Skocz do zawartości

Błąd pola planet


Gość dzida

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie sytuacja jest prosta osoby co musialy wybudowac teraformer powyzej 10lvl powinny dostac surowce za kazdy kolejny lvl. Bo tak jak ja wybudowalem. A 26 bylo ladne top 1 z ogromna przewaga ale teraz cale top 20 mialo to za darmo i zyskalo dzieki temu 15bln dexy za nic i wsadzili wszystko w kopalnie. Czyli stracilem przez opieszalosc adm 2tygodnie gry na budowanie teraz kopalni do kolejnego zadania.

Ps

Przepraszam za bledy ale z tel sie ciezko pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola planet nie były wzięte pod uwagę podczas modyfikowania zadań (czasu zmiany a naprawy błędu).

Dlatego m.in. reszta zadań jest zablokowana do momentu poprawy każdego szczegółu.

 

Czyli widzę, że norma. Po co w takim razie był temat o propozycje zmian, skoro przez MIESIĄC nie udało się dograć takich pierdół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że norma. Po co w takim razie był temat o propozycje zmian, skoro przez MIESIĄC nie udało się dograć takich pierdół?

 

Przez błąd może się nie wgrać, nie dograć lub napisać plik (mój lub systemu). Nie rozumiem po co takie pytania zadawać i spamować, bo post ten nic nie wnosi do tematu.

Jeżeli ktoś miał możliwość wykonania zadania za "półdarmo", to nie jesteśmy w stanie zabrać mu surowca, bo mógł już go wydać.

Kto pominął zadanie, zostanie mu ono wypłacone.

Kto wykonał zadanie na obecnych zasadach dostanie dodatkowe wynagrodzenie do banku, które zostanie obliczone wg. Neriela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus, ty ciągle masz jakieś błędy, niedopisane pliki i różne cuda. Start Uni8 schrzaniłeś dokumentnie, nie tylko złymi wartościami planet na początku, a teraz masz okazję wypić nawarzone przez siebie piwo - a konkretniej wkurzenie graczy. Ja już podziękowałem za grę, dalej realizuj ambitne projekty tłumaczenia gry, podczas gdy sam silnik leży, kwiczy i niedomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ominął zadanie to jego problem. Ja usunąłem rozbudowaną kolonie w którą włożyłem kilka bln i przez 1-2 godziny szukałem planety 365+ pól. Później przez kolejne 6-8godzin rozbudowywałem tam terraformer na 23 poziom żeby wykonać zadanie. Ktoś kto nie zrobił zadania teraz dostanie surkę za free ? To po kiego c... zmarnowałem te kilka godzin z życia.
Każdy ma inny punkt widzenia, ale wszystko rozpoczęło się po błędzie Szefa. Jedni muszą wydać kilka bln więcej i znaleźć planetę, inni dostali wszystko za free bo już mieli wymagane pola. Komuś się nie chciało spędzić tych 10godzin żeby zrobić planetę 480 pól i nie wydał na to powiedzmy 3bln deuteru to ma stratę 15bln dexu proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez błąd może się nie wgrać, nie dograć lub napisać plik (mój lub systemu). Nie rozumiem po co takie pytania zadawać i spamować, bo post ten nic nie wnosi do tematu.

Jeżeli ktoś miał możliwość wykonania zadania za "półdarmo", to nie jesteśmy w stanie zabrać mu surowca, bo mógł już go wydać.

Kto pominął zadanie, zostanie mu ono wypłacone.

Kto wykonał zadanie na obecnych zasadach dostanie dodatkowe wynagrodzenie do banku, które zostanie obliczone wg. Neriela.

 

Czytajcie poprzednie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ominął zadanie to jego problem. Ja usunąłem rozbudowaną kolonie w którą włożyłem kilka bln i przez 1-2 godziny szukałem planety 365+ pól. Później przez kolejne 6-8godzin rozbudowywałem tam terraformer na 23 poziom żeby wykonać zadanie. Ktoś kto nie zrobił zadania teraz dostanie surkę za free ? To po kiego c... zmarnowałem te kilka godzin z życia.

Każdy ma inny punkt widzenia, ale wszystko rozpoczęło się po błędzie Szefa. Jedni muszą wydać kilka bln więcej i znaleźć planetę, inni dostali wszystko za free bo już mieli wymagane pola. Komuś się nie chciało spędzić tych 10godzin żeby zrobić planetę 480 pól i nie wydał na to powiedzmy 3bln deuteru to ma stratę 15bln dexu proste.

 

Równie dobrze można odwrócić twoje pretensje i powiedzieć, że to twój problem, że się pospieszyłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można odwrócić twoje pretensje i powiedzieć, że to twój problem, że się pospieszyłeś. 

 

dostosotawl sie do sytuacji, podobnie jak wileu innych graczy

 

Deusx ewentualne dodatkowe wynagrodzenie proszę ustalić również z nami, przez to zadanie którego w zasadzie miało nie byc wiele osob straciło, czas, surowce, kolonie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. Neriel ustali co dostaniemy wzamian za usunięcie kolonii żeby zrobić zadanie i za poświęcony czas na szukanie i rozbudowywanie od nowa.

@Fenrir jak możesz mówić, że się pospieszyłem jak wcześniej nie było jeszcze wiadomo, że jak sobie nie zrobię tego zadania to dostanę za nie surowce. Gdybym wiedział to miałbym je w d.. w zadzie i nie poświęcałbym czasu żeby je robić.

Dobra czekamy(z 5 lat pewnie), zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wytłumaczę wszystko, bo niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem.

 

1. Osoby, który wykonały zadanie "za darmo", mają surowce z zdania, nic poza tym.

2. Osoby, które pominęły zadanie, dostaną za nie wynagrodzenie.

3. Osoby, który wykonały zadanie na obecnych zasadach pól planet, dostaną dodatkowe wynagrodzenie.

Dodatkowo:

4. Osoby, które powiększyły pola planet w sklepie, mogą różnice po zmianie zwrócić na swoje konto - czyli z 300 zmieniliśmy Ci na 350, w międzyczasie powiększyłeś o 50 pól i masz 400, chciałeś 350 - 50 pól Ci cofniemy i 10 astatów zwrócimy.
 

A jak się komuś nie podoba nic, to niech złoży skargę w dziale skargi, a nie spamuje w tym temacie, dodatkowo niech przejdzie na oryginał, tam nie będzie miał takich problemów (a jak ktoś na oryginale grał przez pierwsze lata to doskonale wie, że tam były podobne problemy, mimo, że pracuje tam sztab pracowników z kwalifikacjami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.