

Pomiędzy dyskusją o niszczeniu planet chciałbym zapytać o wprowadzenie czegoś mniej skomplikowanego.Tematu na forum w którym byłyby podawane największe przyrosty punktowe ogam oraz oddzielnych uni (raz w tygodniu) tak jak to jest na oryginalnym ogame. Oraz statystyk aktywnosci graczy. Tj. Ilu na danym uni jest graczy aktywnych, nieaktywnych, urlopów i jak się to zmienia co jakiś czas.

Pomysł typowo informacyjny bo w rozgrywce to raczej nic nie zmieni, ale z oryginału wiem, że to dobra sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomiędzy dyskusją o niszczeniu planet chciałbym zapytać o wprowadzenie czegoś mniej skomplikowanego.Tematu na forum w którym byłyby podawane największe przyrosty punktowe ogam oraz oddzielnych uni (raz w tygodniu) tak jak to jest na oryginalnym ogame. Oraz statystyk aktywnosci graczy. Tj. Ilu na danym uni jest graczy aktywnych, nieaktywnych, urlopów i jak się to zmienia co jakiś czas.

Pomysł typowo informacyjny bo w rozgrywce to raczej nic nie zmieni, ale z oryginału wiem, że to dobra sprawa.

 

Czy wszystko musi być tak jak w oryginale ?

Ilość osób na urlopie, wystarczy spojrzeć na top 100 i widać gdzie jest niebieski kolor. Ogólnie to na NIE jestem słaby pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Catalyst nie wszystko ale na oryginale gra 80tys ludzi a u nas.. 1tys?

Widocznie czegoś nam brakuje. Skoro będzie Ci przeszkadzał temat na forum bo ani Ty nic nie będziesz musiał robić, ani w grze nic się nie zmieni to nie nie wiem jakimi argumentami się kierujesz.

Jesli wiesz ilu jest nieaktywnych na danych uni to prosze podaj mi liczby, bo ja nie wiem a ciekawi mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up tylko jeszcze pytanie co to zmieni w grze?

ja od kolejnych już statystyk bardziej bym wolał nowości w grze,

tak więc może najpierw skupmy się na tych dwóch pomysłach

http://forum.ogam.online/topic/18718-niszczenie-planet-graczy-niekatywnych/

http://forum.ogam.online/topic/18371-points-of-interest/

 

a później zajmijmy się kolejnymi statystykami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.