Skocz do zawartości

Połączenie u6 z u7


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takim wyniku ankiety nie widzę sensu w przenosinach. Nie powinno się sumować obydwu uniwersów jako jeden wynik ankiety. Prędkości są różne a na uni 7 jest tylko 56/44. Prawie połowa będzie niezadowolona. Powinno się zaniechać łączenia.

 

zgadzam sie w 100%, jednak nie wiem co będzie za 6-8 miesięcy

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest jeszcze ustalone jaka prędkość zostanie ustawiona to ciężko w ogóle oddać głos.

 

Ankieta z 3 opcjami mogłaby się przydać:

1. łączyć, prędkość x50

2. łączyć, prędkość x100

3. bez łączenia

 

Z 2 strony łatwo się domyślić jakie będą wyniki ;D

 

BTW, ściągamy nowych graczy dając im równe szanse na starcie, by później i tak przenieść ich na stare uni... :|

Takie wciskanie kitu, że niby ktoś jest TOP10, a w rzeczywistości jest TOP40 ale dowie się o tym po połączeniu.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilościowo to jak to się przekłada? Ile osób wzieło udział w ankiecie?

Wydaje mi się, że z 200 aktywnych na u6 i 200 aktywnych na u7 zrobi się 300 aktywnych osób na połączonym uni bo nie oszukujmy się, duża część najaktywniejszych kont, to osoby, które grają na obu universach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Panowie to wolicie kisić się na swoich uni i czekać aż uni umrze tylko po to by nie połączyć się z sąsiednim uni ponieważ spadniecie kilka pozycji w rankingu?

Teraz i tak uni wegetują, może to łączenie będzie rodzajem przebudzenia, choć na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

To może na prawde warto zastanowić się nad tą rekompensatą.

Łączenie polegałoby na przeniesieniu u7-->u6 i wtedy gracze którzy przenieśli konta dostawaliby do banku określoną ilość surowców która choć w małej części zrekompensowałaby rok gry mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komedia...  O czy Ty mówisz jaka rekompensata ? jak jeszcze możemy wam dobrze zrobić ? Grą powinniście nad robić :| bo uznaje że umiecie grać :] To ciekawe jak to będzie wyglądało wobec nas gdzie mamy więcej rok  intensywnej  gry , co wam się tylko przeleje do banku. Weź się zastanówcie a później piszcie. 

bez komentarza dalej...

Edytowane przez linq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komedia...  O czy Ty mówisz jaka rekompensata ? jak jeszcze możemy wam dobrze zrobić ? Grą powinniście nad robić :| bo uznaje że umiecie grać :] To ciekawe jak to będzie wyglądało wobec nas gdzie mamy więcej rok  intensywnej  gry , co wam się tylko przeleje do banku. Weź się zastanówcie a później piszcie. 

 

bez komentarza dalej...

dla tego wstrzymajmy sie jeszcze z połączeniem uni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem dlatego ankietę na sierpień, a w tym czasie byśmy tutaj ustalili jej szczegóły.

Będzie nowa ankieta, która będzie zawierała więcej pytań, nie tylko TAK lub NIE.

Głosy będą liczone w inny sposób, stały gracz będzie miał wartość 1, miesięczny powiedzmy 0.5 a nowo zarejestrowany nie będzie w ogóle miał prawa głosu.

Teraz ciężko sprawdzić prawie 500 oddanych głosów pod kątem tego, czy nie jest to konto nowo zarejestrowane, czy przejęte proxy itd.

 

Do nowej ankiety na pewno dojdzie pytanie, jaką prędkość zostawiamy (ja jestem za tą z u6), jaki posiadasz staż gry, czy posiadasz konta na obu uniach.

Może ktoś ma lepszy pomysł na połączenie uniwersów, niż do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli połączenie będzie na zasadzie iż gracze z 7 przenoszą sie na 6 (z ustawieniami 6) to co się stanie z universum 7 i graczami którzy nie mają ochoty na gre na ustawieniach 6 i pozostaną na 7 ?

