Skocz do zawartości

RESIDENT[R-T] vs. Ellite Unity of Star[EUoS]


q4l

Rekomendowane odpowiedzi

mysmy chcieli podniesienia progu? bo nie przypominam sobie jako takie rozmowy na forum ....

 

wiem ze napisal ktos calkowicie nie zwiazany z sojuszami "taki niski prog po lm'ach bedziecie latac?"(czy cos podobnego) po czym prog zostal podniesiony ....

pzpl i teraz pytanie dlaczego prog zostal podniesiony bo napisala tak jakas osoba postronna? i dlaczego zostal podniesiony bez rozmow z zalozycielem sojuszu EUoS? (to takich nie wiem aby mialy miejsce)

 

wiec skoro Wasz GURU tak postepuje to wg mnie nie jest kompetentna osoba do sprawowania takich zadan (konwersacji, czyt. ze zrozumieniem, itp.).

 

teraz sie zabezpiecze co do tego faktu iż SHADOWBOXING jest niekompetentna osoba w wykonywaniu swych obowiazkow :D :

1. ustalil date rozpoczecia na 17.02.2012 - OK

elmo pisze: "no to zaczynamy latac" - OK

SKY... : "napisalem wyraznie start 17.02.2012 - zgodze sie

moja porazka przed 17.02.2012: wliczamy % RW skoro juz zaczynacie latac - BLAD

 

jak mniemam gdybys to Ty pzpl wtopil i z naszej strony wyszlo by takie cos zostalibysmy jak mniemam napewno przez SHADOWBOXING'a zbluzgani z gory na dol, dobrze mowie co? :D

 

czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest rozwiazanie te 20 mln % i niech to bedzie mila wojenka

 

 

po co wojna jak wasz zalozyciel siedzi na urlopie pzpl to samo zostal lolek i dre co maja flote

 

 

@@@

Post pod postem. Upominam słownie.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem wejść na urlop bo dziś mam zalatany dzień strasznie ale wieczorem zejdę z urlopu... co do progu to Elmo pisał żeby zwiększyć próg ale niestety Cat wyczyścił temat ze spamu i nie ma dowodu na to...;/ a co do pzpl to nie mam zielonego pojęcia czemu wszedł na urlop a dwa u was perkele też flotę zrobil i wszedł na urlop a kametacha wywaliliście z sojuszu ciekawe kiedy Perkele wszedł na ten urlop bo jeżeli miało to miejsce po 24 dziesiejszej nocy to należy się ban za załączanie urlopu podczas trwania wojny a wojna zaczeła się dziś w nocy jak tylko zegar wskazał godzine 0:01.

 

Dlatego też proszę Administracje o sprawdzenie kiedy gracz Prekele załączył urlop i wymierzenia odpowiedniej kary za wzięcie urlopu podczas wojny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kametach sam odszedl nie wiem czemu ale zrobil to przed 24

 

 

 

02-16 22:54:40 +0100 EUoS kamatech - na czas wojny usowam sie z sojuszu... niestety mam za duzo obowiazkow a nie chcialbym zeby przeze mnie sojusz przegral... po wojnie wstapie ponownie...

 

powodzenia zycze ;)

 

 

 

ja tam plakal nie bede ze ktos poszedl na urlop i na pewno nie polece na skarge

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co doszły mnie słuchy to podczas wypowiedzenia wojny kametah był z wami w sojuszu więc nawet gdy teraz odszedł wszelkie RW na nim zalicza się do wojny bo w momencie wypowiedzenia podkreślam raz jeszcze był z wami w sojuszu... ;)

 

SKY jak odszedł przed rozpoczęciem wojny to % z niego nie liczą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SKY napisales: "To zejdź z urlopu cwaniaku ;D dziś się wojna rozpoczeła jak do jutra ty nie zejdziesz z urlopu a reszta nie zrobi flot to wojne uważam za wygraną przez nasz sojusz WALKOWEREM bo jak narazie to tylko alfa ma u was w sojuszu flote i nie ucieka na urlopy ;)"

 

powiem ci tak dzieciaku:

1. przeczytaj sobie regulamin wojen

2. atakujcie tych ktorzy maja flote

3. alfa za trudny dla upolowania?

4. urlop mam wziety przed wojna i zejde wtedy jak czas mi bedzie na to pozwalac

5. uciekaniem na urlop ty mozesz sie chwalic ... a ja nie mam zamiaru usprawiedliwiac sie przed toba dlaczego wzielem urlop

6. taka rada dla ciebie mniej gadania wiecej robienia

 

 

pozdrawiam Perkele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY napisales: "To zejdź z urlopu cwaniaku ;D dziś się wojna rozpoczeła jak do jutra ty nie zejdziesz z urlopu a reszta nie zrobi flot to wojne uważam za wygraną przez nasz sojusz WALKOWEREM bo jak narazie to tylko alfa ma u was w sojuszu flote i nie ucieka na urlopy ;)"

 

powiem ci tak dzieciaku:

1. przeczytaj sobie regulamin wojen

2. atakujcie tych ktorzy maja flote

3. alfa za trudny dla upolowania?

4. urlop mam wziety przed wojna i zejde wtedy jak czas mi bedzie na to pozwalac

5. uciekaniem na urlop ty mozesz sie chwalic ... a ja nie mam zamiaru usprawiedliwiac sie przed toba dlaczego wzielem urlop

6. taka rada dla ciebie mniej gadania wiecej robienia

 

 

pozdrawiam Perkele

 

 

Jaki ty jesteś żałosny to aż mi przykro że tacy ludzie się jeszcze rodzą w naszej pięknej POLSCE ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY to nie ja bugowalem flote lecz ty juz zapomniales?

u2 - banned (optimus_prime i jeszcze jedno konto) dożywotnio jak dobrze pamietam :D bugguser

u3 - banned (optimus_prime) do marca ban za buggushing (szkoda ze nie dozywotnio)

czy na innych universach nie wiem bo nie gram na innych ale chyba tak co? ale to ja jestem żałosny :D dobrze że tak powiem "CZE" jak CZAPKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKY to nie ja bugowalem flote lecz ty juz zapomniales?

u2 - banned (optimus_prime i jeszcze jedno konto) dożywotnio jak dobrze pamietam :D bugguser

u3 - banned (optimus_prime) do marca ban za buggushing (szkoda ze nie dozywotnio)

czy na innych universach nie wiem bo nie gram na innych ale chyba tak co? ale to ja jestem żałosny :D dobrze że tak powiem "CZE" jak CZAPKA

 

 

Żal ci szpare ściska że ja potrafiłembugować a ty nie ?? ;D zapomniałaś już jak mi na gg pisałeś żebym dał ci buga bo masz dosyć farmienia itp ;D mogę to wkleić na forum mam to w archiwóm gg ;) a na uni2 konto OPTIMUS_PRIME nie należy i nie należało do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.