Skocz do zawartości

Połączenie u6 z u7


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej łączyliśmy uniwersa istniejące wiele lat. Tutaj mamy u7 - tylko jeden rok istnienia i u6 - 2 lata, co oznacza dwukrotną przewagę (jak nie więcej).

Pewnie całe TOP100 u7 spadnie o jakieś 50-100 pozycji.

 

Jak widać są osoby które by wolały nieco zwolnić, za to mało kto by jeszcze przyspieszał floty.

Widać też chęci demontu floty. Chcąc zwiększyć aktywność po połączeniu nie zdziwiłbym się jakby spadła :P

 

Przypomnę, że padały propozycje aby otworzyć nowe uni o bardzo niskiej prędkości flot. Ot tako nawet teraz dla testu, jak się będzie grało, jak z ilością flot będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ok jest takie polaczenie.

U6 jest wymarle, a topka na U7 sie czuje troche za pewnie, wiec przyda jej sie jakis godny przeciwnik

Niech  topka z U7 troche potrzesie gaciami

: DDDDDDDDDDDD

 

 

a czy farmy z u6 moglyby byc automatycznie przeniesione na U7?

Edytowane przez byczydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie przechodzę ! zostaje na uni 6 do konca... poźniej jak już nikogo nie będzie usunę planety. Bo już mnie to łączenie ze słabym uni 7 denerwuje , skończę z tym serwerem trzeba będzie wrócic do starego ogame.
Uni 6 nie jest wymarte , tylko uni 7 jest bez sensu z ta prędkością od samego początku... a "starsi" gracze sa na uni 7? hahahaha dobre.... to ciekawe co sie powie o graczu na uni 6?

Ja nie bede miał co farmić na uni 7... więc bedzie koniec gry.






[ciach]

 

 

 

I_WIll_Never_Forget

Upomnienie za wulgaryzmy + spam




  Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linq i po co Ci to ? Ty jesteś na nie ja jestem na nie, topka U7 jest na nie, admin jest na tak i to wystarczy, chciałbym aby deus podał nicki osób które głosowały aby można było dokonać weryfikacji, bo jak widzisz... większość jest na nie, a jednak glosowanie było na tak.

U7 nazywasz lamerskim, nie będę wdawał sie w szczeniackie zabawy słowne, my na u7 bawimy sie nieźle, są dwa silne sojusze, które rywalizują ze sobą FLOTAMI i wejście graczy z U6 zaburzy całą zabawę, połączenie tak ale za 6 miesięcy jak powstanie u9 i jak u7 zacznie wymierać tak jak to jest z u6 obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linq i po co Ci to ? Ty jesteś na nie ja jestem na nie, topka U7 jest na nie, admin jest na tak i to wystarczy, chciałbym aby deus podał nicki osób które głosowały aby można było dokonać weryfikacji, bo jak widzisz... większość jest na nie, a jednak glosowanie było na tak.

U7 nazywasz lamerskim, nie będę wdawał sie w szczeniackie zabawy słowne, my na u7 bawimy sie nieźle, są dwa silne sojusze, które rywalizują ze sobą FLOTAMI i wejście graczy z U6 zaburzy całą zabawę, połączenie tak ale za 6 miesięcy jak powstanie u9 i jak u7 zacznie wymierać tak jak to jest z u6 obecnie.

Dla mnie uni 7 było od samego początku nie udane ( i dlatego tam przestałem grać ) , ale jednak no że gracie to należy sie szacunek. Poniosły mnie słowa że uni 6 wymiera... guzik prawda u nas sa też dwa sojusze , gdzie narazie każdy zbiera surkę to jest cisza przed burzą , trzeci Wataha tez jest i ciekawe czy oni nie zaczną grac flota po wakacjach  . Tym bardziej na uni 6 jest wiecej idlaków i to z dobrym eko gdzie tutaj dużo osób farmi . Więc te słowa trochę nie na miejscu że wymiera. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam ze to bez sensu... Po statystykach zaraz widać ze gracze z u6 mają we flocie 3 krotna przewagę nad u7... A jeszcze dochodzi do tego bank... Pewnie stać ich na podwójnie flot... I jak u7 ma z nimi rywalizować????

 

Druga sprawa np ja mam konta na obydwu uni na u6 w miarę rozwiniete eko a na u7 flote i cos tam w banku... I nie chce rezygnować z któregos z tych kont...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no już napisze bo mnie bierze

ja zacząłem grać na uni 6 jak już było rozwinięte

i cierpliwie goniłem topkę 

Teraz słyszę że spadnę parę miejsc w statach 

bo na uni 7 są gracze z większą iloscią pkt

to jeszcze oni chcą bonusy

to ja też chcę taki bonus

inaczej to będzie paranoja/przekręt/itp/itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, Uni7 ma stratę w stosunku do U6, ale nie dramatyzujmy.... na U6 mamy jedną dużą flotę, która daje Nam przewagę, ale gdyby jej nie liczyć, to sojusze z uni7 są silniejsze. Podejrzewam, że po połączeniu zacznie się polowanie na top1 flot. Inna sprawa, że znajac życie sojusze się wymieszają, tu fuzja, tam fuzja...

 

Banki? Podejrzewam, że na obu uniwersach te banki są spore - na uni6 niektórzy już kilkukrotnie swój bank opróżnili po stracie floty. Jedyna wyraźna przewaga U6 to ekspedycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak farmy przejdą to ja też , inaczej nie da rady :]   ale to nie jest postanowione czy przejdą bo w późniejszej fazie bedzie ankieta jakie top przenieść więc to potrwa ;][ciach]


edit:

Poczekamy zobaczymy co dalej będzie ...

bez odbioru

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.