Skocz do zawartości

Błąd pola planet


Gość dzida

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z błędem w grze zwracam się z prośbą o przyznanie mi w ramach rekompensaty 90 astat.

 

Problem polega na tym, że u8 wystartowało z bugiem wielkości planet, skolonizowałem 9 planet o wielkości i temperaturze  wydawałoby się maksymalnej.

9 planet licząc po + 50 pola z każdej planety to 450 pola.

1 astat to 5 pola

 

9x10=90

 

Informacja, że bląd poprawiony administracja sobie może zachowac dla siebie, ja oczekuję rekompensaty. Policząc po 5 pola za 1 astat wychodzi na planetę po 10 astat.

 

 

edytowanie:

kolonizowałem na 13 pozycji

Edytowane przez dzida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest...topka ktora od 1 sekundy nowego uni młóciła gale jak rolnik zborze jest o niebo lepiej ustawiona od reszty...ale co tam to tylko gra.... :)

ja jestem lepiej ustawiony? kolonizuje bardzo zimne planety i jestem w plecy po 50-60 pól na każdej planecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy się zdarzają, szczególnie gdy chce się dopiąć wszystko na ostatni guzik a pracy co nie miara.

Jak ktoś chciał być top 1, to nie miał czasu na bawienie się w maksymalną ilość pól na planecie. Co lepsze wylosowało się to zostawiał i kolonizował dalej. Ty masz czas na bawienie się i jak będziesz miał te 50 pól mniej, to co za różnica, skoro tak czy owak masz powiedzmy 350 pól.

 

Ale można przecież to wykorzystać, upomnę się o darmowe astaty i nie będę musiał płacić. Tutaj każdy może grać za darmo, nikt z naszej ekipy nawet podtekstem nie próbuje kogoś namówić na wpłatę gotówki. Nie faworyzujemy graczy płacących, nie traktujemy inaczej tych nic nie płacących (po prostu każdy gracz jest identycznie traktowany). Często dajemy darmowe astaty za jakąś pracę na rzecz naszej gry. Jednak wymuszanie astatów na byle błędzie uważam za grubą przesadę. Mogłeś sobie dać jedną pozycję wyżej i byś miał to samo. Za ten czas, gdzie byś doszedł do momentu zabudowy miałbyś tryt na oziębienie. Szczególnie w czasie, kiedy wystartowało nowe uniwersum i wszyscy wierzymy w to, że uda się finansowo utrzymać serwer z obecnej formy sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie bany w grze za wykorzystanie błędu w grze. Pozycje 7 sa większe niż teraz dostępne

 

No akurat to nie był błąd gry, tylko niedopatrzenie administratora - raczej nie masz wglądu w kod by stwierdzić, czy to błąd, czy nie.

 

EDIT: deusx, nie zmienia to faktu, że to błąd to z waszej strony, mimo iż czasu było dużo na przygotowanie. I nie mówię nawet o astatach jako rekompensacie, ale o czymś, co po prostu by zmyło to niedopatrzenie. Bo taktyka "chcieliśmy dobrze, trudno, wypchajcie się" to nie jest dobry pomysł.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie , Szanowny Panie, że nie każdy kolonizował planety na 7 pozycji czy gdzie tam te 450 pól występuje, bo np ja kolonizuję same zimne i jestem w plecy po 50-60 pól, a mieć 180 czcy 250 pól to jest ZNACZNA różnica i bez ASTATÓW się nie obejdzie. Także przegięciem jak już jest to, że popełniając błąd, przez który ktoś cierpi i chce za to rekompensaty nazywasz to przegięciem. To tak jakbyś z wypłaty dostał 900zl zamiast 1200zł a ktoś inny dostał tą różnicę bo szef się pomylił, ale jak pracownik idzie po swoje to szef nazywa to przegięciem.

 

Byle błąd........ 50 pól przy planecie 180pól, a co tam 6zł na planetę.

Błędy się zdarzają, szczególnie gdy chce się dopiąć wszystko na ostatni guzik a pracy co nie miara.

Jak ktoś chciał być top 1, to nie miał czasu na bawienie się w maksymalną ilość pól na planecie. Co lepsze wylosowało się to zostawiał i kolonizował dalej. Ty masz czas na bawienie się i jak będziesz miał te 50 pól mniej, to co za różnica, skoro tak czy owak masz powiedzmy 350 pól.

