Skocz do zawartości

Zadania z działu flot


Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

znacząca większość nie wykonała obecnych.

 

znacząca większość nie ma np eko albo flot rozwiniętych czy badań i są po prostu blokowani.

dlatego chcieliśmy podziału na działy tak jak to w projekcie jest

że nie wspomne że trzeba troche surki na te zadania żeby je wykonać, ni i trzeba nie być ilderem też

 

EDIT: DanielDz ubiegłeś mnie z ilderami :P

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania to akurat coś więcej niż dodanie 2 guzików i będzie się to robić dłużej niż 1 dnień.

Póki co nawet nie zostały zaakceptowane te zaproponowane...

 

ja akurat o tym wiem, zresztą było powtarzane to już pare razy w tym temacie.

a właśnie o to że nawet niezaakceptowane mi chodzi, żeby jakiekolwiek info poszło na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież informacje zostały przykazane.

 

Nie podoba mi się oferta zadań przedstawiona w tym temacie.

Nagrody są za duże, misję w większości są również niepotrzebne, nie są one dobrze policzone.

 

Ponadto mam w planach, aby za wykonywane zadania zdobywało się specjalne punkty (bo taki pomysł już padł kiedyś). Na to wszystko potrzeba kilka dni, aby to przeanalizować, potem (w zależności od ilości i typów zadań) czasu, aby je wdrożyć.

 

Na razie brakuje czasu, aby to wszystko dobrze policzyć i przemyśleć sens zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody są za duże, misję w większości są również niepotrzebne, nie są one dobrze policzone

z tego co wiem to Neriel nieźle sie nabawił z liczeniem tego, do tego Neriel i ja nieźle sie też nabawiliśmy z wymyślaniem nowych zadań bo był krzyk że 60 to za mało a teraz nagle mówisz że dużo niepotrzebnych narobiliśmy

 

Ponadto mam w planach, aby za wykonywane zadania zdobywało się specjalne punkty

a że tak spytam z materialistycznego punktu widzenia co z tych punktów będziemy mieć ? bo w sumie to pytanie pada ode mnie ale i wielu graczy pewnie by sie zastanawiało nad tym również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze surowce za zadania to dobre rozwiazanie... a nie jakies tam punkty... wydajesz surowce, "meczysz sie" to dostajesz wynagrodzenie w surowcach a nie w pkt. takze moim zdaniem surka to lepsze rozwiazanie.

 

co do nagrody za zadania i ogolnie zadania zwiazane z flota to mozna wszystko obgadac po to "przypominamy" wszystkim o tym temacie.

 

a reszta zadan (eko) odpowiada Ci? nie widzialem tematu o tych zadaniach ale ktos mowil ze sa gotowe, a czy zostaly zaakceptowane?

co do liczy zadan to najlepiej zrobic ich jak najwiecej, nawet wiecej niz w tym temacie i cala reszta... lepiej raz a dobrze niz co kilka miesiecy dodawac i dyskutowac.

cos co dzisiaj jest trudnym osiagnieciem za kilka miesiecy moze byc o wiele latwiejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do liczy zadan to najlepiej zrobic ich jak najwiecej, nawet wiecej niz w tym temacie i cala reszta...

1) brak pomysłów, a robienie po 100 tego samego jest raczej bez sensu

2) tak jak było już dużo razy powtarzane, robienie zadań nie jest takie łatwe. Spróbuj może sam coś zrobić. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie jest bez sensu.

np wydobycie mozna ciagnac dlugo lub % z RW, i jest wiele innych takich.

np: zdobac dzienne wydobycie metalu 3kkk potem 4 potem 5, itd:)

chodzi o to samo zadanie, ale masz jakis cel... zrobisz zadanie i idziesz dalej :)

 

tak samo z % z RW. 2kkk % potem 5, 10, 20, itd... troche sie "pomeczysz" i zrobisz zadanie, dostaniesz surke i idziesz dalej :) rozwijasz sie.

 

nie zrobie samemu bo chodzi o to zeby inni gracze tez sie udzielali, niech kazdy powie swoje zdanie i cos z tego wyjdzie.

razem mozemy wymyslec mase zadan ktore moim zdaniem sprawiaja ze gra jest mniej nudna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzez "zrobienie" nie miałem na myśli wymyślenie ich.

Miałem na myśli napisanie skryptu, który by te zadania realizował. :)

 

po co jak nawet nie wiemy kiedy i czy wgl zostana te zadania wprowadzone?

niech administracja zrobi pierwszy krok w tym kierunku, a narazie do tego daleko bo nie ma czasu ;)

 

i inni gracze tez cos slabo sie udzielaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieriz no bo nie rozumiesz...

najpierw te zadania musza zostac zaakceptowane, skrypt musi byc zrobiony na podstawie tresci zadania.

nie mozesz zrobic skryptu nie wiedzac co on ma robic... musi sprawdzac czy tresc zadania zostala wykonane czy nie (jakas akcja ze strony gracza, jakies pole ktore musi miec min x zeby zaliczylo, itp).

 

jezeli nawet nie wiemy CO ma ten skrypt sprawdzac to nie ma podstaw zeby go robic (bo zadana jeszcze nie zostaly zaakceptowane), do tego dodam ze skrypt juz jest, mowilem ze niektore zadania pozmieniac np z "x" na wieksze wymagania... (wydobycie np z 3kkk metalu dziennie na 4, itd) do tego dodac kilka zadan z flotami ktore zostaly zaproponowane, itd.

