Skocz do zawartości

Moony. nowa propozycja.


Neverr

nowa propozycja  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora wersje moonow wybierasz ?

    • Obecna.
      6
    • Proponowana w tym temacie.
      5
    • Zadna z wersji.
      9
    • Zróbmy moony niezniszczalne! Usunmy misje :niszcz.
      5


Rekomendowane odpowiedzi

No to zamknij temat i tyle, ja wlasnie przed chwila zdjalem 360kk szperaczy - utworzyl sie moon 6922 . Pozdrawiam

 

Do mnie pierwszy wlot kamillu - moon 9232 (760kk panckow chyba)

 

i teraz weź to zdejmij :D

Moon się utworzył za pierwszym razem, tak samo możesz wysłać małe ilości GŚ i liczyć, że moon padnie w tych małych procentach na zniszczenie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze w skrócie tutaj jest przyspieszona gra więc moony powinno łatwiej się strącać tak jak kiedyś było, niestety taki szary gracz jak ja nie ma na to wpływu . Coś kosztem czegoś np. szybciej statki latają szybsze wydobycie to wiadomo że łatwiej moona strącić, eh psujecie tą grę coraz bardziej, żeby tylko wyszło wam to na zdrowie. Nie chcę w mojej wypowiedzi nikogo urazić ani oskarżyć tylko pisze co uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGam, tutaj 4 moony ściągną ci solówą w 15 min ot tak, bo czemu nie, a ty nic nie możesz z tym zrobić.

Bardzo zachęcająco brzmi :P

 

Mając silne moony wiemy, że nikt nie zmarnuje surki na szukanie naszej floty, dzięki czemu mamy powód by w ogóle mieć flotę.

Tak jak kiedyś było to była kwestia czasu by ją stracić. Teraz to jeszcze kwestia kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac niema sensu pisac w tym temacie bo to i tak nic nieda

niebedzie pasowało to zaraz deus znowu temat zamknie

 

gra coraz bardziej traci na wartosci przez wasze bezsensowne zmiany.

rownie dobrze moglbym postawic sobie serwer na swoim kompie i zbierac surowce, bo widac do tego chyba zmierzacie...

 

gra miała byc dynamiczna szybka, dlatego wiele osob tutaj przyszło dla samego serwera

ale teraz nowi gracze po załozeniu konta i zobaczeniu co tutaj sie dzieje beda uciekac...

 

Neriel bez urazy, jestes noob co do floty :P

szperacze to nie flota...

Edytowane przez marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marsz, czy Ty uważasz, że nowy gracz będzie się zastanawiał nad tym, czy kiedyś się niszczyło moony łatwiej czy trudniej? błagam nie rozśmieszaj mnie. jak mu się spodoba to grać będzie, jak nie, to nie. prosta zasada.

 

By Neriel:

"OGam, tutaj 4 moony ściągną ci solówą w 15 min ot tak, bo czemu nie, a ty nic nie możesz z tym zrobić.

Bardzo zachęcająco brzmi"

 

Albo całe 21 bo co to jest 3 dni urlopu po takiej akcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie,to teraz jest duzo latwiej...dla tych co chowaja flote. mam 2 moonki po 7k + i gdyby nie wczesniejsze przywyczajenie zmiany miejsc fsa to pewnie z jednego na drugiego bym latal i nie mial problemu,czy mi go ktos sciagnie,czy jednak nie. nie buduje floty,gs itp. zostane przy moich 500 kk niszczar, na szperacze starczy,bo na nic innego czesciej niz raz na 2 tyg nie mozna liczyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bynajmniej bylo na co latac i ktos latal na mnie, gra byla bardziej dynamiczna. A teraz ? nawet skana nie dostane...

 

Powiem tyle... Kiedys flociarze z globala przychodzili tu grac, bo byla dynamika. Teraz owi gracze odchodza, bo latanie przestaje miec sens... Malo kto robi flote, wiekszosc robi duze moony i powiedzcie mi gdzie tu sens ?? Latac ciagle za marmymi szparkami ? Prosze Was, ogarnijcie sie.

