Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

to predzej jakbym wymagal w linku do sciagniecia z neta bo wiecej osob z niego korzysta .....

 

a w sklepie chcialbym odebrac tylko klucz .... lub bardziej twoj przyklad (z odniesieniem do sytuacji) jakby sprzedawali w sklepie gta V na dyskietkach liczac ze ktos ma jeszcze napedy(czyt. program komp.) zamiast na plytach (program.internetowy)  probojesz obrucic kota ogonem ale niejestes dla mnie zadnym rozumnym interpretatorem a poziom ostatniego posta porownal bym z przedszkolem .....

 

 

kolego mi też kalkulator nie chodzi ale wyliczyłem sobie na zwykłym ;P nie całe 15 minut roboty i masz skład;P nie bedziesz musiał się męczyć 45 minut żeby program stworzyć ^^

 

 

PS Deusx jest jakiś błąd w mojej flocie nick Zorg u4? bo na liście mnie nie ma a wczoraj wysłałem skład ;)

z Góry dzieki za poswiecenie czasu ^^

Edytowane przez EMSI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mi też kalkulator nie chodzi ale wyliczyłem sobie na zwykłym ;P niecałe 15 minut roboty i masz skład;P nie bedziesz musiał się męczyć 45 minut żeby program stworzyć ^^

 

 

PS Deusxjest jakiś błąd w mojej flocie? bo na liście mnie nie ma a wczoraj wysłałem skład ;)

z Góry dzieki za poswiecenie czasu ^^

 

Wyślij mi na pw nick i uni z którego się zgłaszałeś. Być może coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowie ktoś na moje pytania???

Na twoje pytania odpowiedział Neriel, reszta pytań jest albo zawarta w regulaminie albo w opisie w pierwszym poście.

Na niektóre pytania sami nie znamy odpowiedzi, cytat:

 

% zostanie obliczony po zakończeniu zapisów (nagroda pocieszenia).

 

 

Fakt nagrody pocieszenia oznacza, że nie otrzymasz jej jako zwycięzca konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując straty po 20 bln jednostek w ~7 fazach dostaniemy jakieś 140 bln surki. Aktualnie za 20 zł można sobie kupić 120 bln, więc lipnie wypadają te nagrody względem poprzednich.

Chyba, że deus mówiąc o obliczeniu % miał na myśli 500% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepszy sposób zapisu do zabawy, wystarczy z poziomu gry (podgląd) kliknąć w odpowiedni link i wypełnić formularz. System sam obliczy wartość floty, także w tym wypadku nawet niedoświadczony użytkownik nie zrobi błędu.

 

W podglądzie duży czerwony napis - klick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze rekordzik padnie wiec może nagrody odrobinę podnieść, wiadome ze 1500 astatów za 1 miejsce  to bardzo dużo i nie ma co narzekać ale troszkę szkoda ze nagrody za top 3 spadły w porównaniu z poprzednimi edycjami. Podbijam tylko temacik bo ktoś coś tam już pisał.

Mnie interesują bardziej zakłady o astaty.

Jak to będzie wyglądało np w jednej kolejce będzie można postawić kilka typów czy raczej tylko jeden???

I ile max można ich postawić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.