Skocz do zawartości

RESIDENT[R-T] vs. Ellite Unity of Star[EUoS]


q4l

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co według mnie to tą cholerną wojne można zakończyć w sumie i albo nam przyznac wygraną albo bez żadnej wygranej ponieważ po pierwsze EUoS nie raczy wystawić flot a gracz Alfa wychylić nosa z moona do nikogo to to nie ma najmniejszego sensu do tego dziś jeszcze jak zaczołem perkele moony zdejmować to co zrobił??!! zdemontował flote za to powinien być ban nie wolno demontować się podczas trwającej wojny.....;/ a taki kozak był z niego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co według mnie to tą cholerną wojne można zakończyć w sumie i albo nam przyznac wygraną albo bez żadnej wygranej ponieważ po pierwsze EUoS nie raczy wystawić flot a gracz Alfa wychylić nosa z moona do nikogo to to nie ma najmniejszego sensu do tego dziś jeszcze jak zaczołem perkele moony zdejmować to co zrobił??!! zdemontował flote za to powinien być ban nie wolno demontować się podczas trwającej wojny.....;/ a taki kozak był z niego ;D

 

1. koniec wojny do ostatni dzien marca godzina 15:00 -> tak napisales wypowiadajac wojne

2. w trakcie wojny gracz nie posiadajacy floty nie jest zobowiazany do postawienia floty, pozatym piszac takie cos wez pod uwage to ze ludzie z twojego sojuszu tez nie maja postawionych flot wiec rownie dobrze mozemy powiedziec to o was ale nie mowimy

3. mowisz ze moj sojusznik nie raczy wychylic nosa z moona -> biedna kizia mizia jest taka "pro" ze nie potrafi zlapac jednego gracza posiadajacego flote? SKY tyle razy obiecywales ze stracisz mi flote i nie tylko mi to obiecywales i co gdzie te spelnienie obietnic?

4. czytales regulamin dotyczacy wojen? jest tam jakas wzmianka o demontowaniu floty w trakcie trwajacej wojny? bo ja nie przypominam sobie. Pozatym skad wiesz ze akurat zdemontowalem flote? a moze gdzies sie rozbila? hę...

 

5. chcesz sie wypowiadac w sprawie wojny masz ten dzial i ten watek ... i nie spamuj w dziale wojny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to podsumować black_hawk - ban do 2014 - wcale się nawet nie zdziwiłem!

Zbojnik uszedł z sojuszu - wcale się nawet nie zdziwiłem (dobra decyzja)

 

DrDree na urlopie

 

123 gra.

 

lolek gra.

 

Zresztą u nas też powolne czołganie po sukces, który chyba nie nastąpi.

 

jedynie Alfa dzielnie walczy i chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzielnie walczy że mnie nie zeskanował chociaż flota stała godzinę sama bo zapomniałem ją odebrać.

Normans a ty z tymi UT to też byś mógł już nie szpanować na oko widzę ile farmisz więc dostaw coś a nie samymi utkami na farmy latasz :D

Jak coś dostawisz to chociaż będziemy mogli na siebie polatać :)

Edytowane przez pzpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.