Skocz do zawartości

Samodzielne próby moonowe  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy samodzielne próby moonowe powinny zostać ?



Rekomendowane odpowiedzi

NO jak to nie jest duże ułatwienie ?:>

Bardzo dużo gdzie i kiedyś była opcja żebyś mógł sobie sam mooona zrobić w 20 s ?:>

ktoś Ci niszczy moona a Ty kilka s po jego gs puszczasz sobie próby mooonwe?:> nie dosyć ze jest demontownia i twardę mooony to jeszcze samemu możesz mooony robić ?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście..

Raz "stop ułatwieniom!" raz "same utrudnienia!".

 

Tutaj "jest sojusz, forum, SB", a w temacie niszczenia moonów jak to szło?

"A co z graczami grającymi solo?!"

 

Typowe.. niszczyć wspólnie się nie chciało ale tworzyć wspólnie nie problem.

 

Nie doczekam się odpowiedzi w jaki sposób próby moonowe wspomagają grę zespołową? Takie trudne pytanie czy tak mało do powiedzenia?

 

W kwestii 20 - sekundowego robienia moona zaraz po jego zniszczeniu mógłbym powiedzieć to co było mówione mi - szybkie uni, chcesz wolne idź na ogame ;)

Zapytać kogoś na SB o moona to też nie jest 5h czekania, więc czy powstanie w 20s czy w 20 min raczej nie robi różnicy. A jeśli robi to na pewno można coś wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx to już wg nie będzie mało rąk i nóg xd albo zostawić tak jak jest albo usunąć xd

 

Będzie miało ręce i nogi dla kogoś, kto na prawdę na problem z odnalezieniem kogoś do zrobienia moona lub kogoś, kto chce zrobić próbę na ogromnego moona. 21 planet to 21 dni tworzenia księżyców. To oczywiście tylko propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie chyba dobre - mogę robić sam długo i bezpiecznie albo z kimś szybciej w razie potrzeby.

 

Ale 24h na stworzenie moona, a nie na 1 próbę?

 

A może coś takiego aby moon robiony własnoręcznie tworzył się te 24h od starcia?

Nie musimy wtedy robić jakiś blokad (nikt nie lubi blokad :P), a poczekać na "ręcznie robionego" moona można jeden dzień.

 

@DOWN

Zdejmowanie jakichkolwiek limitów za kasę nie spodoba się każdemu kto jej nie ma xP

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie w sumie nie znam ale co tam ;)

 

ja bym widzial to tak, że po stworzeniu moona w samodzielnej próbie moonowej następowała by automatyczna blokada 6h na zaznaczenie opcji "proba moonowa"

w mojej ocenie bylo by to ze wszech miar sprawiedliwe i dla top i dla nowych graczy

 

ale to moja prywatna ocena ;]

 

 

//edit

jestem przeciwny wprowadzaniu kolejnych opcji za astaty bo przy tego typu "kolejnych udoskonaleniach" gra przestanie w mojej ocenie być darmowa, skoro za wszystko trzeba będzie płacić (za chwile powstanie kolejny pomysl co za astaty udostępnić itd. itp.)

 

1 moon na 6h - chcesz wiecej gadaj z kumplami - i tyle w temacie

Edytowane przez KKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę duże utrudnienia w tworzeniu/niszczeniu moonów samodzielne ich tworzenie powinno zostać.

 

Proszę nie zapominać o tym, że znacząco wzrósł koszt utworzenia dużego moona, a powiększanie jego wielkości pozostawiono ich właścicielom.

 

Nie wyobrażam sobie, że ktoś będzie poświęcał swoją flotę na powiększanie moona sojusznikowi z rozmiaru 6k na 7 .. 8 .. 9k. Poza tym takie sytuacje mogłyby służyć do nadużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moon ma sie tworzyc jako "rekompensata" za stracona flote a nie ze sam go sobie zrobie.

 

Z tym się nie zgodzę. Moon to element strategi, niezwykle ważny. Samodzielne próby moonowe miały zapobiegać wałkom.

Czy moony z próby moonowej pomiedzy dwoma graczami to "rekompensata" za stracone 1,3k LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie tutaj o moonach 3k... tylko 7-8-9k.. tak.. to jest rekompenasta za stracona flote.

jak napisalem jedna proba na 24-48h powinna zapobiegac walka o zlom, surowce, itd. ;)

jezeli mowimy o "walce" o surowce/zlom to jedna proba na 1-2 dni chyba starczy? nie sadze zebys mial surowce zeby zrobic codziennie 9k moona ;D

a jezeli chodzi o moony 3k-5k to zadnych "walk" o surowce/zlom/push nie bedzie, bo mowa o malych ilosciach.

 

sam sobie moona sprobujesz zrobic raz na dzien/dwa dni a jak nie wyjdzie to kogos poprosisz... nie podoba sie? to czekaj az minie czas i znowu sam sprobujesz ;)

Edytowane przez DanielDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden aspekt, który przemawia za pozostawieniem prób.

Wcześniej, nawet za 1,3k LM można było trafić na moona o max. średnicy. Teraz takie moony, to bardzo duży wydatek.

 

Podkreślam bardzo ważną opcję. Cena stworzenia moonów została podniesiona x2,5, ponieważ Neriel nie wkalkulował w cenę faktu pozbierania PZ. W sytuacji, gdy próby samodzielne zostaną zlikwidowane, dla wielu graczy pozbieranie pz bedzie problemem. Nawet w zaufanych sojuszach pójdą informacje gdzie i o której będzie leżało duże pz.

 

Jak dla mnie, to likwidacja jest bardzo nieuczciwym posunięciem.

Chcecie je zlikwidować, to proszę obniżyć koszty do pierwotnych. Czyli koszt x2,5 mniej

 

 

@UP

Daniel ja napisałem wałkom, czyli oszustwom. Kradzierzy surowca, push pod pozorem próby moonowej (niekoniecznie tej najdroższej)

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mówimy tutaj głównie o dużych moonach więc ile i na jaki czas to szczegół. Ważne, żeby w ogóle było można.

 

Wasza wersja nie eliminuje tego na co ludzie narzekają, czyli zrobienia sobie moona 20s po jego stracie. Przypominam więc o mojej wersji bez ograniczeń i blokad - moon tworzy się po np. 24h.

Zamiast czekać na pozwolenie czekamy na jego uformowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.