Skocz do zawartości

Cena prowizji i slotu ekspedycji


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem całkiem nawet. ja bym tam wiadomo za 0 nawet chciał :P ale bądźmy realistami serwer sie musi z czegoś utrzymać także ja jestem na tak, z ewentualną korektą po 1 punkcie w dół

 

@down

Geolog niech zostanie na 14 dni.

miałeś na myśli geologa napewno ?

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Mała sugestia

 

Wywalić ze sklepu Geologa 50% (prawdopodobnie nieużywany)

 

Slot na expy - 5 astat

Geolog na 14 dni 100% - 11 astat

Prowizja w banku 30 dni - 8 astat

razem: - 24 astat

 

Dałoby się to wcisnąć na 1 sms za 5PLN??

 

Jakby nie patrzeć to taki podstawowy Pakiet Opatrunkowy

 

Geolog niech zostanie na 14 dni. Jak ktoś chce na 30 dni, to wykupi sms za 10, lub polata na ekspedycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no cena jest ok jeśli chodzi o zmieszczenie się w jednym SMS tylko że za 10 zł a nie 5 :P

2x slot = 10

1x miesięczny geolog = 18

1x miesięczna prowizja = 8

Razem - 36 czyli 10 zł i 4 reszty.

 

Jakby kupić geologa rocznego to by było jakieś 28 Astatów miesięcznie.

 

 

BTW teraz ceny się ładnie upodobniły - rocznie geolog 104, prowizja 104 i slot 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Jakby kupić geologa rocznego to by było jakieś 28 Astatów miesięcznie.

 

roczny geolog kosztuje 25PLN

Nie sztuka wydać raz na rok 25PLN i się bujać przez rok. Lepiej zapłacić 5 x 12 = 60PLN na rok ;)

 

 

@edit:

Bitwa jest o tę resztę ;)

 

Zbić do do jednego sms i sądzę, że wilk syty i owca cała

 

 

 

@edit DOWN.

 

Zmieniłem zdanie. Neriel ma rację. Minimum 10PLN, żeby załapać pełen pakiet ekonomiczno-flociarski. Z 50 graczy którzy są na forum w temacie udziela się może 5 lub 6

Edytowane przez LEON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany weszły w życie, myślę, że to wszystko już na temat astatu :)

Co do zmieszczenia się w jednym pakiecie "opatrunkowym"... nie uważam slotu ekspedycji za ważny, geolog + prowizja natomiast mieszczą się. Pakiety można różnie interpretować i różnie też wyceniać, kupując geologa po 14 dni sporo tracimy, lepiej kupić na rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho zmiany

 

Pakiet 5 pól do planety 1 astat

---zamienilbym na---

Pakiet 5 pól do planety 5 astatow

 

 

kazdy glupi moze znalezc planete o wielkosci 150 i temperaturze -100 do -80 a potem ja powiekszyc za 2 smsy po 6,1 zl. sztuka polega na tym zeby znalezc wlasciwa.

 

 

zmiana nr 2

mozliwosc obnizenia temperatury konkretnej planety. powiedzmy ze mamy planete o temp 20 do 56. za 5 astatow mamy temp 15-51. limit na dana planete - 3 zmniejszenia temperatur.

 

 

 

zmiana nr 3, nie chce pisac nowego tematu.

 

znormalizowanie temperatur planety matki. przyklad: Temperatura Od 56 do 96 stopni - moja matka. 1-41stopni to matka kumpla. jakas normalizacja sie powinna pojawic, bo to roznicuje wydobycie od razu na samym poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

kazdy glupi moze znalezc planete o wielkosci 150 i temperaturze -100 do -80 a potem ja powiekszyc za 2 smsy po 6,1 zl. sztuka polega na tym zeby znalezc wlasciwa.

 

20 takich planet, to 40 sms za 5PLN. Skoro twierdzisz, że każdy głupi tak potrafi, to zrób takie konto, postaw 20 zimnych planet i powiększ każdą planetę o 150 pól. Wtedy porozmawiamy.

Dla Twojej informacji, cena pakietu pól wynosiła 7 astat. Deusx po negocjacji i uzasadnieniach zmienił na 1 astat.

Pomimo obniżki jest drożej o 50% niż było.

 

Cena za pakiet jest właściwa moim zdaniem (1 astat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jest dobrze. Nawet w mojej wersji na 10-12 pozycji ok. 250 pól +30 z pakietów to 30zł za 20 planet.

 

Zmiana 3 jest ok.

Dałbym każdemu średnią temperaturę czyli od -20 do 20. Może od -40 do 0... A nawet czemu nie od -100 do -60 :D

 

BTW to nie są zmiany tylko propozycje zmian :P

 

 

@DOWN

No mi styknie tak 260 pól + 25 terraformerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

nie wiem co wy robicie na tych planetach al e mnie starcza planeta 240 pol+terraformery :P

 

na 240 polach + pola z terraformera nie ukończysz raczej zadań. Zabraknie pól. Z terraformerem dojdziesz może do 370 - 380

 

http://forum.ogam.online/index.php?/topic/9559-magazyny-i-zagospodarowywanie-pol-na-planetach/page__view__findpost__p__76281

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś ile się dostawało dodatków za 20zł przelew, a ile za SMS'a 20zł?

u2/3/4

1500 dodatków przelew

1350 dodatków SMS

u5:

500 dodatków przelew

450 dodatków SMS

 

Z najwyższymi promocjami, bez promocji ilość dodatków byłaby ta sama co astatów. Więc proszę kolegę wyżej o nie wprowadzanie w błąd jak się nie zna prawdziwych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.