Skocz do zawartości

Zadania z działu flot


Neriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wiem ze teraz sa inne sprawy do zrobienia, system antybot, itd, ale nie mozna by tych zadan troche przyspieszyc? wiecej "fun" by bylo... :D

 

deusx powiedz cos na ten temat... nie mowie ze jutro, ale czy dasz rade tak przed koncem miesiaca lub predzej :P

 

ps: nie edytowalem starego postu bo troche czasu minelo od tamtego, niech widac ten okres czasu ktory czekamy niecierpliwie xd

Edytowane przez DanielDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja gra na Uni 5 to tylko eko, zadania z flotą są o tyle trudne że liderzy zawsze wiedzą kiedy sprzątnąć flotę i tak dlugo jej szukają aż nie znajdą. Dltego na uni5 gram eko i byłbym za tym by powstały katergorie dla górników i flociarzy oraz kilka wspólnych zadań typu budowa budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh widzę nowy, więc możesz w temacie nie być :/

 

To są tak jak w tytule tematu - zadania z działu FLOT.

Więc można się łatwo domyślić, że są inne działy, m.in badań, ekspedycji, moonów i eko.

Jak chcesz zobaczyć to na PM zapodam.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu juz moze czas najwyzszy zadania wprowadzic w gre......

Gdzie jest oficjalne stanowisko administracji w tym konkretnym dziale, że nagrody jak i same zadania zostały w ogóle zaakceptowane i zostaną w ogóle wprowadzone ?

Jeszcze nic nie jest przesądzone i nic w tym kierunku na razie nie zostało zrobione, bo jest to zbędny dodatek, który ma niski priorytet, dlatego trzeba na niego trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zadania będą działać nie jest zaplanowane.

Wszystko można jeszcze przedyskutować.

 

Ja jestem za tym, aby każda osoba biorąca udział w ACS dostawała zaliczenie zadania. Nawet jeśli nie będzie pomocna, bo wielkości tej pomocy chyba zmierzyć nie damy rady, by ustalić jakieś warunki.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe miałem właśnie pisać też o te zadanka a tu widze mały spamik jest.ale

cóż, pisałem do deusa w jakiś poniedziałek zdaje sie jak liste zadań dostał czy zadanka wejdą do końca tygodnia.

dostałem wtedy odpowiedź że nie wiadomo czy do końca miesiąca będą :P

 

więc nie śpieszmy sie, skoro ich nie ma jeszcze to znaczy że coś ważniejszego do roboty jest. anuż wejdziemy kiedyś na ogama, klikniemy od niechcenia w zadania a tam nam drzewko wyskoczy z nowymi zadaniami :D

a

le i prośba do desua o odzew jest, czy jakiś mniej więcej termin jest czy sie narazie jeszcze odwlecze troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ostatni post prawie miesiąc temu więc nie powinno być uwzględniane jako dublowanie postu, a chce odświeżyć temat troche

 

bo w sumie troche namęczyliśmy sie z Nerielem (pewnie on bardziej bo z przemęczenia na koniec takie zadania wywalał że szok :P a powaznie kawał roboty porządnej odwalił), prawie 2 mce mijają od tego jak projekt zadań był gotowy, a tu nawet nie ma informacji czy coś już Deus działasz czy nie...

więc może tym razem sie uda dowiedzieć czegoś więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.