Skocz do zawartości

[U5] [Hussars] Hussars [0%] v [0%] [DS] Death Soldier


hhsnake0

Rekomendowane odpowiedzi

1.Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana.

 

[Hussars] Hussars v [DS] Death Soldier

 

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają:

3.System liczenia: - procentowy %

4.Warunki zakończenia wojny:

Wojna zaczyna się 02.03.2012r. od 18:00

 

Wojna zakończy się 16.03.2012r. do 18:00

 

 

 

 

5.Minimalny próg raportów liczących się do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystąpieniem do działań wojennych i musi znaleźć się w deklaracji wypowiedzenia wojny.

50.000.000 %

 

6.Sojusz, któremu wojna została wypowiedziana ma 24h na odrzucenie bądź przystąpienie do niej ( w przypadku odrzucenia należy podać powód)

 

7. Podód wojny: Chcemy wam dokopać : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powalczył ale na dobrą sprawę u nas latać potrafią ze 3-4 osoby a reszta to ekonowcy:) Więc nie wiem czy ma to sens. A złomować was można zawsze, niezależnie od wojny czy też nie. Więc ja osobiście jestem przeciw wojny, lepiej jak coś do nas macie to dajcie swoje kordy i powiedzcie gdzie flotę trzymacie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw wojnie. Powód jest prosty, żeby wojna miała sens to powinna się w nią zaangażować większa część sojuszu (czytaj --> powinno być więcej osób z konkretna flotą, niż tylko kilka). A jeśli ktoś komuś zalazł za skórę i druga strona chce dokopać to niech się "ścigają" indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Weź pod uwagę że to praktycznie są Szperacze.

2. Zequ ma rację max 5 osób wie jak dobrze latać

3. Sojusznicy nadal piszą o używaniu skanera bo dostają skany co 1-2sekundy (nie będę mówił od kogo)

4. Marshal mocny jesteś bo masz konkretną flote i jesteś lotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie jestem na nie bo jestem ekonomem:P wiec nie mam czym latac zeby nie wiadomo jak zlomowac a stawiac flotke tylko na wojne to bez sensu jak dla mnie... szkoda zapasow. moze kiedys sie zaangażuję jak normalna flote postawie:P wystarczy spojrzeć na statystyki kto ilew ma pkt za flote:) wasz sojusz ma ich prawie 2 razy wiecej a na gracza wychodzi z tego niemal 3 razy wiecej:) no bez jaj ale to pali w oczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś komuś zalazł za skórę i druga strona chce dokopać to niech się "ścigają" indywidualnie.

nie będzie wtedy zabawy na skale uni tylko dalej zwykłe nudne loty...

 

Powód wojny jest taki a nie inny bo po prostu fajnie brzmi.. :)

Wybraliśmy Was bo jak to mówią"jak spaść to z wysokiego konia"-jesteście TOP1.

 

1. Weź pod uwagę że to praktycznie są Szperacze.

2. Zequ ma rację max 5 osób wie jak dobrze latać

3. Sojusznicy nadal piszą o używaniu skanera bo dostają skany co 1-2sekundy (nie będę mówił od kogo)

4. Marshal mocny jesteś bo masz konkretną flote i jesteś lotnikiem.

 

ok odmówiliście podając jakieś tam powody więc myślę ,ze temat po prostu jest do zamknięcia.

A szkoda....wieeeeelka szkoda :(

 

Was jest 22 osoby a nas 15 wiec średnia ciut "przekłamuje"..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.