Skocz do zawartości

Nowe statki


Noone

Udogodnienia:  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wprowadzić mega recyklery:

  2. 2. Czy wprowadzić statki odpowiadające tylko i wyłącznie za niszczenie bunkrów:

  3. 3. Zwiększyć limit udźwigu dla ultra-transporterów:



Rekomendowane odpowiedzi

To tak nie wiem jak reszta ale wg. mnie troszkę irytujące jest ograniczenie co do ilości statków bojowych i transportowych...

 

nie mówię tu o zmianie jakich kolwiek stat czy coś w ten deseń ale wprowadzeniu kilku nowych...

 

Najważniejszym było by wprowadzenie giga recyklerów które palą sporo mniej (te teraz są po prostu nie opłacalne w exploatacji...).

Taki recek mający pojemność gąski, cene adekwatną do jego pojemności a spalanie ultra transportera...

 

To już pomysł do akceptacji, ale moim zdaniem przydał by się jakiś stateczek który służył by nalotom na bunkry i skonstruowany by był tylko do tego...

 

I sprawa ultra transporterów, nie wiem jak wg. reszty ale wg. mnie to nie dość że można nimi niewiele przewieźć to są one tak naprawde drogie... a palą sporo w większej ilości... czemu nie zwiększyć ich pojemności do takiej jak mają gąski (1kk).

 

Oczywiście można by było zrobić statek odpowiedzialny i za złom i za transport taki multi transporter który miał by pojemność gwiazdki ale i opcję zbierania ...

 

Statków do starć mamy aż za nadto :) może czas pomyśleć coś w te strone...

 

Tak naprawde na u5 (nie wiem jak na innych) 3/4 graczy robi bunkier którego nie jesteśmy w stanie pojechać bez jakich kolwiek strat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pomysł do akceptacji, ale moim zdaniem przydał by się jakiś stateczek który służył by nalotom na bunkry i skonstruowany by był tylko do tego...

 

Słyszałeś może o bombowcu?...

 

Spalanie recków zostało dosyć zmniejszone.

UT mają mniejszą pojemność bo są szybsze od DT.

Na bunkry masz bombowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel co do bombowców to totalny spontan po prostu irytujące są bunkry idlerów...

 

Co do spalania recków i tak jest sporo za duże względem ich funkcjonalności, po 2 nie wiem czy tylko ja czy inni podobnie ale nie lubię patrzeć na flotę z xkkkk 0 która pali podobnie a robi za przeproszeniem g*wno... (może dlatego że jak hitler jestem megalomanem...)

 

Dlatego wprowadzenie takich większych braciszków jak w przypadku dt i ut było by wg. mnie dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki w ogóle cokolwiek palą będą nieopłacalne - co przyniosą w końcu i tak spalą.

Ja nie latam więc za bardzo nie będę marudzić ale nie sądzę by każdy problem rozwiązywać ułatwianiem sobie gry poprzez wyeliminowanie go z użytku i zastąpienie darmowym.

 

Powiedzmy, że obniżyliśmy spalanie - polatałeś kolejny miesiąc, zrobiłeś 10x więcej recków i znowu ten sam problem - za dużo palą, bo więcej ich potrzeba. Co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt UT w metalu - 158.000 a ładowność to 150.000. Raz obróci po idlaku i już jest koszt zwrócony. Więc po co mu zwiększać ładowność. W sumie UT może zwieźć 350.000 jednostek. 50k deu (200k) 50k kryształu (100k) 50k metalu

 

Sprawa bunkrów. Przecież one właśnie po to są, żebyś nie wyleciał z niego. Oczekiwanie zmian w grze, żeby bunkry orać z zerowymi stratami jest dziwne.

A jeśli mnie pamięć nie myli, to recykler już otrzymał spalanie zmniejszone o 75% więc bez przesady proszę. Przecież statki muszą coś spalać, żeby móc martwić się o paliwo dla nich. Na oparach nie polatają

 

@ A co do opłacalności lotów na bunkry.

Jeśli policzyłbym ile mnie będzie kosztowała kradzież batonika w Palestynie, a ile w sąsiedniej Biedronce, to jak myślisz skąd go ukradnę?

Po diamenty do Palestyny można lecieć.

Chcielibyście za free latać po całym uniwersum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie we wszystkich kategoriach.

 

Aurora i bombowce są na bunkry dobre.

Recyklery już kiedyś były omawiane, sami gracze stwierdzili, że wprowadzanie takiego statku jak mega recykler jest błędem.

