Skocz do zawartości

Mapa universum


EMSI

Rekomendowane odpowiedzi

jest to banalnie proste , klikam kilkanascie razy w backspace przed wyslaniem pierwszej fali i da sie to zrobic bez zadnego problemu 

 

jak ktos chetny zobaczyc takie czary to prosze o pw na u7 :)

ze co ? opisz dokładniej jak możesz bo nie bardzo rozumiem... chyba ze to jakaś mega tajemnica wysyłanie szperaczy w 1s

 

kotello jak masz jakieś problemy to idź do lekarza a nie sie na forum wyżalasz

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 astaty ? za mape jednego gracza ? jakiś żart !

 

1 zł = 5 astatów i niby jeden gracz ( wszystkie jego kordy ) które już się nie zmienią bo ma wysokie eko i nie bedzie likwidować co chwile i zmieniał.

 

ma kosztowac około 25 groszy ?

 

minimum 25 astatów....

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Nie możesz kupić tylko dwóch astatów. A nikt nie da 25 astatów za jednorazowe użycie oficera. Koordy planet gracza który ma wysokie eko możesz sobie szukać stopniowo (co nie jest trudne). Tu akurat jest mowa o koordach flotowych. Poza tym mapy danych uniwersów już są, tzn znajdują się już wszystkie koordy dobrych ekowców, więc powtarzam raz jeszcze - tu chodzi o flociarzy....

 

 

@edit:

wysyłanie kilku fal w ciągu jednej sekundy jest możliwe przy użyciu klawisza F5 lub autoodświeżacza

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co debatować nad ceną, tylko nad wprowadzeniem opcji.

 

Początkowo byliśmy przeciwni, jednak mapy tak czy inaczej powstają, więc czemu mają być wspierane te nieoficjalne a cierpieć na tym gra, czyli głównie gracze niedoświadczeni, którzy nie mają do tego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Sarius, namęczyłem sie zrobić mapke, co prawda jest lepsza bo mam wszystkich graczy.... Ale jak już macie ją zrobić, a widzę, że bedzie to po dobrej cenie (czyli wysokiej), żeby wyrównać graczy którzy tego nie będą kupować - a żeby było po równo ich praca włożona w kład robienia mapki do Astatów... i posiadanie w kilka sekund

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na nie , zrobienie mapy uniwersum to nie jest wielki problem ( dla mnie góra 10 min na galaktykę inni gracze mogą pewnie szybciej , nie wnikam , lepiej dla nich :P )

Nie ułatwiajmy za bardzo tej gry , żeby za parę zł mieć możliwość znalezienia dowolnego gracza

 

PS. Tak na marginesie Karaluch , to o ile się orientuję używanie auto-odświeżacza jest zabronione , ale mogę się mylić

 

edit: przepraszam za pomyłkę oczywiście chodziło o 10 min na galaktykę , już poprawione 

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak wprowadzić automatyczny system obrony przed zniszczeniem floty ASOPZF, płacisz 20 astatów i jak przeciwnik leci na Ciebie z misją atakuj to Twoja flota wysyłana jest automatycznie na Fs :offtopic::ok:

 

w sumie to wprowadzajcie co chcecie szybciej floty padną i zostanie samo eko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mapy robicie to również przenoszenie planet wchodzi w grę.

Jak dla mnie pomysł beznadziejny z tymi mapkami uniwersum jeszcze automatyczne wpłacanie i opłatę roczną żeby się samo konto rozwijało i będzie super.

Jakim cudem będzie więcej flot powiedzcie mi skoro teraz przykładowo 100 graczy będzie wchodzić, mapka, skany i po robocie zrobią sobie linki do skanów i będą skanować wszystkich w 2 min. To przykładowo jeśli ktoś zapomni albo zostawi flotę to nie będzie jej miał.

Chcecie więcej flot zróbcie pakiety dla flotowców lub happy hour np budując 50 mld ow dostajesz gratis 10mld itp itd

W złym kierunku to idzie, myślcie ludzie nad reklamą, to i zyski deus będziesz miał większe i gracze lepszą grę bo z mojego pkt widzenia to jest największy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na nie , zrobienie mapy uniwersum to nie jest wielki problem ( dla mnie góra 10 min na uniwersum inni gracze mogą pewnie szybciej , nie wnikam , lepiej dla nich :P )

Nie ułatwiajmy za bardzo tej gry , żeby za parę zł mieć możliwość znalezienia dowolnego gracza

 

PS. Tak na marginesie Karaluch , to o ile się orientuję używanie auto-odświeżacza jest zabronione , ale mogę się mylić

 

W 10 minut robisz mapę całego UNIWERSUM ? Czy ja tutaj widzę przyznanie się do używania dodatkowego oprogramowania czy co ? 

Bo wg. mnie własną ręką to po prostu niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 10 minut robisz mapę całego UNIWERSUM ? Czy ja tutaj widzę przyznanie się do używania dodatkowego oprogramowania czy co ? 

Bo wg. mnie własną ręką to po prostu niemożliwe

Też tak myślę że coś

 

Też jestem na nie , zrobienie mapy uniwersum to nie jest wielki problem ( dla mnie góra 10 min na uniwersum inni gracze mogą pewnie szybciej , nie wnikam , lepiej dla nich :P )

Nie ułatwiajmy za bardzo tej gry , żeby za parę zł mieć możliwość znalezienia dowolnego gracza

 

PS. Tak na marginesie Karaluch , to o ile się orientuję używanie auto-odświeżacza jest zabronione , ale mogę się mylić

Fajnie że ja siupie 38 min nowy rekord. jedna gale a Ty uni w 10 min... Może powiesz mi mistrzu myszy jak to robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocikola - to tak czy siak naprawdę wolno Ci idzie :)

Ja robiłem mapy może ze 4-5x w życiu, ale zawsze schodziło mi około 18-20 minut na gale :)

Przy zawzięciu i współpracującym necie, udawało mi się zejść do 12-13 minut na gale.

 

Niemniej faktycznie - wyniki rzędu 10 minut na uni - są co najmniej podejrzane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podejrzane - szybki internet - szybkie palce - myszki klikające 7 razy na raz - parę razy już to słyszałem od kilku graczy :)

Ja jestem cienias :P - jednej gali mapkę robię ze trzy dni - nigdy całej nie skończyłem - Zaniel dzięki cały czas korzystam z tej starej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.