 

Ale można przecież to wykorzystać, upomnę się o darmowe astaty i nie będę musiał płacić. Tutaj każdy może grać za darmo, nikt z naszej ekipy nawet podtekstem nie próbuje kogoś namówić na wpłatę gotówki. Często dajemy darmowe astaty za jakąś pracę na rzecz naszej gry. Jednak wymuszanie astatów na byle błędzie uważam za grubą przesadę. Mogłeś sobie dać jedną pozycję wyżej i byś miał to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy się zdarzają, szczególnie gdy chce się dopiąć wszystko na ostatni guzik a pracy co nie miara.

Jak ktoś chciał być top 1, to nie miał czasu na bawienie się w maksymalną ilość pól na planecie. Co lepsze wylosowało się to zostawiał i kolonizował dalej. Ty masz czas na bawienie się i jak będziesz miał te 50 pól mniej, to co za różnica, skoro tak czy owak masz powiedzmy 350 pól.

 

Ale można przecież to wykorzystać, upomnę się o darmowe astaty i nie będę musiał płacić. Tutaj każdy może grać za darmo, nikt z naszej ekipy nawet podtekstem nie próbuje kogoś namówić na wpłatę gotówki. Nie faworyzujemy graczy płacących, nie traktujemy inaczej tych nic nie płacących (po prostu każdy gracz jest identycznie traktowany). Często dajemy darmowe astaty za jakąś pracę na rzecz naszej gry. Jednak wymuszanie astatów na byle błędzie uważam za grubą przesadę. Mogłeś sobie dać jedną pozycję wyżej i byś miał to samo. Za ten czas, gdzie byś doszedł do momentu zabudowy miałbyś tryt na oziębienie.

 

na podstawie w/w argumentów stwierdzam iż nie ma Pan pojęcia o ustawieniach jakie są na U8, lub -20 (dla 350 pol) jest dla Pana zimną kolonią Panie administratorze gry.

 

Wg. regulaminu za znaleziony błąd należy się nagroda w postaci astat więc jeśli ktoś takowy zgłosił i została wprowadzona poprawka niwelująca go (czyli błąd był) to nagroda się należy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego deus podałeś gdzies tam wielkości planet, które nijak miały się do kilku dni po starcie uniwersum. Zrekompensuj swój błąd i po sprawie.

 

Ja oczekuję w ramach rekompensaty 90 astat. Kupiłem tu sms za 9pln ale w razie nie otrzymaniA REKOMPENSATTY za stracone pola w wyniku twojego błędy, bo to nie błąd gry a twój, bo zapomniałes doda cos tam to sobie daruję to fatalne u8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy skolonizowali planety ponad limit (obecny), będą je mieli zmniejszone. Bo działając odwrotnie trzeba wprowadzić ponownie stary podział planet. Zostali wszyscy poinformowani jakie będą limity i mimo, że mają większe to trzeba się dostosować do nowych zasad, który były pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co będę miał za to że kolonizowałem planety duużo mniejsze niż ustawienia które powinny być? Sprawdź proszę pozycje 13, jakie były a jakie są teraz ustawienia. Dalej uważam się za poszkodowanego. Działajmy w dwie strony, a nie tylko w jedną. 

Ci, którzy skolonizowali planety ponad limit (obecny), będą je mieli zmniejszone. Bo działając odwrotnie trzeba wprowadzić ponownie stary podział planet. Zostali wszyscy poinformowani jakie będą limity i mimo, że mają większe to trzeba się dostosować do nowych zasad, który były pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy skolonizowali planety ponad limit (obecny), będą je mieli zmniejszone. Bo działając odwrotnie trzeba wprowadzić ponownie stary podział planet.

 

ale jaja ;P nie no zostawi im to ich szczęście, jak już pisałem nagroda należy sie osobie która zgłosiła błąd, a ja nic nie chce wiec niech zostanie jak jest bo się cyrk robi, komu nie odpowiada jego strata mógł rejestrować się od początku uni.  