 

Klepcie sobie dalej te budynki, ale za niedlugo zostaniecie tu sami, nie bedzie na co latac, nawet na sb nie bedziecie mieli z kim gadac bo nikogo nie bedzie... Zostana ekowcy z topki, neriel i deus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej soprano nie bedzie musial sie martwic ze ktos kupi wiecej.surki za astary niz on i go zezlomuje na wszystkich uni haha

 

 

Ciekawi mnie, czy wszyscy ktorzy uwazaja ze to jest ok zastanawiali sie, dlaczego jest tak duzo urlopowiczow ?? Na u4 praktycznie cala topka na urlopach (pomijajac to ze swietej pamieci bullshit przesiedzial juz swojego banika)... Pomyslcie zanim calkowicie wyludnicie ogam

Edytowane przez MiG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tez jestem za tym zeby obecna wersja pozostala jest dobrze tylko lipa z tymi moonami 9.990 ja na u 4 mam taki i jedna osoba moze go zdjac tylk ojest to sporano a tak reszta niema raczej szans wiec moze to chociarz zmmniejszyc do np 500kk gs ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tez jestem za tym zeby obecna wersja pozostala jest dobrze tylko lipa z tymi moonami 9.990 ja na u 4 mam taki i jedna osoba moze go zdjac tylk ojest to sporano a tak reszta niema raczej szans wiec moze to chociarz zmmniejszyc do np 500kk gs ? :D

 

Jak można 60kk GŚ zmniejszyć do 500kk? xP

Wystarczy mieć z 25kk i polecieć 5 razy.

Średnio z 60kk się straci, ale oczywiście wysyłając po 25kk to będzie 50 lub 75kk.

 

Wysyłając większe ilości zawsze będą większe straty, chyba że jest 0% na utratę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można 60kk GŚ zmniejszyć do 500kk? xP

Wystarczy mieć z 25kk i polecieć 5 razy.

Średnio z 60kk się straci, ale oczywiście wysyłając po 25kk to będzie 50 lub 75kk.

 

Wysyłając większe ilości zawsze będą większe straty, chyba że jest 0% na utratę.

Neriel Ty wiesz wg co piszesz bo Deusx to chociaż wie co pisze ale TY chyba nawet nie masz pojecia ile kosztuje 25kk gs i kogo na to stać a TY tu piszesz o 50kk gs albo nawet 75kk ; ) proszę CI nie pisz takich bzdur xd tak jak napisał deusx ze nie da sie wszystki dogodzićw tej grze zrobili zmiany i oni odczują to po tym jak flociarze pójdą na urlop ;D bo nie będzie po co grać floty a latać na same szperacze to nie ma sensu jak dla mnie gra po prostu traci dynamikę która wcześniej była na serwerze xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co mi wiadome 50kk gs nie zdejmie moona o srednicy 9.990 no ale moze sie myle niewiem :D

 

jak bys wyslał systemem neriela 6 x 50kk gs to moze by sie udało, moze by jedna fala ocalała i by zdjeła tego moona a 5 by padło

strata nie duza bo co to jest 250 000 000 gs ;D

 

widze tutaj niektorzy maja przezabawne poczucie humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie cały czas atakować sami, to się nie dziwcie, że wam to tak wolno idzie. U mnie w sojuszu jak robiliśmy akcję chyba w 4 osoby, to zdjęliśmy z 10 moonów w jakieś 3-4 godziny, i jakoś nikt nie płakał że nie zawsze się udawało je zdjąć...

Racja, mogłoby być trochę łatwiej je zdejmować, bo jest to bardzo trudne teraz, ale na pewno nie może być tak jak wcześniej. Proponuję zwiększyć prawdopodobieństwo zniszczenia o kilka procent przy tej samej ilości GŚ i średnicy moona jak obecnie. ;)

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wymoderowano]

 

25kk GŚ w symulatorze z max moonem daje wynik 20%/50%

5 prób, a nie 6 i 25kk, a nie 50kk

 

50kk daje 32%, czyli ze 3 próby, z czego 1-2 padnie.

To raptem połowa tych zmyślonych 250kk wziętych z księżyca.

 

 

Bez sensu taki [wymoderowano].

Równie dobrze możecie mieć sapy o to, że nie da się latać, bo 500kkk OW pali za dużo na dystansie 8 galaktyk.

Wyślesz jak należy, a nie po swojemu to mniej stracisz. Upierasz się przy swojej wersji to trać nawet 3kkk na 1 próbie.

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie no ale nie ma tematu... to jest smieszne.

widac dobrze po ankiecie, chyba tak? to koniec klutni i juz.

 

zainteresowanie w tym temacie jest bardzo slabe, raptem kilka glosow.

i jeszcze do tego obecna wersja ma 30% poparcia a proponowana przez autora tematu i "zadna z proponowanych" tez ok. 30%.

 

ale na czym tu sie zastanawiac? jest tutaj kilka glosujacych, i obecna wersja ma wiecej poparcia niz inne, to o co chodzi?

 

jak juz mowilem, moony teraz sa bardzo twarde, troche sie trzeba pomeczyc, moze nawet za twarde, no to mowie: albo zostawcie moony tak jak sa, albo zmieszyc potrzebna ilosc GS zeby zniszczyc moona o 30%, i bedzie git.

np. jak teraz potrzeba 100kk to dac - 30% i bedzie 70kk GS, przy wiekszych moonach te 30% duzo znaczy.

