Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 odsłona konkursu Zabawa w złomowanie !

Na czym polega słynna zabawa ?
Tworzysz fikcyjny skład floty warty 10 bilionów (bln) deuteru. Tworzony jest losowy harmonogram walk ze wszystkich zgłoszonych flot (1 vs 1). Wygrywasz, przechodzisz dalej, walczysz z przeciwnikiem, który jest najbliżej Ciebie w harmonogramie i tak aż do ostatniej, finałowej walki.

Potrafisz zrobić perfekcyjny* skład, który wygra ?

Z okazji 10 odsłony konkursu przygotowaliśmy dla was sporo nowości. Lepszy sposób zapisu do zabawy, wystarczy z poziomu gry (podgląd) kliknąć w odpowiedni link i wypełnić formularz. System sam obliczy wartość floty, także w tym wypadku nawet niedoświadczony użytkownik nie zrobi błędu.

Jedną z nowości będzie system rozgrywek 2 vs 2, zakłady hazardowe (dostępne po zakończeniu zapisów) oraz nagrody dla każdego uczestnika.

 

System rozgrywek 2 vs 2 będzie dostępny dla graczy, którzy odpadli już w pierwszej fazie. Wtedy zostaną utworzone drużyny 2 vs 2 (kolejno uczestnikami z głównego harmonogramu) i najlepsze 3 drużyny otrzymają nagrody (50pln, 20 pln, 10 pln w astatach kolejno miejscami).

 

Każdy, kto przeszedł dalej niż pierwsza faza, otrzyma 50% zadanych strat przeciwnikowi (1 jednostka = 1 deuter) w deuterze.

 

Zakłady hazardowe - ODWOŁANE


Nagrody w konkursie
Podium
1 miejsce - astaty na wybrane konto o wartości 300 zł
2 miejsce - astaty na wybrane konto o wartości 200 zł
3 miejsce - astaty na wybrane konto o wartości 100 zł

Nagrody dodatkowe
Dodatkowe nagrody w postaci astatów na konto o wartości 30 zł otrzyma każda trójka najlepszych graczy z danego uniwersum z wyłączeniem osób, które znalazły się na podium, gdyż nagrody nie sumują się.
Oznacza to, że oprócz pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną rozdane nagrody również dla 15 innych graczy, którzy zajdą najwyżej ze swojego Uni.

Zapisy trwają do 30 października.

Kalkulator:
KLIK - podaje wartość w METALU (4 razy większą), flota do konkursu powinna być warta 40.000.000.000.000 metalu.

*Perfekcyjny skład na prawdę nie istnieje, jest on ważny, jednak ważny jest też skład przeciwnika. W konkursie poza umiejętnościami czy praktyką ważny jest też element szczęścia.

 



LISTA UCZESTNIKÓW

 

UNI 2
Alwego

UNI 3
nakikw
Shisui
Wojskowy
slazyk
Kirito
grzyb666
Ed1t
ja
anotomik1
Elohim
alien025
maks129
Mariuszek
KAROLWDR
Ruby
kiryl
Figo
Swicheroo
pluagin
gargulai
Neriel
Raven
Y2K
caterham
perkacc
Karwi
SirMag
ZSRR
DarthMisiek
kOtello

UNI 4
RevenGe
Salioner
ChRoScIk
kuba101112
Nosio
ZAJAC
Uczciwy_polityk
NexFire
OSIRIS
Zorg
Bonkers
nemes
arro311
Lord_Qapec
Kamillu12
Sroka
ViQ
basior
Iac
lovelas
Czarny93
Goldmano
Armadillo

UNI 5
beru
Saiyan
Ekonom
Matura
JOHNNYGG
bubu56
freebok
garest
Quahodron
mycha
CASPERIUS
ktotoja
Vinci1408
Mitja
kamel
BumblEe
mondi
Maksio
grodos
regis
MARC0

UNI 6
Brasilas
pinczer
cytryna
KoaLa
kreddy25
yupiii
kkolles
Stalowy
NeutroN
LordKriss
nomad
k4rpiu
mirol0093
gumis666
furin
Winiu
azazel
Jumpers
UnLock
TermiTT
DarkPassenger
fifa0xm
Kaprys
Power
kamatech
Avarise
chomiczek_17
Dark_Raven
liso1
bloodp3t
EVOLUTION
Literat
HomerSimpsoN
WucOsamma
mt07
CzEeeSiOooRrrr-FL
Joyek
isiu