Uprzedzam pytanie nie mam takiej kolonii :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ja co będę miał za to że kolonizowałem planety duużo mniejsze niż ustawienia które powinny być? Sprawdź proszę pozycje 13, jakie były a jakie są teraz ustawienia. Dalej uważam się za poszkodowanego. Działajmy w dwie strony, a nie tylko w jedną.

 

Popieram

Proszę o 90 astat albo o podniesienie moich 9 planet o przynajmniej 50 pola. Nie mam zamiaru bulic w astatty z powodu błędu w grze. zamierzonego czy nie to już nie wnikam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram

Proszę o 90 astat albo o podniesienie moich 9 planet o przynajmniej 50 pola. Nie mam zamiaru bulic w astatty z powodu błędu w grze. zamierzonego czy nie to już nie wnikam

 

Myślisz fakty, to nie jest błąd gry, to poprawne ustawienie. Błąd załapali Ci, co mają za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mieli np. 280 tam gdzie max miał być 250 to można dać im to 250 i po problemie. Nie będą w takiej sytuacji mieli nic ponad zaplanowane ustawienia.

Planując mieć np. 280 pól skąd ludzie mieli wiedzieć, że muszą znaleźć 330, bo zostanie taka planeta pomniejszona?

Zwłaszcza, że forum nie każdy musi czytać - wcale nie musieli znać limitów jakie na u8 zostały ustawione.

 

Ludzie padli ofiarą błędu, na ich korzyć co prawda ale nie mogli być świadomi jak administrator na ten błąd zareaguje. Za co ich karać każąc od nowa się zabudowywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie znajda placzki co im żal d.. ściska bo ktoś ma lepiej. Jest to serwer prywatny który ktoś robi tylko dlatego ze jest zasascynowany tą grą i próbuje to w jakiś sposób ogarniać ale wy tego nie rozumiecie tylko wolicie plakać i narzekać 

bład to błąd, jak ktoś jest poszkodowany to chyba mam prawo rościć prawo do tego co mi się pierwotnie należy. Osobie której złodziej coś ukradł też powiesz że płacze bo ktoś może mieć lepiej z takeiego czy innego powodu który nie powinien mieć miejsca? Poza tym z tego co wiem to błąd powinien być zgłaszany.  I nawiasem mówiąc nie mam lepiej tylko gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[treść napisana przez złe zrozumienie błędu - wymoderowano]

 

Jak Ci bank za dużo pieniędzy wypłaci, to musisz oddać - tutaj będzie tak samo. Błąd na czyjąś korzyść nie oznacza, że może to zatrzymać. Obecnie tak czy inaczej nikt nie ma zabudowanej planety (chyba, że ktoś ma 100 pól, ale taka osoba kompletnie mija się z tym błędem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bład to błąd, jak ktoś jest poszkodowany to chyba mam prawo rościć prawo do tego co mi się pierwotnie należy. Osobie której złodziej coś ukradł też powiesz że płacze bo ktoś może mieć lepiej z takeiego czy innego powodu który nie powinien mieć miejsca? Poza tym z tego co wiem to błąd powinien być zgłaszany.  I nawiasem mówiąc nie mam lepiej tylko gorzej. 

 

Neriel powtarzam, NIE WSZYSCY NA TYM SKORZYSTALI! Są tacy którzy są przez to stratni. cytuję 

13) 270

14) 260

15) 250

- to sa wartości jakie powinny być.

 

13) 220

14) 190

15) 160

- watości jakie były. Kolonizując planety na pozycji 13 jestem w plecy na każdej po 50pól mniej więcej. Czy to jest uczciwe, że innym cos zostaje zabrane a tym którzy powinn mieć coś więcej już o nich się nie pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno być:

 

 

deusx, dnia 01 Cze 2014 - 08:50, napisał: snapback.png

Rozkład planet na uniwersum 8 będzie zwierał następujące wartości:

 

1. 240

2. 260

3. 280

4. 300

5. 320

6. 350

7. 370

8. 350

9. 320

10. 300

11. 290

12. 280

13. 270

14. 260

15. 250

 

w tym zadanie z kolonizacją planet ponad 450 zostanie usunięte. Pozycje 5-9 zapewnią nam bezstresowe rozwinięcie planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.