 

sami widzicie ze 2-3 osoby sie pluja zeby zmienic aktualna wersje, a dla reszty jest ok, co to jest te kilka glosow? widocznie dla wiekszosci jest ok i zadnej zmiany im nie trzeba...

 

zamykac temat i juz nie stekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu? wiesz ze jakbysmy odeszli ja, SPC, marsh, bull, neverr i inni to przykladowo z SB by nic nie zostało a na U5 ciekawe kto by latał, pozatym mysle ze np: zdzisLG albo ogarniacz rowniez sa za zmiana na lzejsze moony bo to dobrzy lotnicy ktorzy mam nadzieje lubia zabawe a nie nudy.

 

Tutaj jest z 15 - 25 osob ktore robia za silnik napedowy tej gry. wyobraz sobie ze z tej gromady odchodzi 1/2 albo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ci to inni, nie martw sie zawsze ktos by latal :)

ale sam widzisz ze aktualna wersja sie podoba, jest 30% glosow, widac to po ankiecie.

 

nie mozna zmienic tego co jest dla 15-20 graczy, nie sadzisz?

15-20 graczy z tylu co tutaj mamy to jest mala liczba, jakby w ankiecie bylo np z 100 glosow i z 60-70 na to zeby zmienic to rozumiem, ale mamy raptem 20 glosujacych...

 

a jeszcze do tego nie uslyszalem jeszcze zadnej propozycji ktora gracze lub administracja mogliby wziasc pod uwage, jezeli ktos proponuje 100kk GS na moona 9,9k i do tego 100% na zmiszczenie i 0% na strate to jest smieszne... ludzie chcecie zmiany to dajcie propozycje ktore maja rece i nogi a nie...

 

wydaje mi sie ze 30% mniej GS od teraz jak pisalem wczesniej to jest dobry pomysl, tym bardziej przy duzych moonach...

 

dla wiekszosci graczy jest ok bo cos slabo sie wypowiadaja i ankieta mowi za siebie, albo sie z tym pogodzisz, albo namowisz ludzi do wypowiedzenia/zmienienia zdania, bo jak nie to masz problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się ankietą nie kierował. Nie ma żadnej wartości jeśli opcja dodatkowa jako żart jest taka popularna to cały temat odebrałbym jako żart.

 

Czas by deus wypowiedział się czy zgodzi się na obniżenie kosztów. Wstępnie mam wzory na obniżkę o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka - temat przedstawiony przez osobe doswiadczona z programowaniem (tj neriel, z nasza pomoca)

deus spam na ogam.online w grze ze istnieje taka ankieta (link do niej)

3 propozycje w niej

-Stare moony(papierki - gra dynamiczna)

-Nowe moony (średnie)

-Obecne moony(bardzo twarde)

 

cos tam dorzucic i tyle. Gracze przetestowali te moony wiec moga sie teraz smialo wypowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotka pilka - temat przedstawiony przez osobe doswiadczona z programowaniem (tj neriel, z nasza pomoca)

deus spam na ogam.online w grze ze istnieje taka ankieta (link do niej)

3 propozycje w niej

-Stare moony(papierki - gra dynamiczna)

-Nowe moony (średnie)

-Obecne moony(bardzo twarde)

 

cos tam dorzucic i tyle. Gracze przetestowali te moony wiec moga sie teraz smialo wypowiedziec

 

Stare moony, tzn "papierki" w ogóle nie wchodzą w grę, także ta pierwsza opcja niestety odpada i nawet nie trzeba ich wstawiać bo wiadomo, że i tak ta opcja nie będzie miała najwięcej głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neriel a teraz jeszcze do Ciebie sie odniose

 

lece sobie tymi "marnymi" 50kk GŚ na moona 9k, traf chciał ze koles jest na koncie , gsy leca 4-15minut, (pierwsza proba sie nie uda, bede lecial drugi raz) , on szybko pisze do topki (jesli w ogóle sam nie jest top flot) i bullszit podstawia 6kkk niszczarek. Moje 50kk GS jest w tym momencie historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma sens mieszanie osób trzecich do wzorów moonów ?

 

Biorąc pod uwagę wszystkie związane z grą ryzyka, trzeba by wyłączyć możliwość atakuj i niszcz, bo jeszcze ktoś mi moje surowce ukradnie, broń boże księżyc mi zniszczy, który budowałem rok, będzie on historią, nie mówiąc już o flocie, ta musi być niezniszczalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.