UNI 7
miazdzka
rafalecek
KrZePa
keke
Viruss
gregorek
PonuryZlomiarz
Paulinka
Viher
adamek3
Katu
ALIEN89
lajkon
ZenekTraktorzysta
BeRnI
cpt_Jack
Bimber
Raszit
leonek
Freman
Sobol
NawetNajlepszymSieZdarza
chrzanu08
joint2424
sajter10
D3athHunt3r
sasha
baksik
Shus
parapecik
imperator
speed
Vallas
bos
kolos88
Ban
karaluch
Rin4U
ARAB
adrianxd2
OkurW
WiLlYW0oNka
MrWhite
Siejara
ARDES
fifa0xm
JERRY
Horus
MonT1
pitoluwa
stopek111
Shen
wed
Vektor
Evi
selva
makaze
Dagger157
Zero_Eko
nebu
Razagra
Paciorkowiec

 

Ostatnia aktualizacja:31.10.2013 10:36

W sumie zapisanych 175 graczy.

 

 

Zasady konkursu:
1. W konkursie może wziąć udział każdy gracz. Jedyne wymaganie to konto w grze. W przypadku posiadania kont na więcej niż jednym uniwersum, udział może wziąć tylko jednym kontem.
2. Żeby wziąć udział w konkursie nie trzeba posiadać floty. Należy jedynie wysłać nasz wybrany skład poprzez link zgłoszeniowy dostępny w podglądzie gry po zalogowaniu. Wiąże się to z obliczeniami, aby Nasza flota nie przekraczała poniższych ustaleń.
3. Flota nie może przekraczać wartości 10 BLN deuteru i nie może być mniejsza niż 9.9 BLN deuteru (przelicznik 4:2:1).
4. Turniej odbywa się poprzez symulacje podanych składów flot. Przechodzi osoba, która odniosła mniejsze straty w pojedynku. Do następnej rundy brany jest pod uwagę pierwotny stan floty.
5. W przypadku remisu, w którym gracze stracą identyczną wartość jednostek przechodzi osoba, która będzie wybrana metodą losowania.
6. Walki będą przeprowadzane na silniku walk (symulatorze) ogam.online, przy równym poziomie badań, domyślnie ustawionym na 0. Dzięki temu walki są przeprowadzane bez rozróżnienia uniwersum. Spotkać się może każdy z każdym.
7. Zapisy trwają do 30 października do godziny 23:59.
8. Zabrania się ujawniania swoich składów flot podczas zapisów i trwania konkursu osobom trzecim.
9. Udział w konkursie wymaga akceptacji niniejszego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa procent surowców i czy dotyczy to wszystkich graczy tzn chodzi mi o tych którzy wygrają coś w astatach?

Ile będzie można astatów postawić maksymalnie i czy to tylko będzie chodzić o wybranie wygranego całego turnieju czy np o przedział danego gracza np. 1-10.

Do kiedy trwają zapisy???

Za pierwsze miejsce została wygrana obniżona o 1/3 za drugie  o 1/5 a za trzecie w ogóle wiec może tak każdemu o 1/5 w porównaniu z tamtymi konkursami chyba ze np ten co ma 1 miejsce otrzyma ten procent surowców chodź nie wiem o co w tym chodzi.

2 vs 2 z ilu osób będzie ta drużyna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii % surowców to był mój pomysł, chociaż o % nic nie mówiłem.

Chodzi o to, że dostaniesz tyle surowców ile ich odbierzesz przeciwnikowi w walce (stracone jednostki podawane na końcu walki).

 

Tylko deus tu właśnie jakieś % wymyślił to też nie wiem co tam ma być obliczane. Ja bym dał po prostu tyle ile się zabrało w walce :P

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel kompa to idiota plul sie o winrara jak zainstalowalem wiec prosilem zeby wrzucic na przegladarke ;D co za problem w javie napisac kalkulator jak znajde takowy z [wymoderowano] to wam podam link to szybciej przerobicie parametry takiego
post 2:
o mam https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSb5HCeZsfidDJlUGhQblhOdkxJcEptd3lRV2dQSEE#gid=0 tyle ze nie zmieniac nic bo to klanowe ;P

 

Deusx

Warn za double post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to problem, bo dla jednostki nikt nie będzie robił osobnego kalkulatora, bo jest już ich kilka (zrób sobie sam :)). Posiadasz ograniczenia w używanym sprzęcie, więc oblicz sobie to w kalkulatorze. Dodatkowo nasz skrypt zapisów podaje wartość floty, więc orientacyjnie podaj większą ilość jednostek i stopniowo zmniejszaj, aż do momentu zapisu. Parę minut i mamy zgłoszony skład.