 

Co do ankiety to może zrobić w postaci otwartej, tak aby było wiadomo kto się chce przenieść to nie są wybory i głosowanie nie musi być "tajne" fajnie gdyby zrobić zakładkę w postaci top graczy połączonych uni 6 i 7 wszyscy wiedzieli by czy warto to zrobić, bo np. jeśli top flot z 7 zostanie na 7 to gracze z 6 nie będą naciskać na połączenie uni na tym etapie gry bo co im po top 100-200 czy framach ktore mają polowe tego co na 7

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komedia...  O czy Ty mówisz jaka rekompensata ? jak jeszcze możemy wam dobrze zrobić ? Grą powinniście nad robić :| bo uznaje że umiecie grać :] To ciekawe jak to będzie wyglądało wobec nas gdzie mamy więcej rok  intensywnej  gry , co wam się tylko przeleje do banku. Weź się zastanówcie a później piszcie. 

 

bez komentarza dalej...

[wymoderowano]

Podkreślam jeszcze raz w proponowanej formie połączenie uni nie ma sensu.

 

//warn za spam (treści wymoderowanej)

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I co z tym połączeniem 

I_WIll_Never_Forget

Jeśli Deusx nie zamieścił innych informacji to widocznie takich nie posiada i nic w temacie łączenia się nie zmieniło. Nie ma potrzeby pisania kilku postów pod rząd. Nauczmy się cierpliwości.

//Upominam za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że nic nowego nie wymyślimy.

 

Będzie połączenie u6 z u7.

Na uniwersum 7 zostanie wprowadzona zmiana w prędkościach flot (wartości takie same jak z u6, czyli nieco szybciej).

Gracze z u6 będą mogli dołączać do uniwersum 7.

 

Jeżeli nikt nie napisze powodu, który byłby na tyle ważny aby procedurę zatrzymać, opcja pojawi się jutro w godzinach porannych (8 do 10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że nie jest fer to iż gracze posiadający konto o rok dłużej dołączają do U7 bez wyrównania szans wynikających z lepszych farm, promocji, dłuższego czasu na rozwój itd. do tego zmiana prędkości uni mi zupełnie nie leży, przyzwyczajony byłem do tych z U7, jeśli już do połączenia ma dojść bo administracja korzysta z zapisu w pkt. 7. regulaminu tj. Właściciel zastrzega sobie prawo do modyfikacji parametrów serwisu w ramach usługi ogólnej wnoszę o możliwość darmowego demontu floty dla graczy z u7. Pozwoli to na zapoznanie się z nową prędkością gry i nabyciu niezbędnych umiejętności w jej obsłudze przy nowych prędkościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że nie jest fer to iż gracze posiadający konto o rok dłużej dołączają do U7 bez wyrównania szans wynikających z lepszych farm, promocji, dłuższego czasu na rozwój itd. do tego zmiana prędkości uni mi zupełnie nie leży, przyzwyczajony byłem do tych z U7, jeśli już do połączenia ma dojść bo administracja korzysta z zapisu w pkt. 7. regulaminu tj. Właściciel zastrzega sobie prawo do modyfikacji parametrów serwisu w ramach usługi ogólnej wnoszę o możliwość darmowego demontu floty dla graczy z u7. Pozwoli to na zapoznanie się z nową prędkością gry i nabyciu niezbędnych umiejętności w jej obsłudze przy nowych prędkościach. 

myślę że Mr napisał wystarczająco zrozumiale dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa największe sojuszu z uni7 są PRZECIWKO POŁĄCZENIU i to na pewno nie na takich zasadach.

Po pierwsze uni7 ma o rok mniej od uni6. Tym samym różnica w punktach,badaniach,kopalniach,flotach i we wszystkim innym jest znacząca.

Po drugie dlaczego to my mamy zmieniać prędkość?Jakiż to jest powód?

Po trzecie to uni6 zdycha, nie uni7 - MY NIE POTRZEBUJEMY ŻADNEGO ŁĄCZENIA. Bawimy się świetnie sami ze sobą :)

Po czwarte powtórzę to jeszcze raz NIC NIE ZOSTAŁO ZAPROPONOWANE W UNI7 by zachęcić Nas do połączenia. W takiej formie łączenie nie ma sensu.


Deus masz swoje powody. Postaw się czasami na miejscu gracza.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.