Skocz do zawartości

czytanie wiadomosci przez adminow


bullshit

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze ŻADNE konto nie jest Twoje. Jak to napisano w regulaminie - każde konto jest własnością ogam.online. A więc jednoznacznie możesz sobie z kimś miłość na pw wyznawać a oni mają prawo sobie to czytać. To nie jest prywatna skrzynka mailowa czy komunikator.

Po drugie jeśli ktoś wyśle Ci wiadomość pełną wulgaryzmów, wyzwisk itp, a Ty to zgłosisz to myślisz, że SGO uwierzy na słowo jeśli to zgłosisz?

 

W każdej grze admin ma prawo do czytania wiadomości. Ogam nie jest wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.....spoko...oki..ktos mnie obraz wiec kopiuje to co napisał i daje sgo i wtedy oni powinni to czytac...fakt wchodzac do gry to akceptuje regulamin..prawda???A Czy w regulaminie jest napisane ze SGO maja prawo czytac czyjes wiadomosci????No pytam sie czy jest to napisane...po to jest regulamin....ale i tez nie ma napisane ze nie mozna..wiec to jest sprawa sporow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullshit w pełni podzielam Twoje zdanie w tej kwestii. Nie zgłoszone wiadomości nie powinny być czytane. Śmiem twierdzić, że informacje jakie wyczyta sgo może w przyszłości użyć na niekorzyść gracza i nie chodzi mi tu o zbanowanie za coś tam. Osobiście bym proponował aby konta posiadające wyższe uprawnienia (włącznie z administratorem) od normalnych miały możliwość przeczytania z cudzych wiadomości tylko te zgłoszone. Wiem, że to nie przejdzie bo kto normalny odda za darmo własne 'przywileje' ? Trzeba po prostu nauczyć się z tym żyć tak jak za komuny z rozmową kontrolowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego tak Was bulwersuje fakt iż SGO i Admin mają możliwość czytania PW, w KAŻDEJ grze przeglądarkowej bez znaczenia czy to prywatna gra czy ''firmowa'' Team ma dostęp do skrzynek

 

sądzicie, że na Ogame, Dark Orbit, Ikariam czy Grepolis jest inaczej??

 

na tych grach są tysiące kont i nikt nie ma żadnych ''ale''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak NG co sie tak bulwersujemy...

Te wiadomości to w każdym razie pw.

Skoro wysyłamy listy to niech poczta polska je sobie czyta w końcu tak jak tu sa pośrednikami przy ich dostarczaniu...

Wiem jak to każda kobieta pewnie jesteś wścibska i dlatego taki post. W każdym razie czytanie cudzych wiadomości bez zgody jest pozbawione taktu i kultury, w ten sposób na to spojrzałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.