Skocz do zawartości

Moony. nowa propozycja.


Neverr

nowa propozycja  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora wersje moonow wybierasz ?

    • Obecna.
      6
    • Proponowana w tym temacie.
      5
    • Zadna z wersji.
      9
    • Zróbmy moony niezniszczalne! Usunmy misje :niszcz.
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Nie poprostu trzeba było nic nie ruszać a zająć się dziurami w grze. Ludzie pokochali tą grę taka jaka była na początku.

 

obniżcie o 60% to będę zadowolony, te 30% to jest nic. amen

Zanim zaczniesz mówić za wszystkich pierw zapytaj ich, jakie oni mają zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżcie o 60% to będę zadowolony, te 30% to jest nic. amen

TY będziesz zadowolony, a o innych to już nie pomyślałeś?

Wiesz takie gadanie, juz chyba argumentów nie masz. Ja również mogę to stwierdzić o Tobie, bo jak widzę jest tutaj więcej osób wypowiadających się za zmniejszeniem twardości moonów.

Ja jestem za zmniejszeniem, ale maksymalnie o 30%. MAKSYMALNIE. 30% to nie jest nic, jest to aż 1/3. Te 30% to jest połowa z Twoich 60% ;) Tak jeśli byś nie wiedział. Więc nie mów że to jest nic. 60% to o wiele za dużo. Zróbmy może ankietę, gdzie damy opcje aktualną, 10% - 60% ze skokami co 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moonów nie niszczę bo mnie na to nie stać, jestem za poprzednią wersją, kiedyś było ok, bo czułem się jak tygrys na polowaniu, była fajna zabawa, teraz muszę czekać jak hiena aż ktoś fsa zapomni odebrać. Nie ma takiego gracza na ogam.online (ogam.pl) który ściągnie moona 9900k średnicy. Najwięcej gś ma Soprano (uni4) - 3 mld gś. Na moona 9900 średnicy ma szansę 69/17% wątpię aby zaryzykował utratę tylu gś. Bo procent na utratę nie jest mały (AŻ 17%!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz bierzesz pod uwagę opcję podstawienia się i jeszcze mówisz o braku argumentów..

Z waszej strony brak argumentów jest od samego początku, a jeśli jakieś są to macie wyraźne problemy z ich ujawnieniem.

 

Najlepsze jest to, że jako tzw. doświadczeni flociarze mówicie o moim braku wiedzy, a chcecie niszczyć moony za pomocą 500kk GŚ.

Nadal nie będziecie mogli latać po 500kk, nie ważne jak zmienimy wzór, era latania z 0% na utratę się skończyła.

 

@2xUP

Zrób mi moona 9.900 na u2 a go ściągnę i jeszcze pokażę ile mi zostało.

Ja nędzny niedoświadczony ekowiec... choćbym miał to zrobić z pustym bankiem.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus jak widzisz KOBRA ma moona 9650, a to juz prawie 9900 i jest 72/15 przy 3mld gwiazd

ja z kolei mam 9300 . uwierz mi wiele moonow juz widzialem powyzej 9k na U5

 

Ja widzę tutaj jakiś chwyt marketingowy, ze bedziemy sie "astatować" w celu kupienia GŚ :D

Chyba czas zaczac jakiś protest , chętnie zobaczyłbym na U5 przez 2 tygodnie z top100flot 50 urlopowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.