Skocz do zawartości

Mapa universum


EMSI

Rekomendowane odpowiedzi

Hey :)

 

Mam pewien pomysł  związku z brakiem flot.

 

Może brakuje flot na un iach ponieważ graczom nie chce się spisywać lokalizacji przyszłych wrogów. Powiedzmy sobie szczerze, szukanie koordynatów przez 11 galaktyk i 499 układów jest czasochłonne i męczące. Dlatego wziałem pomysł z innej gry tego typu.

A mianowicie:

 

Można byłoby wprowadzić w menu w podglądzie mapa gali która aktywowałaby się wraz z wymianą astatów w sklepie.

np.

3astaty = 14 dni

5 astatów = 30 dni

 

Oczywiście co do samych kosztów i terminów trwania tego dodatku można uzgodnić.

Nie mówie że na 100% poprawiłoby toliczbę flot ale możnabyłoby spróbować.

 

Czekam na Wasze odpowiedzi ( darujmy sobie hejtowanie itd.)

 

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, mi zrobienie mapy schodzi trochę czasu i wliczam to w dobra zabawę, nie zrobię mapy - nie mam kordynatów -  nie lece bo nie mam na co.

 

Wiec lubie sobie poszukać a nie miec wszystko na tacy a potem pod każdym ST bedzie pisane, a bo kupiłes sobie mapke armagedon... M mnie znalazłeś...

 

Myślisz, że nie znam innych gier tego typu i pewnie nei tylko ja ? i zapewniam Cie ze gram tylko tu, bo reszta jest zjechana... własnie przez takie rozwiązania. Dlatego ich nie chcemy tutaj ! Amen

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie gra za ciebie ? Ja robie mape 50 min, z gali a tobie program za ciebie robi 5 min, nie jest to gra za Ciebie ?

 

nawet jak robisz to sam to jest to 10 razy szybciej z tym programem jak ja bez. To ja nigdy nie doszedłem do 5 gali bo wymiekam przy 4.... i tyle, a TY sobie w 50 min robisz cale uniwersum

 

A ja dostaje oczo spląsu po 4 gali i widze co jest przede mną i za mną.

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za - oczywiscie z pewnymi warunkami

1. koszt znaczny (za lenistwo płać i wspieraj serwer)

2.Czętotliwosć odswieżania takiej mapy mała (raz na 3 dni - 7 dni)

3.Dostęp ograniczony czasowo

Nie każdy chce lub może poswięcać tu dużo czasu na robienie mapki to jak chce niech płaci

 

Mapka w 5 minut :spoko: - legalnie :D szybki internet

tak jak wszystkie 6 slotów expedycji w tej samej sekundzie - widziałem na fali - ale cóż :nie_ja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Oficer "Nawigator"

 

Koszt 2 astaty

 

Dzialanie jednorazowe

 

Możliwości: wyszukuje wszystkie koordy planet jednego gracza

 

Oficera oczywiście można użyć wiele razy, za każdym razem zamieniając na ten cel astaty.

 

Tak to działa:

 

kupuje Nawigatora, wpisuje "karaluch" i mam koordy gracza.

 

Jednak, jeżeli po skanach gracz usunie planetę (Np lotkę), to by znaleźć po raz kolejny wszystkie planety, trzeba znów wykupić oficera.

 

Może tak ;)

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na tak.

 

Opcja z mapą brzmi fajnie, pod warunkiem, że byłby na sztywno ustalony czas aktualizacji (np. godz. 8.00 w każdą środę).

 

Opcja z oficerem nawigatorem zdecydowanie na nie - zbyt proste znajdowanie graczy, którzy floty chowaja na lotkach.

 

MOCZAR - zgadzam się :) Surowce można w dużej ilości wyfarmić grając flotą, ale kto nie ma czasu - może wspomóc grę i kupić surowce za astaty. A jak ktoś chce pograć flotą i nie ma czasu na robienie mapy - dlaczego miałby nie móc kupić jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa tak, oficer nie bo widać wtedy lotki. Viher, przecież jak będzie mapa to lotki też widać.....

Karaluch ale przecież co to za problem skasować lotke i znowu postawić gdzieś indziej ? aktualizacje i tak byłyby 1/ kilka dni (do ustalenia) i z pewnością nie byłoby jej tam gdzie przy poprzedniej aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z jakimiś automatami co podają koordy, z doświadczenia wiem że mapy nie chce się robić nawet jeśli zajmuje to niecała godzinę, tak jak jest jest dobrze. Program o którym wszyscy się rozpisując a nikt nie chce napisać o co chodzi to schowek wielopoziomowy, znany od dawien dawna i modyfikujący tylko to co daje nam windows, ot co Sarius cala tajemnica zrobienia gali w 5 minut. Wracając do tematu po to zakładamy sojusze i gramy zespołowo aby uzyskać z tego jakieś profity, nie nudzić się, pogadać ze sobą itd., pierwowzór gry dawał nam w pełni takie możliwości, wymiana surowców, wspólne skanowanie, ASC, itd. tutaj większość tego została po prostu zabita (bank, handlarz, wysokie spalanie flot, brak debrisu z obrony), wprowadzając kolejne udogodnienia typu astaty zrobią to za nas gra w sojuszu traci tutaj sens. Obecnie jeśli sojusz jest zgrany to znajdzie lotki w max 10 minut...  więc wprowadzenie automatu wiadomo co przyniesie....

Co do wysłania expow w 1s (6fal) to, nie jest to możliwe nawet brzy ultra szybkim necie wiec MOCZAR nie opowiadaj bajek bo ludzie wchodzą i czytają takie kocopoły i zadają dziwne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dla Ciebie bajki, ale na uni 6 dwa razy po zdjęciu mona graczowi DarkPassenger widziałem takie cudo

po moim zapytaniu dostałem info że przy szybkim necie to możliwe - mi się nigdy nie udało :)

następnym razem zrobię zrzut ekranu - wtedy o tym nie pomyslałem.

Edytowane przez MOCZAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do wysłania expow w 1s (6fal) to, nie jest to możliwe nawet brzy ultra szybkim necie wiec MOCZAR nie opowiadaj bajek bo ludzie wchodzą i czytają takie kocopoły i zadają dziwne pytania.

 

 

jest to banalnie proste , klikam kilkanascie razy w backspace przed wyslaniem pierwszej fali i da sie to zrobic bez zadnego problemu 

 

jak ktos chetny zobaczyc takie czary to prosze o pw na u7 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się wtrącę i na pozór napiszę coś co nie jest bezpośrednio związane z wątkiem ale takie pisanie jak czytam powyżej niczego nie wnosi do sprawy. Da się lub nie da się. Ja tak potrafie a inny twierdzi że nie.

 

Sory koledzy ale to żenujące i przypomina przechwałki ile to razy ja mogę w ciągy nocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.