 

Zaraz zobaczę czy da się przekopiować z excela do tego z googla i najwyżej dam Ci link przez pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra szkoda slow dla jednostki nikt nic nie zrobi ale mozliwe ze wiecej niz ja osob miala problem z odpaleniem tego waszego kalkulatora bo jakies pliki sa zle zainicjowane ....zreszta teraz to mniejsza .....   powoli zaczynam rozumiec dlaczego wiekszosc osob ktore troche tu pograja grac przestaja bo tak jak kolega wyzej zauwazyl inni na jednostki uwagi nie zwracaja a gracze grac w grupach nieumieja albo udaja admini i modzi na swej pracy raczej srednio sie znaja bo gdyby sie znali to odrazu z gory by takie przypadki wykluczali a w google to zrobic dla dobrego moda to z godzina pracy ale czasu pewnie szkoda wiec to jakis zart albo trzoda

Edytowane przez garest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innych serwerach na ktorych gralem i ktore testowalem skarzyc sie nie musialem bo jak cos w tym stylu bylo to na swiezym 98 by chodzilo wiec panie technik bardzo mi milo .......wiecie jak skopiowac skrypt serwera i postawic forum pare rzeczy pozmieniac ale nie wruze wam wiekszego zatrzesienia w jednym momecie chyba ze naprawde na innych serwerach az tak sie pozmienia .....

Edytowane przez garest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Ci chodziło na 98 jak tam chyba nawet IE nie było na dzień dobry  :troll: pieprzysz farmazony. Deusowi wiele mogę zarzucić ale tutaj ma rację. to, że ktoś ma widzimisię nie instalować jednego dość powszechnego programu (skrót myślowy dot. frameworka), to nie powód aby tworzyć nowe kalkulatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Ci chodziło na 98 jak tam chyba nawet IE nie było na dzień dobry

ciebie chyba niebylo w notatniku bys zrobil nawet program ktory chodzi na kazdej wersji ....... podawaj ci przyklady dalej w c++ , bp , bp+ ... zal mi cb

 

 

że ktoś ma widzimisię nie instalować jednego dość powszechnego programu

no masz racje lepiej tak niz uzyc jednego dość powszenego programu (skrót myślowy dot.internet)  ;o czuje sie jakbym z pdst pisal    ps.

 

w notatniku bys zrobil nawet program ktory chodzi na kazdej wersji ....... podawaj ci przyklady dalej w c++ , bp , bp+ ...

dla tech inf . 3kl to jest godzina lekcyjna pracy

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 

Edytowane przez garest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wyżej

skoro nawet w notatniku byś zrobił nawet bla bla bla

to se kurna zainstaluj ten kalkulator a nie robisz z siebie miszcza i zawracasz ludziom gitarę

a jak nie możesz, to nie graj w pracy lub też poproś rodziców o zdjęcie blokady rodzicielskiej, czy coś,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szedl bys do neonet a oni by ci dawali telewizor z wtyczka angielska mowiac nikt  inny sie nie skarzyl niech se go pan przerobi

 

 

Z tym, że to Ty tutaj przyjeżdżasz z obcego kraju i wymagasz obcych wtyczek. Równie dobrze mógłbyś wymagać GTA5 na dyskietkach, bo może ktoś jeszcze korzysta o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to Ty tutaj przyjeżdżasz z obcego kraju i wymagasz obcych wtyczek. Równie dobrze mógłbyś wymagać GTA5 na dyskietkach, bo może ktoś jeszcze korzysta o.O

 

to predzej jakbym wymagal w linku do sciagniecia z neta bo wiecej osob z niego korzysta .....

 

a w sklepie chcialbym odebrac tylko klucz .... lub bardziej twoj przyklad (z odniesieniem do sytuacji) jakby sprzedawali w sklepie gta V na dyskietkach liczac ze ktos ma jeszcze napedy(czyt. program komp.) zamiast na plytach (program.internetowy)  probojesz obrucic kota ogonem ale niejestes dla mnie zadnym rozumnym interpretatorem a poziom ostatniego posta porownal bym z przedszkolem .....

Edytowane przez garest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kumam po co takie jednostki sapia

nie chcesz to nie graj, niby taki ogarniety jestes po tym informatyku a sie sapiesz

ludzie z podsatawami obsługi kompa sobie daja rade ale taki miszcz musi miec wszystko na tacy podane

p.s tez jestem po inf ale mam gdzies czy umiem sobie sam napisac w paincie lepszy program czy tez nie, bo w sumie takie 0 informatyczne jestem i na liczydlach sobie wszystko licze

pozdro dla kumatych

 

 

 

edit do garów czy jak ci tam

jak mnie cytujesz to przynajmniej wycinaj tak zeby moje bledy byly a nie kur warszawa nie hoduje czytam i nie wiem gdzie litery zgubilem

Edytowane przez sasha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.