 

ale najpierw administracja musi zaakceptowac te zadania, a dopoki gracze sie nie wypowiedza i nie pozmieniamy co nie co, to nici z tego...

Edytowane przez DanielDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurcze znowu temat odświeże ale mówi sie trudno....

Deus mam pytanie które wpadło mi w związku z wejściem nowego uni. czy nie lepiej byłoby sprężyć sie i zrobić teraz jeszcze te zadanka, i na u6 wrzucić już w postaci takiej jak proponowaliśmy z Nerielem, a nie te stare ?

 

bo wejdzie u6 1 czerwca, po czym 2-3 tyg potem okaże sie że zmieniamy ludziom zadania, i lekkie zdziwienie będzie wśród nich

a tak masz dodatkowy + że zadania są działami posegregowane i każdy sobie robi co mu pasuje a nie że jest zmuszany do takiej kolejności zadań.

 

moim zdaniem będzie to jeszcze dodatkowy atut i przyciągnie uwage jeszcze kilku graczy (gdzie kilku to niekoniecznie 1-cyfrowa liczba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze znowu temat odświeże ale mówi sie trudno....

Deus mam pytanie które wpadło mi w związku z wejściem nowego uni. czy nie lepiej byłoby sprężyć sie i zrobić teraz jeszcze te zadanka, i na u6 wrzucić już w postaci takiej jak proponowaliśmy z Nerielem, a nie te stare ?

 

bo wejdzie u6 1 czerwca, po czym 2-3 tyg potem okaże sie że zmieniamy ludziom zadania, i lekkie zdziwienie będzie wśród nich

a tak masz dodatkowy + że zadania są działami posegregowane i każdy sobie robi co mu pasuje a nie że jest zmuszany do takiej kolejności zadań.

 

moim zdaniem będzie to jeszcze dodatkowy atut i przyciągnie uwage jeszcze kilku graczy (gdzie kilku to niekoniecznie 1-cyfrowa liczba)

Żeby to skończyć musiałbym chyba do samej 20:00 1 czerwca to weryfikować, sprawdzać i pisać kod. Niestety nie ma szans.

Ja wiem, że mniejszość ukończyła już zadania, ale obecne przecież nie są złe ! Dość długo się je robi, użytkownik na pewno się nie zdziwi, a tym bardziej nic nie straci. Nowe zadania to mały priorytet, teraz trwa przygotowywanie serwera i samego skryptu pod uniwersum 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma spore znaczenie, bo tam będzie sporo liczników i jak ja już wylatałem 2.000 ekspedycji to bym miał zadanie z głowy. To cały miesiąc intensywnego latania, co prawda się nie zmarnował, bo co miał przynieść to przyniósł ale zadanie nie zaliczone.

 

To pewnie demotywujące np. zniszczyć max moona, co kosztuje dość sporo, a po chwili dowiedzieć się, że trzeba to zrobić jeszcze raz. Może chociaż daj info w zakładce, że zadania będą modyfikowane.

 

 

Pierwsze 2 tygodnie to jeszcze luzik, bo nim się PTE wybada, nim flociarze zaczną zbierać konkretne % i niszczyć większe moony i nim się jakieś eko rozwinie to trochę minie. Do tego czasu trzeba to już załatwić, albo chociaż wcisnąć same liczniki bez zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dokładnie o to mi chodziło, znowu ubrałeś to lepiej w słowa :D

 

Ja wiem, że mniejszość ukończyła już zadania, ale obecne przecież nie są złe !

znowu sie powtórze... mniejszość ukończyła bo większość nie jest jeszcze na takim poziomie żeby móc to ukończyć albo narazie są zablokowani przez 1 zadanie bo akurat w badanie nie poszli to co trzeba i teraz ponad miesiąc na 25 PTE mają, za chwile znowu na falandze utkną, to na telepku itd...

a nowe zadania skoro były roione działowo to też dadzą możliwość wyboru i rozwoju na zasadzie: ,,popatrz, u nas to masz, robisz jak sie podoba, nie musisz stawiać floty żeby zaraz złoma dostać"

 

EDIT:

Żeby to skończyć musiałbym chyba do samej 20:00 1 czerwca to weryfikować, sprawdzać i pisać kod

nikt nie każe Ci nad tym tyle siedzieć, ale "pare" początkowych zadań niech będzie, reszte niech będzie w formie tekstu (treść zadania i nagrody sobie poweryfikuj) a kody sie dorzuci z czasem (byle już w miare szybko), bo też nikt nie postawi w 2 dni moona na 9.900 teraz.

a na starsze uni najwyżej wejdą z tygodniowym opóźnieniem, nikt Cie za to nie utłucze przecież a chociaż nie będzie na nowym uni zamieszania

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe uni ruszylo a nadal stare zadania tam sa...

wiadomo kiedy sie ruszy cos z tymi nowymi zadaniami?

jezeli sa robione/aktualizowane/przerabiane inne rzeczy (widocznie wazniejsze) to czy mozna by chociaz wiedziec jakie i kiedy beda skonczone?

zeby mniej wiecej wiedziec ile to moze potrwac...

i czy jest jakas wstepna data kiedy administracja zacznie cos robic z nowymi zadaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje nic nie dadzą i nic nie zmienią.

 

Ja mogę tylko powiedzieć, że zmodyfikowałem już większość zadań i załatwiam te z działu flot. Może ta wersja przypasuje adminowi zaoszczędzimy nieco czasu na ich edycji.

 

Wszystkich jest ok. 140

Jasne jest więc, że zrobienie takiej ilości zadań nie potrwa jeden dzień.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.