Skocz do zawartości

Kiedy uni 6 ?


Pabloz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam 20 zł a jakbym miał to bym wolał kupić sobie nowe kapcie.

Bardziej preferuję dodanie więcej możliwości jak choćby te dodatkowe planety niż podciąganie cen z podstawowych rzeczy.

 

Poza tym deus reklamuje serwer jako darmowy - symulator, handlarz i bank za free, więc ten element reklamy by poszedł się... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam 20 zł a jakbym miał to bym wolał kupić sobie nowe kapcie.

Bardziej preferuję dodanie więcej możliwości jak choćby te dodatkowe planety niż podciąganie cen z podstawowych rzeczy.

 

Poza tym deus reklamuje serwer jako darmowy - symulator, handlarz i bank za free, więc ten element reklamy by poszedł się... :P

 

stare uni pozostana bez mian dalej beda powiedzmy... darmowe :P

 

odpowiada mi pomysl paciorka mimo ze tega fujara z niego :D

 

z tego co pamietam ta gra miala polegac na rownej rywalizacji, ktora tutaj została juz dawno pogrzebana

gdyby nie dodatki był bym top 1 na u5 a niejestem -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paciorek, ale pamietaj też, że nie każdy tutaj jest dorosły i pracuje, na przykład dla mnie 20zł to trochę dużo i szkoda mi tyle wydawać co miesiąc na grę. Chyba najlepiej by było po prostu zrobić uni bez niczego za kasę, ale na to deus na pewno się nie zgodzi. :) No chyba że proponowane ceny paciorka na pół i wtedy będzie cacy . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kiedyś, że największy zarobek powstałby na handlarzu, bo jest to bardzo często używana opcja, w tych realiach praktycznie wymagana. Zrobienie tej płatnej sprzeczałoby się z naszymi wcześniejszymi obietnicami darmowych dodatków do gry a i byłby to dużo cios dla graczy, którzy nie inwestują nic (tak, o was też myślimy ;)).

A co, gdyby i taki plan nie wypalił ? Wszystko płatne + surowce ? Wszystko znów trzeba było by usuwać, nie ma co kombinować i tworzyć nowych biznesplanów. Im więcej graczy tym więcej dochodu z podstawowych rzeczy, jeżeli graczy będzie na tyle dużo, że podstawowe rzeczy będą przynosiły oczekiwany dochód to surowce nie będą wprowadzane.

Na razie trwa mała promocja na FB poprzez rozdanie pandrive'ów, jeżeli ten sposób reklamy będzie zadowalający, to na start nowego uniwersum damy jeszcze lepsze nagrody - za samą rejestrację, to ściągnie większą liczbę osób. Postaramy się również o stałe reklamy w większych serwisach na 14-30 dni przed startem uni oraz reklamę w bardzo dużych serwisach na kilka dni przed startem. Zorganizujemy również konkurs podobny do poprzedniego, że za najlepszą reklamę rozdamy prawdziwe pieniądze. Miejmy nadzieję, że w/w działania i własna inicjatywa graczy pomogą osiągnąć cel, jakim jest uni bez surowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam taką nadzieję. :)

Taki mały szczegół... Pozwól, że się przyczepię...

Miejmy nadzieję, że w/w działania i własna inicjatywa graczy pomogą osiągnąć cel, jakim jest uni bez surowców.

Nam nie chodzi o uni bez surowców, ale o uni bez surowców za dodatki. :D

 

// Wiem, że to przypadkowo, ale ja lubię się czepiać szczegółów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 000 a nawet 10 milionów % jestem pewny ze surka za dodatki w takim razie zostanie wprowadzona , bo nie ukrywajmy to nie caritas , szef zawsze będzie chciał zarobić kasę, a pytanie czemu nie więcej...zarobić bach surka za dodatki..więc przedstawiłem alternatywny wymiar zarabiania .... dobra niech handlarz bedzie darmowy ale konfiskowałby około 30% surowca ..jest darmowy jest ....więc bedzie można grać ...a jak ktoś bedzie chciał se polepszyć wyda wtedy te 3 zł ... a Nerile co do kapci to teściowa robi na drutach to moge ci sprzedać za piątaka ...zostanie ci 15 na ogam....

 

spieriz 20 zika to ty juz tu wydałes z 10 razy wiec nie gadaj mi tu ze to dużo ...bo mi wątroba padnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.