Skocz do zawartości

dementowanie flot


neonek

dementownia  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jestes za tym zeby byla blokada dementowni po wybudowaniu floty na 48h?



Rekomendowane odpowiedzi

Skoro prosisz:

Ja to bym najchętniej ją usunął. Wiem, że to nawet nie wchodzi w grę... Byłbym za tą propozycją. Jedyna luka to z mojego punktu widzenia jest to niewykonalne. Do każdego statku trzeba by było przypisać stałą czasową i porównywać w demontowni. Jest to nieco bardziej skompliwane niż opisałem. Wydaje mi się, że jest to nie do przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Pomysł w fajnym kierunku...ale...To i tak nie rozwiąże problemu ,już pisze dla czego...Ci co stawiają flote i ją demontują po RW to mały % graczy...i zdarza się to sporadycznie acz kolwiek wkurza to i to bardzo... ;) ale co za problem po takim RW wskoczyć na 2 dni na urlop i po 2 dniach demont... To musiał by być okres ze 2 tygodni ale wiadomo ,ze na to nikt nie pójdzie.. ot takie moje zdanie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze pisze sie "demontuje". :D

a po drugie, nie widziałem tego "co sie spojrzy to ktos buduje flote i zaraz ja demontuje". :D raczej jak juz sie ktos decyduje budowac to po to zeby latac. :) no chyba ze ktos ma za duzo ee... powiedzmy ze surowców. :D

 

tak więc jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Mimo 60/100 z floty na debris demontownia 50/100 jest bardziej oplacalna. Wydaj na lot, poleć po to reckami, których bunkier nie rozwali bo czymś trzeba to zebrać. Z bardziej 'złożonych' statków nie będzie deuteru na debrisie. Może to każdy zebrać...

Ogólnie z Wami: Koń myślał i zdechł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.