 

Jeżeli chodzi o UT uważam, że mają pojemność wystarczającą a i są szybkie i względnie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bunkry aureory i bombowce?

 

przykładowy bunkier:

600.000.000.000 wr = 300kkkk deu

 

flota za 300kkkk dexu?

7.500.000.000 bombowców? i?

150kkk wr padnie jak te bomki już legły....

 

albo 500.000.000 aureor? i ?

nawet jeden wr nie pada...

 

ktoś sugerował krążowniki? więc mamy 28,6kkk krążowników?i?

fakt tutaj ładnie ścinają ale i tak to na nic... bo zostaje ponad 212kkk wr...

 

Więc deus gdzie tu masz flotę na bunkry? bo patrząc po ilości przetopionego deuteru to żadna z w/w flot nie daje rady bunkrowi który za tą samą surke można wybudować... co wg. mnie jest bezsensem...

 

 

Mega racyklery może "kiedyś" były błędem ale znam masę osób które i na st pisały i ogólnie że spalanie recków dalej jest zbyt duże jak na pojemność którą mają...

 

Na ogame rozwiązanie tego problemu poprzez wysyłanie bombowców było bardzo proste statek ten w starciu z obrona poprostu miał dmg dzielony wielokrotnie,twoja teza obalona Neriel, tutaj nie mamy żadnego statku przystosowanego do takich zadań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombowce mają wielokrotnie większą siłę niż pozostałe statki, a że bunkier jest silny to wynika z samych statystyk statków które nigdy nie były zmieniane.

To normalne, że bunkier jest silniejszy, bo wypadałoby właśnie zauważyć, że nim nie można uciec... On służy do obrony, a nie równej walki.

 

 

To że znasz osoby marudzące na opłacalność recków niewiele znaczy. Ja znam masę osób uważających, że w szkołach nie powinni uczyć matematyki albo i lepiej - po co w ogóle szkoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel to że bunkier służy do obrony to fakt a do czego służą bombowce? przecież prócz obrony gracza są dosłownie na nic... idąc twoim tokiem myślenia obrona pełni swoją rolę a statki przeznaczone do jej niszczenia już nie ...

 

 

To że znasz wiele osób marudzących na temat szkoły nie jest wyjątkiem... ale to już inny temat...

Bo szczerze mówiąc nawet najlepiej wykształcony człowiek może przegrać z takim któremu odechciało się nauki i po gimnazjum spokojnie przejmie jego stanowisko? więc jaki w tym morał? szkoła jest do niczego. A patrząc dalej taki kierunek jak np TI nie wnosi nic poza podstawami których sami nauczymy się szybciej ani jeżeli na wykładach kilka razy w tygodniu? więc chyba trochę racji mają ;)

 

Kolejna rzecz pewnie mówisz o polakach? dlaczego bo nasz system szkolnictwa jest chory :) po co komu 50 przedmiotów z których nawet 5 nie musi znać aby żyć przyzwoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak -.-

Poleć sobie LMami czy nawet OW na WR/LDL 2x tańsze - nie przebiją się. Bombowce dadzą radę i straty będą połowę mniejsze.

 

Wiadomo, że nie można mieć całej floty złożonej z bombowców ale jak już ktoś ma taki wielki bunkier to właśnie dlatego, żeby pojedyncza osoba nie mogła go zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mega recyklery, nie wydają mi się dobrym pomysłem. Po pierwsze jeżeli ich koszt budowy byłby przystępny, a i spalanie miałyby na niskim poziomie, to po co budować zwykłe recki? W ten sposób kolejny statek odchodzi do lamusa.

2. Statki do niszczenia bunkrów jak już słusznie zauważono istnieją w grze. Zresztą nikt nie buduje bunkra aby chomikować na planecie po miliardzie surki. Jeśli już ktoś stawia kilkanaście miliardów wyrzutni to ma ku temu powód. Nie widzę potrzeby niszczenia bunkrów dla zasady, szczególnie, że nic z tego nie masz( za samo zniszczenie obrony). Nie wydaje mi się także, aby istniał bunkier nie do zdobycia. Zasada jest prosta leć zawsze tam gdzie wyjdziesz na choćby mały ale zawsze +

3. Na palcach kilku rąk policzyłbym sytuacje, w których używałem transporterów. Dla mnie jest ten statek zbyteczny.

 

Podsumowując 3xNIE jak Pawlak w "Sami swoi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.